EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By saint123
#1350855
Zależy na czym się kopci ;) spraw sobie przynajmniej nautilusa mini, zwykle clirki mają za małą tą grzałkę. Za bardzo to jest w środku upakowane, nawet w bvc tutaj niewiele pomogło i czuć cały czas pewien posmak, smak tez jest mocno spłaszczony.
Mi pomarańcza (jeżeli chodzi o tą, która była w świątecznym okresie) nawet smakowała ale dla mnie była za mocna. Nie było nic poniżej 12mg.

Oczywiście każdy ma jeszcze swój smak i gusta. Dość sporo ludzi nie potrafi odróżnić tak prostej rzeczy jak coca coli od pepsi, wiec...

Po to są tego typu tematy, żeby po ok 20 opiniach zdecydować czy dany LQ jest faktycznie smaczny.
By piciu_wariacinaa
#1351956
kaktus - najlepszy z trzech nowości, fajny smak i zapach aczkolwiek z czasem robi sie mdły
borówka - miała być kwaskowata, tymczasem jest słodka i niedobra
pomarańcza - bardzo nudny smak, praktycznie bez wyczucia
By PablitoWWA
#1352262
Ja się tylko zastanawiam jak można wapować P1? Bałbym się tego spróbować. Kiedyś kupiłem i takiego syfu nigdy nie miałem w Atomizerze.
Awatar użytkownika
By klutka
#1352949
Kaktus z nowej serii na początku bardzo polubiłam, ale później zrobił sie mdły, do palenia okazjonalnie.
By Tay'
#1362422
Dziś powróciłem do Wiśni i nadal taka lekko chemiczna.. Arbuz to miazga, smaczy jak ta lala :D
By sirius
#1363896
Znacie liquidy podobne do p1 ale tańsze ?,własne tworzenie liquidów mnie nie interesuje.
Awatar użytkownika
By Peter72
#1364040
Pytałeś o to samo w październiku 2013 r. Naprawdę nic nie znalazłeś od tamtego czasu???
*SZUKAJ2* Pink Fury, Liquider, Magic Blow, itd.. ;)
A i jeszcze np MaiArt, ale to już zupełnie inna półka.
By sirius
#1364057
Wiesz sporo wypróbowałem np.blue mist,king e-cigar, ale to ma smak płynu do naczyń,zostałem przy hangsenach bo nie spasowało mi nic innego,tyle że teraz to mi strasznie nie podchodzą a mineło trochę czasu więc pytam.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1364063
sirius pisze:Wiesz sporo wypróbowałem ... teraz to mi strasznie nie podchodzą a mineło trochę czasu więc pytam.

Wypróbuj wynalazki z allegro po 15 zł za 100ml, wtedy nawet p1 na powrót stanie się nektarem bogów i znów będziesz zadowolony.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1364083
Powapuj z tydzień bezsmakową :wink:
By xMl0dy
#1366233
Mi najbardziej z P1 podchodzi Orzech laskowy. jest świetny
Awatar użytkownika
By MagdaLena1881
#1373864
Czy jest jakiś smak od P1 zbliżony do Liqueen cuban tabacco? Bo niestety 30 ml z liqueena (18mg) starcza mi cos na około 1.5 tygodnia.
By kunk
#1375656
P1 pomarańcza (12) i oto moje doznania:
Po pierwsze smak- jakbym przeżuwał skórę pomarańczy, mało wyrazisty
Po drugie zapach dymu- lekko wyczuwalny pomarańcz ale bez rewelacji
Ogólne doznania na poziomie średnim. myślałem, że będzie coś więcej ale też nie jestem zawiedziony. Ewidentnie brakuje mi soczystości:D
By Rodzer
#1388898
Ja testuje masę tych specyfików z P1 oraz Liqueen .

