EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By ignacjo
#134728
Witam wszystkich użytkowników.
Wczoraj zakupiłem swojego pierwszego e-papierosa, model ecis 901. I od wczoraj nie zapaliłem zwykłego śmierdziela. Mam nadzieję wytrwać i rzucić zwykłe papierosy. Myślę, że lektura tego forum potwierdzi, że dokonałem słusznego wyboru.
Jeszcze raz witam i dołączam do grona e-palaczy :)
Awatar użytkownika
By laki001
#134748
Witam Cię wśród bractwa *CZAJNICZEK* , dobry wybór,dasz radę ,jak będą trudne chwile ,to wal na forum jak w dym ,zawsze na pewno ktoś Ci pomoże, życzę wytrwałości *SMOKEKING*
By epalaczka69
#134836
brawo! JA WYTRWAŁAM! nawet nie było to zbyt trudne bo po 5 dniach zapalenia analoga odrzuciło mnie od niego ze wstrętem i tak jest nadal a nie wyobrażałam sobie zycia bez palenia:-))


ignacjo pisze:Witam wszystkich użytkowników.
Wczoraj zakupiłem swojego pierwszego e-papierosa, model ecis 901. I od wczoraj nie zapaliłem zwykłego śmierdziela. Mam nadzieję wytrwać i rzucić zwykłe papierosy. Myślę, że lektura tego forum potwierdzi, że dokonałem słusznego wyboru.
Jeszcze raz witam i dołączam do grona e-palaczy :)
Awatar użytkownika
By marcon13
#137652
Nie pal analogów nawet dla "testa" i staraj się traktować e-p jak normalność, coś jak paliłbyś od zawsze. Mówi Ci to zatwardziały hybrydowiec, który po 1,5mies przerwie pd e-p postanowił nawrócić się na jedyne słuszne chmurzenie *SMOKEKING* . Pozdrawiam i wytrwałości życze

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.