EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By Kqt
#1125251
Kupiłem sobie kilka dni temu liquid marki vivo w jakimś kiosku . Jestem świeżo po wypaleniu 10 ml buteleczki 18 mg lodowa mięta . Smak nawet przyjemny , orzeźwiający w sam raz na gorące letnie dni . Cena takiej buteleczki to 11 zł . Spotkaliście się z tymi lq ? jakie jeszcze smaki polecacie ?
By Dak3r
#1125275
Polecam też arbuza :) słodziutki i przyjemny,
Awatar użytkownika
By Kqt
#1127618
ja jeszcze mogę polecić truskawkę smakuje trochę jak truskawkowe gumy do żucia ^^
By Dorek22
#1132721
Mojito 18 mg daje niesamowite orzeźwienie ;) Polecam jak najbardziej firmę
By Jurka
#1132760
Z Vivo uwielbiam lody waniliowe.....arbuz też godny polecenia ;)
Banan z czekoladą troszkę mdły :P
Teraz mam Playboy`a Bubblegum, całkiem sympatyczny ;)
By Dorek22
#1133220
u was też można wymienić 10 opakowań po liquidach 10ml Vivo na 1 gratisowy 20ml?
Awatar użytkownika
By domekrap
#1133275
A gdyby tak coś bliżej na temat możliwości zakupu, gdzie i po ile. Zakup w jakimś kiosku niewiele daje w znalezieniu sprzedawcy
Awatar użytkownika
By Efka
#1168729
Paliłem cherry cole z vivo, nawet nawet w smaku, zaraz lecę po winogrono :D
By Vapujacypolak
#1170557
Kolega z dzielnicy pol roku temu probowal ep palac liquidy od milda i liquina.Mial 24mg i zadnym sie nie napalil.Kupil te VIVO i szok bo 18mg smaklodowa mienta? Juz tydzien to pali i tylko po 2 analogi dzinnie docmorucha.Polecam szczegolnie kawe,napoj,energetyczny.
By user
#1175284
Czyli jeszcze 3 takie posty i dasz sobie siana ze spamem?
By Gandziamen
#1184807
Ostatnio w trafice zauważyłem liquidy VIVO w cenie 9,50 i postanowiłem spróbować.
Zakupiłem czarną porzeczkę, truskawkę i kawę, a a promocji dostałem 2ml desert ship (sklep chyba robi to na własny koszt, bo nigdzie indziej takich próbek nie widziałem).

Czarna porzeczka to zazwyczaj smak, który pozwala mi ocenić smak owocowych liquidów (słabo wyczuwam owocówki), w tym przypadku sprawdziła się idealnie. Smak jak najbardziej przypomina czarną porzeczkę (zapach także). Chmurzy całkiem solidnie i wydaje się ekonomiczny. Liquid wystarczył mi na 4 dni co przy moim chmurzeniu jest dobrym wynikiem. Mogę polecić.

Truskawka. Muszę przyznać, że nie byłem przekonany, ale sprzedawczyni zapewniała, że aromat jest mocno wyczuwalny. I rzeczywiście tak jest. Nie ma się do czego przyczepić czuć słodką truskawkę a na końcu lekką kwaskowatość. Jak dla mnie idealna owocówka (nie za słodka, taka w sam raz). Chmura jak w poprzednim przypadku duża, więc też bez zastrzeżeń.
I tutaj ciekawostka, kolega z pracy vapuje tylko Liqueen'a i dał mi spróbować (właściwie dał mi 1,6 ml) Liqueen Poziomka z serii Intense. Szczerze mówiąc nie zauważyłem, żeby czymś szczególnym się różniły oprócz tego, że poziomka była słodsza. Ale bardziej aromatyczny wydawał mi się liquid VIVO (sam jestem zdziwiony). Polecam.

Kawa. Smak kawy jest moim ulubionym smakiem w każdej postaci i jak w przypadku czarnej porzeczki jest on w pewnym sensie wyznacznikiem (dla mnie) jakości liquidu. Smak kawy wyczuwalny. Mocna, dobra czarna z odrobiną cukru (nie same palone ziarna). Dla mnie jak najbardziej ok. Znów miłe zaskoczenie. Jeśli ktoś lubi kawę, ale w innym liquidzie nieodpowiadał mu gorzki posmak samych palonych ziaren kawy to myślę, że się nie zawiedzie. Z mojej strony znów polecenie.

Desert ship jeszcze nie próbowałem, zostawię go sobie na czarną godzinę ;).