-Colonial Tabacco porażka totalna według mnie , wymieniłem grzałkę w jednym tanku oraz drugim z myślą że smierdząca szmata to wina waty którą nakręciłem nic bardziej mylnego . Po zakupie nowej grzałki to samo ? Przy zakupie Raspberry Mint od Liquinna dotarło do mnie że to nie wina grzałek tylko własnie paskudny smak Colonial Tabacco . Nie polecam daje starym trampkiem ;)

-Od Liqueena fajnie mi się pali Raspberry Mint 12mg , smak taki gorzkawo-słodkawy ( dla mnie za mało słodki ) Dymi fantastycznie i odczucia smakowe okey ;)
-Od Liqueena również polecam czarną porzeczkę 12mg ( troszkę słodka ) ale po dodaniu troszkę miętowego liquidu naprawdę przyjemnie się to kopciło ;)

Także moje przygody z P1 kończe :)
By pawlo098
#1392608
Paliłem ostatnio poziomkę 12 mg. Totalna porażka! Smakowała tak na prawdę niczym tylko czułem słony posmak(?)
Awatar użytkownika
By iabso
#1399931
Zmienili coś w składzie P1 Menthol? Od roku go pale, ale ten który kupiłem wczoraj partia 5/1/04/15 nie ma nic wspólnego z dotychczasowym Mentholem. Nie da się tego palić na dłuższą metę.
By marcinmakuu
#1401222
iabso - mam to samo wrażenie ... fakt, miałem inna partie, niby nowa dostawa, ale smak zupełnie inny, coś musieli pokombinować chyba ... Jutro jeszcze w pracy zapytam bo znajoma pali tylko p1 mentolowy czy zauważyła jakąś rożnice
Awatar użytkownika
By iabso
#1401234
Pisałem do CHIC maila i odpisali, że poza szatą graficzną butelek i opakowania nic nie zmieniali...
Znajomy który też pali tylko ten liquid również stwierdził, że smakuje zupełnie inaczej.
By marcinmakuu
#1401517
Druga osoba potwierdziła, że smak sie zmienił, z początku fajna mięta, ok a potem no nie da rady .. jak tak dalej pójdzie to niestety trzeba będzie zmienić producenta, a szkoda bo p1 mentol była bardzo udana a na dodatek cena atrakcyjna i często gdzie kupuje były promocje :( narazie pale kokosa z ananasem i odpowiada mi taka kombinacja, choć nie ukrywam że ciągnie do miętki :) Pozdrawiam
By roxist46
#1401576
iabso pisze:Zmienili coś w składzie P1 Menthol? Od roku go pale, ale ten który kupiłem wczoraj partia 5/1/04/15 nie ma nic wspólnego z dotychczasowym Mentholem. Nie da się tego palić na dłuższą metę.

Chyba pomyliłeś z R1

Na początku kilka kupiłem, później gdy poznałem inne marki raczej nie zwracam na nie uwagi. Dla mnie takie sobie, niektóre da się wapować
By staniol
#1402368
ja pale głównie czarna porzeczka . jak dla mnie jest ok
czasami dla zmiany cytryna lub mango
Awatar użytkownika
By chudyhzd
#1403229
Ja wapowałem wszystkie liquidy ze stajni P1. I te ktore mi smakują to;
Czarna porzeczka
Truskawka
Mięta lodowa
Cytryna
Kaktus
By Tay'
#1404822
Porzeczka; Zmieszałem go z Mango od Dr.Jacka i średnio wyszło, ciekaw jestem jak wypada sama czysta porzeczka, pewnie dziś wieczorem zaleję i się wypowiem. Opinia brata *BOR*
By mazi292
#1409834
Kiedyś popalałem P1, nie było najgorzej ale teraz to już nic nie kupuję, ochydne smaki, a menthol to już w ogóle porażka...

Choć jest jeden który mi posmakował, pomarańcza, jak dla mnie fajny smak ale do codziennego palenia nie za bardzo, po całym dniu już takie uczucie mdlóści jest :D, ale ogólnie jest dobry, jeden liquid który zapale z p1, aktualnie pale dr. jack-i, wg. mnie najlepsze w tej cenie.
By Michal K
#1409987
roxist46 pisze:R1 zapalisz, P1 nie zapalisz...


