EPF
Ustniki, pyrexy, szkiełka i inne ustrojstwa, które mogą Ci się przydać przy modernizacji e-papierosa.
Awatar użytkownika
By Skinner
#1358695
Jeśli chodzi o dripy - też ;) Generalnie chyba nie miałbym miejsca na coś takiego. Wygląda może i ładnie, ale straszny klamot. No i odkurzanie kolekcji też pewnie chwile trwa ;)
By Polan
#1358706
Jak dobrze widzie to na zdjęciu jest 11 sztuk kayfuna 4?
Dziwne :)
Dripków "trochę" zazdroszczę :)

TapaTalk :)
Awatar użytkownika
By lpwk
#1358724
No właśnie 10 do 11 Kayfun'ów V4, też się dziwię, tym bardziej jeśli są to oryginały :?:
Jeżeli to falsyfikaty (błędnie nazywane klonami) to kupa złomu.

Może w każdym nakręcony jest inna grzałka i właściciel decyduje na każdy dzień.

Naprawdę nie wiem co o tym myśleć, chyba, że to wystawa sklepowa. :?: Wówczas przyciąga uwagę.
Awatar użytkownika
By Wąski
#1358794
Zasilań też parę się doliczyłem...
Osobiście ze swojej kolekcji używam na co dzień dwa lub trzy zestawy. Kilka mam schwane w szufladzie, resztę posłałem do potrzebujących. Taka ekspozycja jest IMO dużą przesadą.

PS
Wstrętu nie czuję, bo to nie moje biurko... ;) :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Tianski
#1359058
W Stanach ludzie lubią wszystko co duże i dużo. To jest prywatna kolekcja (niepełna, bo się nie zmieściła na stojaku), oczywiście wszystko ori.
Co do kaytków - każdy ma tyle ile chce.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Słońce Peru
#1359452
Stojaczek bardzo fajny , natomiast ta "kolekcja" i tak chowa się do prawdziwej kolekcji naszego "zielonego" darasa . Zwykły przerost formy nad treścią
Awatar użytkownika
By Hellspawn_PGAC
#1360399
Wygląd mega - pytanie po co? Ludzie zbierają różne rzeczy :) Jestem wędkarzem z zamiłowania i coś na temat wiem... i to jest dopiero jazda, już nie wspomnę o myśliwych , rowerzystach, itp itd..
Awatar użytkownika
By Tianski
#1360540
Hellspawn_PGAC pisze:Wygląd mega - pytanie po co?

Odpowiedź jest prosta - bo chciał taki mieć. Jedni mają ołtarzyki ze sprzętem inni kawał pieńka z wywierconymi otworami, jeszcze inni trzymają sprzęt gdzie popadnie - każdy ma to co chce lub na co go stać.
Nie wstawiłem fotki licząc na ohy i ahy, chcialem tylko pokazać jak duży może być taki stojak.
Nie będę nawet pisał ile kosztował bo temat stanie sie spamowiskiem który admin musiałby zamknąć.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By Hellspawn_PGAC
#1360953
Jasne. dlatego napisałem że go rozumiem bo sam mam kolekcję wędek w domu i pomału zaczyna się robić kolekcja parowników i zasilań :D no cóż taki nasz urok :) Lepiej żeby ludzie kolekcjonowali takie rzeczy niż np zwłoki czy bóg wie co innego, lol :P
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1370231
szpurek13 pisze:Wyglądać, wygląda kozacko... Ale, po co? :mrgreen:


Kto bogatemu zabroni?? :P
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.