EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By kamil14
#1369742
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Założyłem ten temat, ponieważ w internecie nie moge nic o tym znaleźć, a niestety mam problem.
otóż wszystko działa i jest nowiutkie ze sklepu. Lecz problem zaczyna sie gdy zaczynam wlewać liquid do zbiornika. Momentalnie lq który wlewam, wylewa się przez wloty powietrza. Co mam zrobić. Prosze o pomoc i z góry dziękuję wszystkim ;)
Awatar użytkownika
By SqrK
#1369828
Albo wlewasz lq przez górny cap, wtedy brak cisnienia w zbiorniczku i wylewa sie przez AH(w tym przypadku musisz palcem zatkać AH, odkręcić cap, zalać, zakręcić cap, zdjąc palec z AH) a jeśli napełniasz poprzez otwór do tego przeznaczony to musisz wlewać za dużo lq do baniaka.
By kamil14
#1370478
hmm... ja wlewalem od góry.To mój pierwszy mod więc się średnio orietuje.Zobaczylem na yt że typek wlewal od góry. Teraz dałem to kumplowi do ogarnięcia ale jutro jak odbiore go i nie będzie działać wypróbuję waszych sposobów i dam znać czy zacznie śmigać :) wielkie dzięki ;)
Awatar użytkownika
By domekrap
#1370618
W czasach gdy posiadałem orchida problem uciekającego liquidu rozwiązałem bardzo prosto. orchid potrzebuje zwiększonej ilośći nośnika liquidu. Po prostu dałem dużo więcej waty i upchałem dokładnie w kominie. Od tamtej pory liquid nigdy nie wyciekał z parownika.
By kamil14
#1370794
domekrap pisze:W czasach gdy posiadałem orchida problem uciekającego liquidu rozwiązałem bardzo prosto. orchid potrzebuje zwiększonej ilośći nośnika liquidu. Po prostu dałem dużo więcej waty i upchałem dokładnie w kominie. Od tamtej pory liquid nigdy nie wyciekał z parownika.


To może się udać dzięki :)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.