EPF
Nasze własne produkcje
By jaro19591
#1356351
Kompletnie nie wiem, co z tego wyjdzie. Robię bez planu, będę kombinował w trakcie roboty. Jedyne co wiadomo, to zasilanie 1x18650 i bebechy YiHi SX-mini


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
By jasio
#1356356
spoko tylko troche kanciate jak narazie.
Awatar użytkownika
By tstss
#1356363
zaczyna się dobrze :)
"Robię bez planu, będę kombinował w trakcie roboty" - i to będzie jeden z ładniejszych,lepsiejszych ;)
powodzenia-cierpliwości
By jaro19591
#1356366
Kanty będą zaokrąglone. Nie wiem, czy będę stosował nierdzewkę, na razie jest opcja maksymalnego zjechania z wagi.
By TRNCzarny
#1356370
Może wstawki z tytanu? Anodyzowanego np. na ciemny granat :)

Ooo coś w ten deseń:

Obrazek
By jaro19591
#1356388
Został mi tylko tytan lotniczy, bardzo twardy, za dużo roboty przy ręcznej obróbce.
Awatar użytkownika
By jaba
#1356395
jak ma być lekko to może wstawki z anodowanego amelinium?
By Speedo1544
#1356423
Ja wiem że z tego wyjdzie coś ciekawego i czekam na postęp prac
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1356496
Ja tam nie powiem... ale taki zaczepik do paska w drewniaku to jeszcze nikt nie ma. Wszyscy patrzą na materiał,a mi ten zaczep @TRNCzarny'ego w oko wpadł na Twoim boxie @jaro19591. Mam zboczenie.
By jaro19591
#1356570
O takim zaczepie to myślałem wcześniej robiąc boxa z nierdzewki :D .
By bluedave
#1356867
Podoba mi się. Fajne by były wstawki z mosiądzu. Panel na ekran, wlacznik, przyciski i do tego przy konektorze.
By jaro19591
#1358149
No i sprawa się rypła! :mrgreen: Za dużo było improwizacji i przeliczyłem się z wymiarami. Dobrze że nie wywaliłem tego, co wystrugałem, bo zrobię z tego mechanika do układania grzałek.
Tak że wychodzi na to, że zrobię pierwszego na świecie drewniaka, wykonanego w całości z nierdzewki :zakrecony


Obrazek
Awatar użytkownika
By Nawl
#1360235
Jakieś postępy ? Ciekawy jestem co z tego wyjdzie :)
By jaro19591
#1360726
No i wyszedł Industrialbox :mrgreen: . Zostało jeszcze doczyścić i przetestować. Leży w dłoni dobrze, a w sumie o to chodziło.
Wykończenie bocznych płaszczyzn trudno ująć na zdjęciu, kto wie o co chodzi, to zrozumie.


Obrazek


Obrazek


Obrazek
By jaro19591
#1360758
Dzięki, ale po prostu chciałem już skończyć. Nie napisałem wcześniej, ale już boxik był w koszu. Zawiozłem do piaskowania i gość dał za duże ciśnienie. Oddał mi pudełko rozdęte jak nadmuchana żaba! Miało iść na śmietnik, ale szkoda mi było włożonego czasu. Kilka godzin zajęło mi prostowanie, robiłem kiedyś trochę blach w samochodach, ale przy takim maleństwie parę setek odchyłki w wymiarze jest już widoczne, poza tym, nie można się podeprzeć szpachlówką :D .
Awatar użytkownika
By mariogd
#1360764
Dobrze że nie wyrzuciłeś bo wyszedł na prawdę ładny box z resztą nie pierwszy i pewnie nie ostatni z Twojej ręki.
By Speedo1544
#1360776
Kurde Jarku pierwszy box który mi się jakoś nie widzi
Możliwe że zdjęcia nie oddają całości lub po prostu nie mój styl
Wiem że stać Cię na dużo lepsze konstrukcje które zresztą nie raz już pokazywałeś
By jaro19591
#1360778
Jadę za parę dni do Gdańska, z belejakim sprzętem nie wypada! :mrgreen: .
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1360779
A mi tam się podoba :) Po bocznych ściankach od razu stwierdziłem, że miałeś doświadczenie z blacharką samochodową :mrgreen:
Awatar użytkownika
By mariogd
#1360780
jaro19591 pisze:Jadę za parę dni do Gdańska, z belejakim sprzętem nie wypada! :mrgreen: .



:D
By jaro19591
#1363440
Teraz to już mieszanka wybuchowa, połączenie stali, drewna i skóry. Może się nie podobać, ale fajnie leży w garści.


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
By bezi2
#1363463
No i proszę box z blaszka przeobrażony w ślicznego moda z duszą - parę dodatków a zupełnie zmienia wygląd. Gratulacje, czapki z głów!!!
Awatar użytkownika
By kalin20
#1363470
Naprawdę pięknie to wyszło, jestem pod wrażeniem. Może kiedyś i mnie będzie dane coś tak pięknego stworzyć
Awatar użytkownika
By tstss
#1363491
Przegiąłeś!
Przeca Ci w gdańsku ręka urwą!!!!
ładnie wyszło-samo metalowe pudełko wyglądało fajnie,ale teraz to maybach ;)
Awatar użytkownika
By krawatos
#1363497
Szacun. Takiego boxa chciałbym mieć.
By jaro19591
#1363508
To se kurna zrób! :mrgreen: Dołóż trochę blachy do drewniaka i wyjdzie Ci na pewno lepiej, niż moja samoróbka.
Za mną chodzi jeszcze boxik zrobiony w całości ze skóry :zakrecony .
Awatar użytkownika
By Peter007
#1363511
Robi wrażenie *GOOD*
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1363517
Szacun, szacun, Jarek ma talent w "łapach" *CZAJNICZEK* *ISH*


Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By zibija66
#1363628
Heh, jak na "belejakiego" to wymiata *GOOD*
Szacuneczek :D
Awatar użytkownika
By jaba
#1363660
Daj spokój jaro, znowu doyebałeśB-)

tapa
Awatar użytkownika
By leech
#1364259
Takiej kombinacji (skóra, drewno metal) jeszcze nie widziałem. To chyba początek nowej ery, full wypas jak w Rolls Roycach ;)
By Speedo1544
#1364354
No i teraz box wymiata na całej linii
Dobrze że nie zostawiłeś go w pierwotnej formie
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1364368
Tu strach zaglądać... potem spać ciężko jak się człowiek napatrzy.
:wink:
Awatar użytkownika
By beton34
#1364370
Tymon zgadzam się w 100%, u mnie dochodzi jeszcze ślinotok.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2015, 16:40 przez beton34, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By krawatos
#1364434
jaro19591 pisze:To se kurna zrób! :mrgreen: Dołóż trochę blachy do drewniaka i wyjdzie Ci na pewno lepiej, niż moja samoróbka.
Za mną chodzi jeszcze boxik zrobiony w całości ze skóry :zakrecony .

A nie zrobię, bo nie umiem :) Stal mnie nie lubi.
By Abeel
#1365302
Szczena mi opadła. 'Samoróbka' lepsza od niejednej seryjnej produkcji.

Mi od paru miesięcy chodzi też po głowie box ze skóry (może nie cały, z detalami SS). Coś już widziałem takiego chińskiego, ale jakieś badziewne imitacje skóry krokodyla itp. Jak już to ładna czarna licowana plus może jakaś grafika na boku co Hobbit robi na portfelach. ;) (do poglądu na fp na FB)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.