EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By pocieg
#1367021
Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Joyetech Ego One. Do tej pory wszystko działało poprawie aż w końcu, rozladowala mi się bateria, podłączyłem ja na jakieś 6h Ponieważ nie było mnie w domu nie mial jej kto odłączyć. Gdy wróciłem dioda od ładowania ( czerwona ) nadal się świeciła. Zakręcilem atomizer i palilem dosłownie 2 min po czym bateria nie reagowała na przycisk. Podłączyłem znowu na chwile do ładowarki gdy odlaczylem znowu palilem przez kilka minut po czym bateria znowu nie reagowała na nic. W ogólnie światełko przy przycisku się nie swieciloa zaczęło gdy podłączyłem do ładowarki. co zrobić? Padła elektronika w baterii?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1367145
Tak z ciekawości, sprawdzałeś z jakimkolwiek innym clearomizerem lub próbowałeś z nową grzałką?
By pocieg
#1367305
Gwarancja jest. Tak próbowałem z inną grzalką. Ale nie z clearomizerem. A co ma do tego clearomizer?
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1367349
To skorzystaj z niej.

Wyklepane na Note 3
By pocieg
#1367612
A jeśli kupywaalem na jednym stoisku i pójdę do innego *esmoking* to uznają mi gwarancje?
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1367798
Tego nie wiem. Zadzwoń i zapytaj.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.