Oj żebyś się nie zdziwił P1 pięknie się palą, przypalasz je szybciej niż fajki


A żeby nie robić bezsensownego spamu bez sensu to dodam że ostatnio P1 można zakupic na stacji paliw ORLEN, maja tak 4 smaki o mocy 12mg, maja też lq marki MILD też w 4 smakach i mocy 11mg i widziałem 2 zestawy e-papierosów od P1 za 59zł i MILDa za 99zł oraz MILDowskie jednorazowe efajki za chyba 9zł
Były też naklejki Provoq z ceną ale nie widziałem aby jakieś stały
Awatar użytkownika
By suvv
#1418040
Wszystkie P1 (na szczęście było ich tylko kilka) jakie wapowałem smakowały jak pomyje z chemią. Najgorsze w tym wszystkim było jednak to, że parowniki po tych specyfikach trzeba było szorować kilkukrotnie z róznym skutkiem - tak "agresywnych" pomyj jeszcze na rynku waperskim nie spotkałem *BOJE SIE*
By mrgruszka
#1448172
P1 Tobacco 12 mg/ml

W smaku jest okej, jeżeli ktoś lubi tytoniówki. Mocno czuć prażone orzeszki, przypomina też lekko, moim zdaniem, dym tytoniowy (oprócz tych orzeszków, rzecz jasna).

Smak: 5/10 (jeżeli nie jest się fanem tytoniówek, dla nich pewnie 7/10 :p)
Zapach: 5,5/10

Chmura bez żadnych zastrzeżeń. Mi ten liquid nie skatował grzałki.
Awatar użytkownika
By vapper007
#1449478
Ostatnio spróbowałem Kaktusa 12mg/ml, dobry, przypomina w smaku Tymbarka. Jest tylko trochę za słodki. Daje dużą chmurę, polecam jako przerywnik, 8/10.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By WARIX
#1450100
P1 - Kaktus 12mg/ml 8/10
P1 - Wiśnia 12mg/ml 9/10

jak na razie tylko te 2 smaki ale oby dwa dobre były , kaktus dobra odskocznia od słodkiego bo lekko kwaskowaty :)
By Pawelek94
#1460719
Ja próbowałem kilka P1, na vision spinner 1+ aspire et bvc

Lodowa mięta 12mg Najbardziej wyrazisty smak, mocno czuć chłód, szczególnie gdy wypuszczamy dym nosem. 7/10
Kaktus 18mg smak średni, moim zdaniem agresywny, czasami drapie w gardło, ale to dla tego że palę cały czas 12mg, a kaktusa mam 18. 5/10
Truskawka, arbuz, 12mg Normalnie bez żadnego smaku. Nie czuć dosłownie żadnej różnicy co palę. Delikatnie tylko czuć gdy wypuścimy chmurę, i ktoś stoi obok, wtedy może rozpoznać co to za zapach. 3/10
P1 chyba po porostu są bardzo delikatne. Plusem tych liquidów to niezła chmura. Na obecną chwię muszę sobie kupić liquidy z innej firmy które będą bardziej wyraziste.
Ps. Porównywałem z liquidami trendy, które mocno czuć.
By jkwart
#1467808
Nie polecam P1 , ponieważ posiadają dużo chemii lepszy jest dr jack lub własno ręcznie robiony.
Awatar użytkownika
By vapper007
#1469611
Na jakiej podstawie stwierdzasz, że liquidy P1 mają "dużo chemii"?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
By zalotnica83
#1476611
Bardzo zawiodłam sie na mięcie z P1, jakaś "gryząca", natomiast na wysepce w centrum handlowym kupiłam w promocji Tiramisu, bardzo przyjemny:)
Awatar użytkownika
By Kusy35
#1494940
Waham się pomiędzy pomarańczą, a arbuzem. Jak myślicie, które (z dwojga złego) lepsze?
Awatar użytkownika
By suvv
#1494955
Liquidy od P1 może i pachną atrakcyjnie...ale na tym się kończy. Są tak chemiczne, że myjka ultradźwiękowa i kąpiel w spirytusie nie jest w stanie ich aromatu wyciągnąć z parownika. To tyle... :piwo
Awatar użytkownika
By konstantyn
#1494960
Kusy35 pisze:Waham się pomiędzy pomarańczą, a arbuzem. Jak myślicie, które (z dwojga złego) lepsze?