EDIT: Zapomniałem napisać o estetycznej stronie liquidów czyli opakowaniach. Liquidy zapakowane są w dobrze wykonane kartonowe pudełeczka o błyszczącej zewnętrznej stronie, na której znajduje się zdjęcie ukazujące smak podany w nazwie. Buteleczki zapakowane są w twardą folię, co utrudnia sprawdzenie aromatu w sklepie. Buteleczka przeźroczysta z czarnym "korkiem, naklejona jest naklejka mniej więcej na 2/3 szerokości buteleczki także ze zdjęciem, nazwą ostrzeżeniami, i podstawowymi informacjami. Przez pozostałą 1/3 przeźroczystą część buteleczki (jest tam tylko data produkcji i ważności) można przynajmniej zobaczyć ile dokładnie pozostało liquidu.

Wszystkie liquidy zakupiłem o mocy 12mg, co w zupełności mi wystarcza. Kop (jak na 12mg) zadowalający.
Vapowałem na zwykłej baterii eGo-T oraz klirku Volish Lex Scotch.

Podsumowując z mojej strony mogę zdecydowanie polecić liquidy tej firmy.
Awatar użytkownika
By Efka
#1221763
Skończył się własny liquid a zapomniałem zrobić zapasy bazy to kupiłem liquid vivo o smaku pomarańczy, zachwycił mnie swoim smakiem, przypomina mi smak z dzieciństwa takich soczków pomarańczowych w kartoniku :D
By Barcioch
#1228502
Bardzo często kupuję liquidy vivo. Cena u mnie to 12,50 za 10 ml w kiosku. Liquidy te jak dla mnie mają fajny smak, lecz niektóre strasznie mi nie podchodzą (głównie lody waniliowe). Obecnie mam winogrono 18mg. i jestem zadowolony, z vivo moim ulubionym smakiem jest wiśnia. Jest po prostu bardzo bardzo smaczna :D Polecam spróbować :D
Awatar użytkownika
By Efka
#1238779
To widzę ze vivo ma różne ceny, ja u siebie płace za 10 ml 9zł :)
By ozi88
#1239925
dotychczas paliłem liquidy ATMANT, nie powalały niczym. Dzisiaj zakupiłem vivo za około 10 zł. Smak golden Virginia 18mg. Aromat wyczuwalny na 4+, chmura ok, kopie całkiem nieźle. Jutro dokupię chyba mentol do tego, albo jakiś owoc.

ps. to mój pierwszy post witam wszystkich
By quiqo
#1245432
Ja mialem z tej firmy smak cola/wisnia i smakowalo nawet fajnie
Awatar użytkownika
By Kqt
#1246618
Kupiłem jeszcze smak ananasa . Bardzo dobry i wyrazisty smak , lekko szczypie w język co oddaje jedzenie ananasa . polecam
By Frycław
#1251888
Tak czytam te wasze posty to nie dowierzam.Co do wszystkich spekulacji odnośnie smaku i chmurki to w 100% się zgadzam. Jednakże gdy przeczytałem ile wy cenicie te liquidy to aż sprawdziłem datę z wrażenia.Ja mam je po 8:50 PLN , a wy mi tu wyskakujecie z taką ceną.Lokalizacja Szczecin , piwniczka na zawadzkiego przy ryneczku/netto .
Teraz podzielę się moimi odczuciami co do VIVO:

Cherry Coke - bardzo dobre połączenie , generalnie nie lubię wiśni jako liquid bo po prostu jej nie czuję , zawsze trafiałem na smak mydła wiśniowego (liqua , liqueen, mild ,Hangsen , więcej grzechów nie pamiętam ) , sama kola w liquidach też mi nie smakuję , bo jest za naturalna , a cola to syf chemiczny w czystej postaci , ma ten swój unikalny smak przebijający się przez ogrom bąbelków.Vivo i jego połączenie idealnie uplasowanych aromatów wpasował się w moje u sublimowane gusta , słabo wyczuwalna wiśnia gryzie się z smakiem coli przez co wychodzi idealny smak .

Czekolada Banan-Vapuje go od 4 godzin, bardzo dobrze zespojone żeliwo , dobry słodki banan , lekko gorzka czekolada to strzał w dziesiątkę.

