EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By Smokey69
#1377656
Witajcie!!!

Nie, nie dostałem 4-miesięcznego bana na trawniku, ani nie byłem w areszcie tymczasowym :) :) :) Z racji na totalny natłok pracy w dwóch firmach, przekształcenia własnościowe itp. zrobiłem sobie świadomy i kontrolowany urlop od forów społecznościowych - trawnika i fejsa. Ale cóż....stęskniłem się za Wami więc wracam :) :) :)

Po prawie 8 miesiącach od przejścia na chmurzenie nadal nie palę - i ponownie ślę podziękowania wszystkim trawnikowcom, którzy mnie (i innych) wspierali i dzięki którym 32 lata hardcore'owego palenia wydają się coraz bardziej ginąć w mrokach historii.

Jak pisałem, praca przytłoczyła mnie na tyle, że nawet nie śledzę nowości sprzętowych. Jedyna zmiana w międzyczasie to odstawienie SVD na rzecz eLeaf iStick - mniejszy, wygodniejszy, pass-through. Ciągłe żonglowanie akumulatorkami odeszło w niepamięć.

Sukces jest jednak połowiczny - moja Najdroższa, mimo usilnych moich starań, nie zaskoczyła na ep. Używa swojego iSticka tylko w sytuacjach, w których nie może palić, więc tak naprawdę raczej "pali" teraz więcej. Także mama, która powinna ze względów zdrowotnych odstawić nikotynę, nie dała rady chmurzyć zerówek. No cóż, nikt nie powiedział że będzie łatwo.

Zdrowotnie - negatywów nie widzę, pozytywy albo nie są (poza kaszlem) tak spektakularnie widoczne jakbym oczekiwała, albo zwyczajnie się już przyzwyczaiłem do nieco poprawionego stanu zdrowia. Węch nie wrócił, ale pewnie skatowałem go fajkami do poziomu, w którym zmiany są już nieodwracalne. Jedyna zmiana jest taka, że czuję zapach papierosa. Nie przeszkadza mi, zresztą z racji na palenie Najdroższej nadal jestem poddawany biernemu paleniu.

Dobra, idę poczytać i nadrobić tych kilka miesięcy zaległości, zwłaszcza w kontekście zmian w statusie prawnym ep. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich!

Smokey69
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1377701
Jejkuś, to aż tyle czasu Cię nie było?!
Witam kolegę po przerwie i mam nadzieję, że tak już zostanie :)
Awatar użytkownika
By Smokey69
#1377918
Non omnis moriar :) Skoro mnie jeszcze pamiętacie to nie jest tak źle. Ale to że czas pędzi w jakimś szalonym tempie to prawda - sam nie wiem kiedy te 4 miesiące uciekły.

@matatiti & .kokakola - pozdrawiam cieplutko!
Awatar użytkownika
By Fisherking
#1378049
Smokey69 pisze:...

Zdrowotnie - negatywów nie widzę, pozytywy albo nie są (poza kaszlem) tak spektakularnie widoczne jakbym oczekiwała, albo zwyczajnie się już przyzwyczaiłem do nieco poprawionego stanu zdrowia. ....

Smokey69

są ludzie warci zapamiętania - serio pisze.

Szkoda, że nic nie napisałeś/łaś ze przez te 8-mcy zamierzasz płeć zmienić :)
pozdróweczka
Awatar użytkownika
By Smokey69
#1378256
Fisherking pisze:Szkoda, że nic nie napisałeś/łaś ze przez te 8-mcy zamierzasz płeć zmienić :)


:D :D :D

No to muszę się przyznać - uprowadził mnie i więził przez ten cały czas okrutny GENDER, który namawiał mnie do zmiany płci. Jak zauważyłeś - prawie mu się udało ;) ;) ;)

@szpurek13 - racja, złapałeś mnie :) :) :)

Jeszcze raz dzięki za ponowne powitanie i zmykam zanim Modzi wygnają nas z tym wątkiem na Syberię ;)
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1378683
Dobrze że wróciłeś @Smokey69, wszystko jest po staremu, no prawie :lol:, trochę trawnik się przebudował, chłopaki wywiady robią :wink:, ci co narzekali - narzekają a istick jest w pierwszej trójce wśród zasilań :mrgreen:, a tak - nudy, nowi - łapią bobry lub nic nie łapią - przyciski im się grzeją w mechanikach...ogólny trend - jak na spinnerze można zejść najniżej :mrgreen:. To tak w skrócie :lol:
Witamy :beer:
Awatar użytkownika
By Smokey69
#1378913
No to wesoło :)

Może i faktycznie nie wytrzymałem i wdepnąłem w międzyczasie na trawnik, ale jakoś mój umysł zarejestrował generalne wycięcie z życia forumowego niedługo po Nowym Roku.

iStick, póki co, całkiem fajnie sobie radzi - razem z Nautilusem Mini pasuje na jeden z dobrych, nisko obsługowych zestawów startowych. A ja powoli szykuję się do zejścia na 6mg - zwykły iStick 20W daje całkiem mocnego kopa na 12mg. Albo mój organizm podniecił się odstawką tytoniu i szuka kolejnego wyzwania ;)

Dobrze, że forum się rozwija i nieustannie przybywa nowych użytkowników/pasjonatów (witaj multigad!) - chyba między innymi tego pozytywnego fermentu mi brakował.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.