EPF
Awatar użytkownika
By szpurek13
Wiele z tej recenzji się dowiedzieć nie można... Przydałoby się ile ml na jednym ładowaniu przy jakiej grzałce, jakieś proste pomiary podawanego napięcia itp :mrgreen:
Awatar użytkownika
By gregbard
szpurek13 pisze:Wiele z tej recenzji się dowiedzieć nie można... Przydałoby się ile ml na jednym ładowaniu przy jakiej grzałce, jakieś proste pomiary podawanego napięcia itp :mrgreen:

Po co, ważne że ładny, można brać :lol:
Awatar użytkownika
By Aragorn
szpurek13 pisze:Wiele z tej recenzji się dowiedzieć nie można... Przydałoby się ile ml na jednym ładowaniu przy jakiej grzałce, jakieś proste pomiary podawanego napięcia itp :mrgreen:

Nie mam jak sprawdzić podawanego napięcia :)
Eleaf ma bodajże 3ml
Grzalka 1,5 ohm
Na jednym ladowaniu spokojnie spalilem cale 3ml ;)

Wysłane z mojego LG-P760
Awatar użytkownika
By saint123
Aragorn pisze:Nie mam jak sprawdzić podawanego napięcia :)

Szkoda, że nie masz jak tego sprawdzić. Nie masz znajomego z jakimś multimetrem?
U mnie w wersji Silver (również zakupionej w obecnej promocji) są zaniżone napięcia w stosunku do tego co jest napisane na skali. Przykładowo nastawa na 4.3V owocuje 4.1V :/
Poza tym wydaje mi się słabsza niż juz roczny spinner twist. Przy tym samym napięciu trzeba znacznie dłużej trzymać przycisk żeby grzałka zaczęła dawać tyle samo dymu.
W twist praktycznie w mniej niż 1s Nautilus z grzałka 1.8ohm juz porządnie smaży, a w Stylish dopiero po ok 3s.
Będę miał dzisiaj czas to sprawdzę jaki oddaje prąd przy danym napięciu i 1.8ohm.

Co do 1300Mah to tez tak mam, może kiedyś za 25lat tego doczekamy, kto wie :roll:

(dla tych co nie wiedzą o co kaman radzę sprawdzić przedrostki Mega i mili... Błąd niestety notoryczny jak mylenie megabajtów z megabitami / s...)
Awatar użytkownika
By Aragorn
saint123 pisze:
Aragorn pisze:Nie mam jak sprawdzić podawanego napięcia :)

Szkoda, że nie masz jak tego sprawdzić. Nie masz znajomego z jakimś multimetrem?
U mnie w wersji Silver (również zakupionej w obecnej promocji) są zaniżone napięcia w stosunku do tego co jest napisane na skali. Przykładowo nastawa na 4.3V owocuje 4.1V :/
Poza tym wydaje mi się słabsza niż juz roczny spinner twist. Przy tym samym napięciu trzeba znacznie dłużej trzymać przycisk żeby grzałka zaczęła dawać tyle samo dymu.
W twist praktycznie w mniej niż 1s Nautilus z grzałka 1.8ohm juz porządnie smaży, a w Stylish dopiero po ok 3s.
Będę miał dzisiaj czas to sprawdzę jaki oddaje prąd przy danym napięciu i 1.8ohm.

Co do 1300Mah to tez tak mam, może kiedyś za 25lat tego doczekamy, kto wie :roll:

(dla tych co nie wiedzą o co kaman radzę sprawdzić przedrostki Mega i mili... Błąd niestety notoryczny jak mylenie megabajtów z megabitami / s...)

No niestety teraz nie dam rady sprawdzić podawanego napięcia. Ale jak tylko bede miał okazje to dam znac :D
Co do chmury mi na tym Eleafie z 1,5ohm dobrze chmurzy tylko zauważyłem jeden problem, czasami batka odmawia posluszenstwa z tym parownikiem i miga guzik jakby pokazywał zwarcie hmm zdarzylo mi sie tak 2 razy, ale po odkreceniu i przykreceniu na nowo wszystko smiga :D
Moim zdaniem to jest po prostu Spinner II tylko z mniejsza pojemnoscia i lepszy wygladem ;p

Wysłane z mojego LG-P760
Awatar użytkownika
By Aragorn
szpurek13 pisze:Ja bym raczej powiedział, że to Spinner 1 w ładniejszej obudowie.

Ja nie widzę zbytniej różnicy między Vaprosem a Spinnerem II
Nie wiem jak jest z napięciem, ale sprawdzę to jak będę miał okazję ;)
Awatar użytkownika
By Aragorn
szpurek13 pisze:Jeśli działa jak spinner 2 to klapa :mrgreen:
http://xavienne.eu/2015/01/25/vision-spinner-ii-test/

Nikt nie mówił że działa wyśmienicie :D
Ale jak za cenę 40 zł to brać i nie narzekać :lol:
Awatar użytkownika
By Thaniell
mrKowal pisze:Trzeba za pierwszym razem ładować 12h?

Nie trzeba

mrKowal pisze: I ile wynosi czas ładowania?

Aż się naładuje. Zapewne ~3.5h
Awatar użytkownika
By Aragorn
Mi ładuje się około 3-4 h :p

Wysłane z mojego LG-P760
Awatar użytkownika
By Aragorn
dinoZAR pisze:Skoro ma 1300 MAh to coś za krótko Ci działa. Chyba, że 1300 mAh. :)

Literówka

Wysłane z mojego LG-P760
Awatar użytkownika
By e_petelka
saint123 pisze:

Multimetru nie mam, ale do parownika, dla którego na Spinnerze I ustawiam 3,9V, w tym muszę ustawić min. 4,1V. I też mam wrażenie, że bateria jest słabsza niż Spinner I.
Czyli - ładny wygląd i nic więcej. Szkoda nawet tych promocyjnych PLN 39,90. :?
Awatar użytkownika
By Aragorn
No ja też nie mam multimetra żeby to sprawdzić
Ja osobiście mam tylko wielki problem z parownikiem a na baterie nie narzekam :p

Wysłane z mojego LG-P760
By silver75
szpurek13 pisze:Przydałoby się ile ml na jednym ładowaniu przy jakiej grzałce, jakieś proste pomiary podawanego napięcia itp :mrgreen:

Używam chwil kilka to mogę uzupełnić:
Napięcie zmierzone przy nastawieniach 3,3min, 3,8, 4,3, i 4,8max to odpowiednio 3,26, 3,66, 4,13, 4,81.
Jak widać skrajne wartości nie odbiegają zbytnio od ustawionych, lecz pośrednie są niestety zbyt niskie.

e_petelka pisze:Multimetru nie mam, ale do parownika, dla którego na Spinnerze I ustawiam 3,9V, w tym muszę ustawić min. 4,1V

Ja też to co na spinnerze II ustawiam 3,8 to tutaj muszę podkręcić do prawie 4,3.

Przy grzałce 2,2 Ohm na napięciu 4V w pełni naładowana wytrzymuje ok. 3,5ml.

Troszkę mnie rozczarowała bo inna moja bateria w podobnej cenie (KGO 2200mah) pozwala odparować prawie dwa razy tyle.
Taifun GTR RTA clone

Hej, właśnie trzymam w ręku i podziwiam klona Tai[…]

Witam. Wapuję modem IStick Pico i grzałkami ASPIRE[…]

Aegis mini 80W, a RDA?

Witam, mam małe pytanie. Otóż czy dałoby rade vapo[…]

E-papieros dla amatora

Cześć! Proszę Was o pomoc w wyborze pierwszego e-p[…]