Lody Vaniliowe-Vanilia w liquidach jest 3 pozycją w liście smaków których nie dotykam, jednakże tutaj odwróciła moje spojrzenie o 360 stopni ,pyszne lody śmietankowe z nutką wanilii , słodycz i lekka nutka wanilii w czystej postaci | off top( 1 pozycja kokos- syf i sodoma , nie da się opisać smaku tego g....a , nie ważne jaka marka , wszystkie takie same . 2 pozycja arbuz , smak mydła i kurzu po perfumowane zapachem arbuza , w wszystkich znanych markach .3 pozycja wanilia , drewno , drewno,drewno , nic poza tym, jedynie liqua przez pierwsze 3 buchy nie wydalała woni drewna, suchy smak, dosłownie jakbyście lizali drewno i wciągali nosem dym z ogniska( tak tego z drewna ,nie węgiel :D) .

Black Tea- mocna herbata z cukrem, za dużo słodyczy , gdyby dali jej mniej była by równie dobra co w Hangsenie ,tak daję tylko 7/10 w zestawieniu herbacianym

Strefa wizualna, jedne z najpiękniejszych opakowań po liquidach , schludne opakowania, piękne zdjęcia idealnie odwzorowują to co znajdziemy w środku . 9,5/10
Awatar użytkownika
By Efka
#1251910
Od dłuższego czasu już wapuje porzeczkę od vivo, bardzo dobry smak ma :D
By samya
#1287116
do Frycław
off top( 1 pozycja kokos- syf i sodoma , nie da się opisać smaku tego g....a , nie ważne jaka marka , wszystkie takie same


A probowales coconut z ebulla ? Generalnie nie lubie liquidow tej marki, ale kokos mnie zaskoczyl na tyle pozytywnie, ze po sprobowaniu w sklepie kupilam od razu 2 piecdziesiatki :)
By samya
#1287117
do Frycław
off top( 1 pozycja kokos- syf i sodoma , nie da się opisać smaku tego g....a , nie ważne jaka marka , wszystkie takie same


A probowales coconut z ebulla ? Generalnie nie lubie liquidow tej marki, ale kokos mnie zaskoczyl na tyle pozytywnie, ze po sprobowaniu w sklepie kupilam od razu 2 piecdziesiatki :)
Awatar użytkownika
By e_sat
#1287123
samya pisze:do Frycław
off top( 1 pozycja kokos- syf i sodoma , nie da się opisać smaku tego g....a , nie ważne jaka marka , wszystkie takie same


A probowales coconut z ebulla ? Generalnie nie lubie liquidow tej marki, ale kokos mnie zaskoczyl na tyle pozytywnie, ze po sprobowaniu w sklepie kupilam od razu 2 piecdziesiatki :)


Ogólnie smak może zaskoczyć...to trwa od 15sek do minuty...ciekaw jestem czy wywapujesz te 100ml z przyjemnością, zdaj kolejną relację za jakiś czas. Nie jeden raz fascynowałem się smakiem, który za kilkanaście minut odrzucał mnie....
By samya
#1287218
Juz wywapowalam :) Z zachłannością :)
Jeszcze nigdy mi tak szybko liquid nie "zszedł". Kupilam go ponad miesiac temu i przez ten czas praktycznie nie palilam nic innego.
Od ebulla mam tez caramel, vanilla, waffle, ginger, cinnamon, mialam migdal (nie pamietam oryginalnej nazwy), a w promocji dostalam wine i margarita. Zaden z tych smakow mnie nie tylko nie rzucil na kolana, ale nawet nie zainteresowal. Od ebulla z pewnoscia nie kupie juz nic innego niż kokos.
A jezeli chodzi o smak - dla mnie najlepsze liquidy ma Vivo - niestety w moim miescie (Kraków) niedostepne stacjonarnie.

Pozdrowki
By pawlo432
#1291522
To tak paliłem 2 liquidy z tej firmy i oto ocena.
1) Malina 6mg/ml- smak super,czuć było wyraźnie malinę jak jogobella malinowa, ale później smak gdzieś zniknął, było czuć tylko słodki posmak ale nie było czuć maliny, chmura taka sobie. Moja ocena: 7/10
2) Wiśnia 6mg/ml- na początku mnie odrzucał, ale przekonałem się do niego. Smak bardzo przyjemny czuć wiśnię bardzo wyraźnie, smakowała jak mamba wiśniowa :D, chmura w tym przypadku też taka sobie. Moja ocena: 8/10
By Ikirui
#1353984
Witam. Mam do was 2 pytania.
1.Jakie znacie słodkie smaki liquidów Vivo, które po dłuższym wapowaniu nie stracą smaku. Osobiście paliłam maline, smak dobry, słodkawy. Lecz przy dłuższym paleniu smak zanikł, a czułam tylko lekką słodycz.
2.Jak oceniacie Kokos, Pomarańczę, Winogrono, Energy i Melona? (nie pytam kogoś, kto np nie lubi jeść kokosów, bo prawie na pewno odpisze, iż smak jest ohydny.
By samya
#1354539
Jak dla mnie "niezanikajacymi" smakami z Vivo sa truskawka i vanilla ice cream.

