EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By Tikos
#1371232
Ależ oczywiście: dziękuję SCH i kolejnych sukcesów życzę :beer:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1371234
Gratuluję i życzę kolejnych udanych lat przy tworzeniu wpisów na blogu.
Awatar użytkownika
By se55ba
#1371337
Wielkie Podziękowania i ukłony w stronę Twojej osoby za nakład pracy, zaangażowanie i chęci ;)
Dzięki Tobie żyje nam się naprawdę lepiej.
Kawał dobrej roboty zrobione przez pięć lat, życzymy wytrwałości na kolejne tyle ;)
SCH jesteś wielki <3


Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem.
By amsaw
#1371364
Życząc Staremu Chemikowi kolejnej tak owocnej pięciolatki :mrgreen: zapraszam wszystkich do częstego zaglądania na blog, bo dzieje się, oj dzieje.
Jak powszechnie wiadomo rocznica to świętowanie, świętowanie, to prezenty... a nie zawsze obdarowywanym bywa jubilat :lol:
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1371370
Piątka to za mało, piątka to za mało ... :D

Poważniej - dzięki za wszystko (wiedzę, materiały, zaangażowanie, niebanalny kontakt bezpośredni), czapa z głowy :hat_low:


I śmiała prośba o więcej, kolejnych pięciolatek razem *CZAJNICZEK*


Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1371372
Gratuluję, pozdrawiam i Dziękuję!
i wielu więcej i lepszych lat życzę :)
Awatar użytkownika
By matatiti
#1371393
Drogi Stary Chemiku.
Dziękuję Ci za wszystko, czego się dzięki Tobie nauczyłem, a nauczyłem się wiele. Czerpanie wiedzy z Twojego bloga, forum i fejsbuka, pomogło mi bardzo w realizacji mojej pasji, jaką jest mieszanie, a także ukształtowało w pewnym sensie moją waperską mentalność. Napędzasz do działania niczym podwójne espresso i ciężko się z Tobą nudzić :D

Połowa dekady blogowania Starego Chemika za nami i czekamy na kolejne. Życzę aby były równie udane, jak ta pięciolatka, a wszystkich wielbicieli Starego Chemika, zapraszam do odwiedzania jego blogu, oraz do udziału w nowym konkursie jubileuszowym, z atrakcyjnymi nagrodami ;)
https://starychemik.wordpress.com/2015/04/30/konkurs-rocznicowy/
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1371403
Gratulacje Mirek :beer: Życzę kolejnych owocnych lat i mam nadzieję, że będziemy mogli nadal studiować bloga już w lepszych dla nas czasach.

Dzięki i Powodzenia.
Awatar użytkownika
By Fisherking
#1371404
wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia przy okazji tego jubileuszu życzę, licząc wciąż na więcej :)
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1371514
Wielkie dziękuję za skarbnice wiedzy jaką jest Twój blog
oraz kolejnych 50-ciu co najmniej tak samo owocnych lat blogowania!

Twoje zdrowie Stary Chemiku :piwo
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1374956
I niech dalej bloguje - dalszego rozwoju bloga, sił do walki z przeciwnościami :wink: i zdrowia.
Wiele edukacji poczyniłeś w obronie ep, i za to - dziękuję.
Awatar użytkownika
By se55ba
#1376311
Ja pamiętam ;) No ale nikt nie chce mi pomóc przy zadaniach :(

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem.
Awatar użytkownika
By Luk Goth
#1376720
To ja też chciałem sredecznie pogratulować konsekwencji w działaniu i pisaniu, śledzę tego bloga odkad tylko przerzuciłem się na epalenie i to między innymi dzięki temu blogowi rzuciłem śmierdziele, jeszcze raz gratki wielkie i powodzenia w dalszym propagowaniu e-palenia.

Pozdro
Łukasz
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.