EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By dowkie
#1353928
Witam :) niedawno doszedl mi moj nowy e-papieros (1 kwietnia), byl to moj pierwszy po dwoch latach palenia analogow. Zamowilem go na e-dymie: https://www.e-dym.pl/E-papierosy_ZESTAW ... re_ET.html , po 2 dniach clearomizer zaczal bulgotac. Na internecie znalazlem porade zeby rozkrecic i przedmuchac od strony grzalki. To dziala jednak po kilku/kilkunastu zaciagnieciach znow zaczyna bulgotac. Jest to bardzo denerwujace... :evil: Malo tego dosc czesto liquid dostaje sie na moj jezyk. Druga sprawa to malo dymu. Nie jest to wina baterii (spinner upradge 1300) bo na sprzecie kolegi dziala dobrze. Byc moze to przez bulgotanie. Jednak jak sie rozgrzeje co dzieje sie dosc rzadko to dym leci az milo :) drodzy forumowicze, pomozecie mi? :D dodam, ze jest to moj poczatek przygody z wapowaniem :D
ps. wszystko jest dobrze dokrecone.
Pozdrawiam
By Krasnal45
#1353950
To wina grzałki. Zalewa się. Widzę, że ich jakość na łeb leci.
Pasemko 100% bawełnianej waty, owiń wokół grzałki, na wysokości otworów którymi liquid dopływa. Tylko nie za dużo, bo będzie bobrzyć. Powinno pomóc.
Awatar użytkownika
By DeXoteric
#1355231
A przy jakim poziomie płynu zaczyna bulgotać? Przy pełnym zbiorniku też bulgocze?

Te parowniki wypada uzupełniać gdy poziom liquidu spadnie do około 1/3.
By Hummer 130
#1355335
Krasnal45 pisze:Widzę, że ich jakość na łeb leci.

No właśnie. Z przykrością muszę podzielić zdanie kolegi. Jak miałem or (tzn te załączone do produktu) i było ok a teraz mam nieraz podobnie z tym bulgotaniem i zalewaniem :(
By dowkie
#1358563
Nie bylem obecny pare dni, ale zaraz nastepnego dnia dobralem sie do mojej efajki i okazalo sie ze jest calkiem dobrze :) jeszcze pare razy mialem bulgotanie ale przechylenie na chwile gora do dolu pomaga :)
DeXoteric pisze:A przy jakim poziomie płynu zaczyna bulgotać? Przy pełnym zbiorniku też bulgocze?

Te parowniki wypada uzupełniać gdy poziom liquidu spadnie do około 1/3.


wydaje mi sie, ze masz racje i przy pelnym zbiorniku nie bulgocze. Akurat konczy mi sie liquid wiec sprawdze :)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.