Pozdrawiam
By hardstyleee
#1359657
Kupiłem arbuza od vivo 12mg, smak dobry ale dla mnie słabo wyczuwalny.
Ogólnie oceniam na 7/10 .
By roxist46
#1369456
Vivo elim 24 mg, dobry smak tytoniowy, lekko słodki
Vivo desert ship 18 mg, smak tytoniowy też niezły
By zielnyns
#1382489
Z uwagi na to, że to mój pierwszy post na forum witam wszystkich:)

Kilka liquidów Vivo spróbowałem i z chęcią podzielę się opinią.

Elim - pierwszy na świecie liquid o smaku bobra :). (może tylko ja to tak odczuwam) Kompletnie mi nie podszedł.

Desert ship - tytoniówka o smaku orzechów. Ja takich nie lubię więc mi nie smakował :)

Arbuz - świetny smak. Słodki i przyjemny. Przypomina trochę smak gumy arbuzowej.

CherryCola - Czuć Colę...czuć wiśnię... Jest taki jaki być powinien :)

Śliwka - miłe zaskoczenie. Spodziewałem się smaku suszonej śliwki jak z kompotu na święta, a tu przeciwnie. Dobry słodki śliwkowy liquid. Smak może nie jest idealny z prawdziwą śliwką, ale jednak warto spróbować. Ma w sobie to coś :)

Ananas - super! Jeden z moich ulubionych. Jak już ktoś wcześniej napisał lekko szczypie dzięki czemu możemy się poczuć tak jak byśmy jedli ananaska :)

Truskawka - smak trochę jak cukierki truskawkowe, ale ogólnie bardzo dobry:)
By pawlo098
#1392610
Paliłem banana 12mg od tej firmy i powiem tak rewelacja! Smak ekstra czuć bardzo soczystego banana, jak ktoś pił nektar bananowy z tymbarka to właśnie do takiego smaku można go porównać. Chmura trochę mała. Ocena 9/10
By roxist46
#1401807
zielnyns pisze:Z uwagi na to, że to mój pierwszy post na forum witam wszystkich:)

Kilka liquidów Vivo spróbowałem i z chęcią podzielę się opinią.

Elim - pierwszy na świecie liquid o smaku bobra :). (może tylko ja to tak odczuwam) Kompletnie mi nie podszedł.


Bobra raczej nie, bardziej popielniczki ale mi podchodzi.
Ostatnio kupiłem tytoniówkę gold i uważam że jest bardzo fajny smak tego liquidu. Jak do tej pory to jeszcze się nie naciąłem na płyny z tej firmy
By PawlikK
#1409305
Witam, ocenię kilka liquidów
Mojito-Lekko orzeźwiający,czuć mdłe cytrusy(mango?) oraz mięte dobry przerywnik. OCENA:3/5
Truskawka-Przyjemny, delikatny liquid słodko truskawkowy, można palić całymi godzinami. OCENA:4/5
Jabłko-Liquid o zapachu słodko-kwaśnego jabłka, małe chmury oraz słabo wyczuwalne jabłko, nic specjalnego. OCENA:2,5/5
Lodowa mięta-Bardzo mocny w smaku liquid (throat hit) bardzo orzeźwiający, wydajny choć pozostawiający dziwny posmak, jakby nalot. OCENA:3,5/5
Kokos-Gryzący, średnie chmury,nieprzyjemny w smaku (taki przypalony kokos). OCENA:2/5
Lody waniliowe-Smak ok ale bardziej przypomina waniliowy proszek do pieczenia. OCENA:3/5
Czarna porzeczka-Słodki smaczek, po prostu chemiczna porzeczka. OCENA:3,5/5
Energetyk-Nie dorasta do pięt liquidowi od dr.jacka, słabo wyczuwalny smak ale tragedii nie ma. OCENA:3/5
Banan w czekoladzie-Mdły, słodki płyn więcej czekolady jak banana, dobry przerywnik. OCENA:3/5
Banan- Jak powyżej tylko bez czekolady. OCENA:3/5
Myślę że pomogłem w wyborze liquidów z tej firmy, niebawem będzie ocena wiśni, podwójnej mięty, maliny oraz pomarańczy
Vapowane z Volimizera v2 oraz Protanka 3
By pawlo098
#1418833
Kolejny olejek z tej firmy który paliłem to ANANAS 12mg. Na początku bardzo dobry typowy smak ananasa z puszki lub mamby o smaku ananasa co była kiedyś w sklepach ale później smak gdzieś znika. Ostatnie 3 czy 4 ml liquidu to porażka smak zerowy lekko gorzki czuje po prostu swoją grzałkę mimo że jest nowa.
Awatar użytkownika
By Rambo
#1430665
Ja wapowalem liquidy Vivo (Cena u mnie od 14zl do 8zl) aż wywaliłem prawie wszystkie liquidy ogólnie no olejki są okej czuć smak ale nie wszystkie dla mnie były jakieś szalowe lecz większość była bardzo fajna :) polecam i pozdrawiam
By mrgruszka
#1448161
Parowałem wiśnię od nich, była w porządku, ale, jak to chyba większość wiśni na rynku, to jeszcze nie "to". :D Taka bardziej guma do żucia, ale chyba to i tak najlepsza wiśnia, której było mi dane spróbować jak na razie.


