EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Uncelek
#1371117
Witam
Moi drodzy, nieopatrznie rozkręciłem zawór regulacji przepływu powietrza przy odkręcaniu grzałki, bo nieco się zapiekła i zginęła mi kulka blokująca położenie zaworu, podejrzewam też, że musiała tam być sprężynka, też ją szlag trafił. Nie da się teraz ustawić przepływu powietrza w konkretnej pozycji, bo lata naokoło na zupełnym luzie. Wiecie może, czy gdzieś jest do kupienia cały zawór na wymianę ??
Szkoda trochę tego subtanka, tani nie był :/
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By TheThermiT
#1371134
Spróbuj dopasować od czegoś, ja do regulacji w amortyzatorze (ta sama zasada blokowania) dobrałem kuleczke do małego śrubokręta, tylko uważaj przy wkładaniu bo potrafi sie katapultować.
Awatar użytkownika
By malina
#1371143
W temacie o sub tanku masz rozwiązanie swojego problemu bo nie tobie pierwszemu się to przytrafiło ;)
Jak dobrze pamiętam to kuleczkę ktoś tam zastąpił kulka ulaną z cyny a sprężynkę sobie ukręcił z drutu 0,20
Co do sprężynki to była też porada by sobie u zegarmistrza kupić za 2 zł taki teleskop co się pasek na nim mocuje i dociąć na żądaną długość.

Tu chyba masz ten temat:
http://www.e-papierosy-forum.pl/post1301664.html

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.