EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By karol1241
#1370039
Witajcie,
dziś został mi dostarczony mój pierwszy e-papieros, a mianowicie https://www.e-dym.pl/E-papierosy_ZESTAW ... re_ET.html (Aspire ET + Spinner 1300mAh) i niestety od początku problemy. Wlałem 1,5ml liquidu od dołu, 3 razy zaciągnąłem się na sucho i odczekałem 15 minut. Niestety każde zaciągnięcie daje okropny smak redbulla, a chwilę potem jest gorzko w gardle i chce się kasłać.

Mój liquid to Hangsen RedEnergy 6mg - na rankingliquidów miał dobre opinie.


Teraz gdy próbuję odkręcić dół clearomizera to się to nie udaje - zakręciłem i odkręcić nie mogę...

Macie jakieś pomysły?
By karol1241
#1370093
Dobra, suszy się ale nadal nie mogę tego odkręcić nawet z użyciem rękawiczek więc liquid musiałbym nalewać od góry...

-- [scalono] 28 kwi 2015, 16:45 --

Możliwe, że coś z uszczelką się stało - spróbuję rozgrzać to ciepłą wodą.
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1370185
Jak nie pomoże to na 15 min do zamrażalnika.
Miałem wątpliwą przyjemność "smakować" tego red bulla od hangsena. Po kilku chmurach jego miejsce zamieszkania zmieniło się na kanalizację.
By karol1241
#1370187
@up Do zamrażalnika? :D a to nie będzie odwrotny efekt do wrzątku (rozszerzenie uszczelki)? Spróbuję i tak bo lepsze to niż porysowanie kombinerkami...
By karol1241
#1370238
Uwaga! Udało się po 20 minutach uporczywego pchania i ciągnięcia i to bez kombinerek! :D

Jutro przetestuję black tea od Hangsena i się wypowiem czy znów będę miał ten dziwny posmak...

Jakbyście mogli jeszcze raz dać dokładną instrukcję co mam zrobić po wyczyszczeniu wszystkiego (ile czekać, ile na sucho zaciągać :D)
By karol1241
#1370777
Sprawa odkręcania już wczoraj została załatwiona (na szczęście!) ale coś dziwnego jest, a mianowicie te lq hangsen powodują u mnie drapanie w gardle - dopiero po kilku wdechach jakoś się przyzwyczajam. Nie jest to przyjemne :( Zamówię dodatkowe grzałki i lq milda jakiegoś redbulla/energy drinka 11mg co ludzie polecali i zobaczę czy będzie to samo...

Jak na razie redbull i black tea od hangsena są mega nieprzyjemne :(

U kolegi 3 dni temu paliłem czekoladę z miętą (niestety nie zna firmy) ale była bajka w porównaniu do tego. :(

-- [scalono] 29 kwi 2015, 13:22 --

edit: Nawet smaku te lq nie mają tylko od razu w gardle gorzko :(

-- [scalono] 29 kwi 2015, 13:31 --

Myślę, że to nawet bóbr przez za szybkie użycie e-fajki :(
Kilka faktów:
- dym leci i to spory
- bezsmakowy, "drze" gardło
- grzałka nie pachnie lq, wcale nie ma zapachu (chociaż to jest niepotwierdzone bo może jeszcze woda z mycia została)
By karol1241
#1371697
Temat do zamknięcia. Chciałbym jak najserdeczniej wszystkim podziękować za pomoc! :) Drapanie w gardle przeszło po dwóch dniach wapowania, a przyjemny smak czarnej herbaty zawitał w mym podniebieniu. (oby na długo!)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.