Chmurka w porządku, nie wiem, jak ją w takim wypadku wyrazić w ocenie liczbowej.

Smak: 6,8/10
Zapach: 7/10
By młody018
#1460304
Smak: Czarna porzeczka
Cena: 9,90zł/10ml
Moc: 12mg
Smak: 8/10
Chmura: 5/10
Opis: Bardzo dobry liquid. Czuć czarną porzeczke, lekko kwaśna. Jak ktoś pił sok cappy 100% czarna porzeczka to smak jest właśnie taki sam. Trochę słabo czuć smak ale jak ktoś lubi delikatny aromat a nie jakieś bardziej wyraźne to ten liquid jest idealny. Chmura bardzo mała co mnie zaskoczyło gdyż inne smaki tej firmy dymily bardzo ładnie. Cena wręcz idealna w stosunku do smaku
By pawlo432
#1624379
Pomarańcza 12 mg
Smak bardzo dobry, czuć taką fajną świeżą pomarańczę. Ale był zbyt rzadki chyba nawet mniej niż 50/50 gdyż wypływał mi z parownika prosto na baterię całym ciurkiem :D
Awatar użytkownika
By tranzmission
#1628704
Witam, miałem okazje smakować liquid vivo o smaku lodowa mięta 6 mg. Liquid orzeźwiający, idealny na ciepłe dni, słabo nadaje się do ciągłego wapowania.Smak całkie przyjemny, coś jak mięta pieprzowa wraz z mentholem.Miałem nadzieje, że będzie smakował jak lodowe cukierki, niestety w ogóle nie przypomina takiego smaku.Moja ocena to 6/10.
Awatar użytkownika
By rnatkaa
#1628947
ananas jest ok, nie tak dobry jak od ONE, ale może być :)
By zielnyns
#1653261
Ostatnio wprowadzili nowe smaki Vivo. Mixy owocowo miętowe spróbowałem dwóch do tej pory więc się wypowiem.

Strawberry mint: 6/10
Można powiedzieć, że smakuje dobrze, ale... tylko mięta:). Truskawki nie czuć ani trochę.

Candy mint: 8/10
Super smaczek. Trochę jak cukierki lodowe. Czegoś mi jednak tam brakuje :)
By martka38
#1920849
Trafiłam ostatnio na liquidy Vivo. Pierwszy zakupiony ananasowy, pyszny, idealnie oddaje smak ananasa, na początku słodki, a na koniec delikatny kwaśny posmak. Dzisiaj skusiłam się na cheesecake, fuj. Bardzo słodki, ale dziwny.. Nie znajduję odpowiednich słów, aby określić odczucia smakowe. Po prostu dziwny. Ale ogólnie, liquidy Vivo mi podeszły. Bardzo dobra jakość za niewielką cenę. Na pewno spróbuję innych smaków tej marki.
By kuba929
#1922134
Liquid vivio kupiony totalnie przez przypadek, arbuz 6mg, nie sądziłem, że to będzie tak dobrze smakować, brakuje może trochę więcej wyrazistości, ale nadal jako zakup "awaryjnie" duże rozczarowaniem.

Wysłane z mojego Pixel 5 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.