EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Kapec
#1362403
Witam mam takie szybkie pytanie które męczy mnie od kilku dni.
Słyszałem że po przesiadce na e-papierosa zmniejsza się ilość flegmy lub nadchodzi nawet jej brak.
Czy też to odczuliście i po jakim okresie e-palenia?
Niestety ale sam mam wielki problem z flegmą zalegającą w moim gardle i chciałbym się dowiedzieć czy to tylko mit czy naprawdę coś pomaga :)
Pozdrawiam!
By Kapec
#1362405
Oczywiście że lepiej ale chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z waszej autopsji.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1362417
@Kapec, zmniejsza się i to z dnia na dzień. Właściwie zanika po jakimś czasie. Bądź cierpliwy i wytrwały, trzymaj się z dala od papierosów, a niebawem Twoje poranki staną się wolne od niej.
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1362804
Już dawno tego nie miałem, a przy analogach było non stop :)
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1362809
Po jakimś miesiącu wszystko zeszło, a było tego dużo ;)
Awatar użytkownika
By hilton1
#1362813
Skinner pisze:A nie lepiej pogadać o tym z lekarzem ?

Popieram , to mogą być problemy z zatokami.
By michaelx
#1362851
Kapec pisze:Witam mam takie szybkie pytanie które męczy mnie od kilku dni.
Słyszałem że po przesiadce na e-papierosa zmniejsza się ilość flegmy lub nadchodzi nawet jej brak.
Czy też to odczuliście i po jakim okresie e-palenia?
Niestety ale sam mam wielki problem z flegmą zalegającą w moim gardle i chciałbym się dowiedzieć czy to tylko mit czy naprawdę coś pomaga :)
Pozdrawiam!

Też mam ten problem choć z dnia na dzień coraz mniejszy. To zadziwiające jak organizm szybko odtruwa sie wszelkiego syfu po analogach. Moja Pani doktor powiedziała mi że flegma to nośnik w pozbywaniu się toksyn i że z czasem zaniknie. Najwięcej jej bylo po trzech dniach od rzucenia palenia dlatego wizyta i konsultacja u lekarza na pewno nie zaszkodzi a nawet uspokoi.
By Kapec
#1363348
Dzisiaj odwiedziłem panią doktor i powiedziała mi że organizm tak reaguje w pierwszych fazach rzucania papierosów i nie ma się czego obawiać :) Także..dzięki wszystkim za odpowiedzi i mam nadzieję że niedługo te ,,pierwsze fazy'' znikną :)
Awatar użytkownika
By matatiti
#1363351
Znikną @Kapec i z dnia na dzień poczujesz korzyści związane z rzuceniem papierosów.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości ;)
By Antyh
#1388974
Przy analogach miałem bez przerwy z tym problem, krztusiłem się, zalegała mi w gardle w płucach. Po przejściu na e.p. całkowicie znikła. Czasem się troszkę coś tam zdarzy odrobina przy mocniejszych liquidach, ale to nijak ma się do tego co było przy analogach.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2015, 21:43 przez Antyh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bofh
#1388993
@Antyh: masz w stopce *SPAM* *DIABLO* i za to leci minus. *regulamin*
By Lashaunda075
#1389081
Elektroniczne papierosy dostarczają nikotyny w postaci pary, a nie dymu. Nie ma procesu spalania, jednak nikotyna w takim urządzeniu nadal pochodzi z tytoniu. W związku z tym produkcja flegmy sie zmniejsza, ale nie redukuje całkowicie...
Awatar użytkownika
By lumik_2007
#1389084
Różnice zobaczysz tylko jeżeli odpuścisz całkiem analogi. Uwierz jest to możliwe.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.