EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By sharley
#1358573
Witam. Kilka dni temu kupiłem e papierosa w celu rzucenia, po tym jak przyszła paczka chcialem go naładować(sformatować), potem zobaczyłem, że już bazowo naładowany w jakiejś części jest i jakoś starczył mi do teraz. Przeczytałem niedawno, że akumulatorków nie trzeba albo nie można formatować, ale tylko dwóch rodzajów. W instrukcji jest tylko napisane że jest litowa teraz nie wiem czy mam go formatować czy nie. Podaje link do aukcji http://allegro.pl/elektroniczny-e-papieros-smoox-ego-evod-1100mah-i5215021158.html. Wiem że z tych tanich ale kupiony na próbę i dobrze sie sprawuje. Jeżyli zły dział to prosze o przeniesienie.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2015, 22:47 przez sharley, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Isia
#1358578
Kolega Ci już odpowiedział :)

Na przyszłość BŁAGAM UŻYWAJ PRZECINKÓW
By sharley
#1358582
Poprawiłem przecinki. Raczej niepotrzebnie temat już nikomu sie nie przysłuży i lepiej go do kosza wrzucić żeby forum nie zaśmiecał. Dzięki za pomoc.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2015, 22:50 przez sharley, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By mariogd
#1358601
Tomba pisze:
sharley pisze:Mógłbyś rozwinąć?

Ja chcesz, to ja mogę rozwinąć. Chcesz? :lol:


Na pewno nie chciałby takiego rozwinięcia jakie mu proponujesz po godzinie na forum :lol:
Awatar użytkownika
By pol
#1358604
Tego czegoś to nawet nie zdążysz dwa razy naładować jak skończy żywot.
W środku prawdopodobnie ogniwo 650mAh, albo i mniej.....

E-p za 35zł ... nie szkoda wyrzucać pieniędzy w błoto?.... a właściwie karmić oszustów....

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.