Pomarańczy nie miałem okazji próbować. Co do arbuza, jeśli nie przeszkadza Ci praktycznie zerowy smak który bywa miejscami mdły, to aż taki zły nie jest :D
Awatar użytkownika
By Kusy35
#1495034
Muszę coś kupić z wysepki esw po prostu i nie mogę się zdecydować. Może coś z dr.jacka?
Awatar użytkownika
By Cris257
#1495211
Mam jabłko, truskawke i Wild West tobaco. W jabłku prawie wcale nie czuć jabłka tylko słodycz. I to nie taka jabłkową tylko raczej sam cukier. Truskawka mocno średnia jak dla mnie. Czuć truskawke, ale raczej taka szklarnianą, taka mało soczysta i wyrazista. Jak ktoś kupił sobie truskawki w zimie to wie o co chodzi. Tobaco jeszcze nie próbowałem. Co prawda to pierwsze moje liquidy jakie kupiłem, ale to co próbowałem od brata było lepsze, a nie były to P1.

Wysłane z mojego LG-D855
Awatar użytkownika
By apache
#1495555
Dogrzebałem się do smaku P1 Wieloowocowy - już wiem dlaczego został - smak chemiczny, po kilku zaciągnięciach mam dość. Para natomiast bardzo dobra. Niestety, ale jak wcześniej pisałem smak odpada, teraz już wiem dlaczego zostawiłem go głęboko w szufladzie.

Jedyne co wydaje mi się dobre od P1 to tytonie oraz kaktus - reszta czysta chemia.
By grzela
#1503911
kupiłem 3 butelki po 10ml i żałuje tej decyzji
totalne nie do użycia Wild West Tobacco, w ogóle to jakaś chemia,miałem odruchy wymiotne,Wiśnia to chemia czuć laboratorium szalonego naukowca porażka
orzech laskowy,ujdzie ale nie porywa

koniec z p1

suvv pisze:Liquidy od P1 może i pachną atrakcyjnie...ale na tym się kończy. Są tak chemiczne, że myjka ultradźwiękowa i kąpiel w spirytusie nie jest w stanie ich aromatu wyciągnąć z parownika. To tyle... :piwo


racja zalałem wrzątkiem parownik z grzałką,zapach został.Jestem zmuszony użyć mocniejszego liquidu innej firmy.Mam już dosyć, jest wekend dwudziesta godzina jutro wolne... Weźcie się porządnie za robotę *SPAM*
Ostatnio zmieniony 31 paź 2015, 21:59 przez grzela, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By zapominajka
#1503931
Miałam okazję smakować kaktusa i czarną porzeczkę.
Kaktus - jakaś pomyłka totalna.
Porzeczka całkiem całkiem.
Awatar użytkownika
By Kiecio
#1509333
Mi tylko orzech laskowy smakuje z P1, reszta waniajet!
By zalotnica83
#1516626
Kupiłam cytrynę z P1, nie jest zła, da się palic, ale czuc chemie 5/10
Z tych co vapowałam tylko Tiramisu z P1 mi podchodzi. Wypróbuję jeszcze tego orzecha laskowego:)
By Tomek0930
#1526564
"Palę" liquidy P1 od paru miesięcy - czyli tyle czasu ile trwa moja przygoda z e-papierosami. Najciekawsze smaki moim zdaniem to czarna porzeczka, truskawka, cytryna, banan, pomarańcza oraz wszystkie aromaty tytoniowe - chociaż nie smakują typowo jak tytoń i różnią się na swój sposób to i mi podchodzą. Do tego orzech laskowy - o ile nazywałby się "nutella" to można by było dać mu bardzo dobrą opinię, bo według mnie tak dokładnie smakuje :) . Całkiem przyjemne są też mięta, kawa i kawa, chociaż na dłuższe palenie niezbyt. Najbardziej z P1 nie przypasowała mi mięta lodowa - smakuje jak cukierki i więcej jej raczej nie kupię.

Jestem nowym użytkownikiem, więc witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
Awatar użytkownika
By IVORE
#1526994
Paliłem u kolegów P1 i są straszne. Według mnie jeżeli ktoś pali P1 i mu smakuje to nie próbował Pana Chmurki :)
Awatar użytkownika
By mswilk
#1531145
No pięknie, właśnie kupiłem cytrynę z P1, ale po lekturze Waszych postów, aż boję się go otwierać...

Zebrałem się na odwagę ;) i zalałem atomizer. Nie jest wcale tak źle, ale w połączeniu z LiQueen High Voltage Fresh Ice Mint - super (obydwa 6mg/ml)
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.