EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By domciqq
#1353858
Witam, dziś kupiłam e-papierosa jw. prawdopodobnie był on używany, mam dwa problemy: czasami dioda świeci mi się na niebiesko i nie wiem co to oznacza oraz drugi jest taki, że czasami bardzo ciężko się ciągnie tak że nic prawie nie leci, i nie wiem z czym to jest związane, mam coś zmienić czy coś jest nie tak? bardzo proszę o pomoc :(
By Krasnal45
#1353862
Czym prędzej oddaj go temu, od kogo go kupiłaś.
A tak z ciekawości..... za ile??
By domciqq
#1353868
za 50 zł cały zestaw, a co się z nim dzieje, nie da się czegoś zmienić, ponieważ mam wszystkie części i zapasowe nie rozpakowane
By domciqq
#1353874
w pudełku miałam: ustnik (który już zmieniłam), osłonę na niego, grzałki, korpus i taki gwint i chyba wkład (sama nie wiem co to jest)
By Krasnal45
#1353876
To sprzęt z niestandardowym gwintem. Nienaprawialny, niereformowalny, nie..., nie..., nie...
Naprawdę, szkoda tych 50zł.
Najpierw czytamy, potem analizujemy i dokonujemy kilku wyborów, potem pytamy, a na końcu kupujemy :wink:
Wdroż sobie te zasady i witamy serdecznie na trawniku :D
By domciqq
#1353883
czyli nie nadaje się on do użytku? a co z nim jest nie tak?
By HanysPL
#1353884
Skoro ciężko się ciągnie to spróbuj zmienić grzałkę (jeśli jest nowa)
I sprecyzuj to:

domciqq pisze: (...)czasami dioda świeci mi się na niebiesko i nie wiem co to oznacza(...)


Normalnie jak się świeci?
By amsaw
#1353887
Krasnal45 pisze:To sprzęt z niestandardowym gwintem. Nienaprawialny, niereformowalny, nie..., nie..., nie...
...

J.w.
Poza tym do milda nie dokupisz w przyszłości logicznego parownika. Używana bateria moze być zużyta - będzie się błyskawicznie rozładowywać.
Za niewiele większe pieniądze kupisz lepszy, nowy sprzęt.
By HanysPL
#1353889
Dokładnie, jeśli masz taką możliwość to oddaj go i kup coś lepszego za podobną cenę.
By domciqq
#1353890
spróbuję, na początku dioda świeciła na biało teraz różnie częściej świeci na biało ale czasami na niebiesko
By Krasnal45
#1353892
Jeszcze jedna prośba.
Zdanie zaczynamy ZAWSZE z wielkiej litery :wink:
Awatar użytkownika
By Fobos1
#1353898
Widzę że te zaproponowane zestawy są często polecane tutaj, więc chyba warto je rozważyć i się nie męczyć.
By HanysPL
#1353899
" Sygnalizacja poziomu naładowania baterii: Gdy, poziom naładowania baterii wynosi 100-60% przycisk umieszczony na baterii podświetla się kolorem białym. Gdy poziom naładowania wynosi 60-20%, przycisk podświetla się w kolorze niebieskim. Gdy poziom naładowania wynosi 20-0%, przycisk podświetla się w kolorze czerwonym."

Jak ci się raz świeci na biało a za chwile na niebiesko i znów na biało to bateria jest raczej wysłużona.
By dinoZAR
#1353901
Na niebiesko swieci, gdy bateria ma ponizej 70 lub 60 %. A to ciezkie ciagnie to wina tej gornej polowy, czyli clearomizera, a nie ma dobrych clearomizerow pod gwint baterii milda. W tym zestawie masz bodajze ladowarke(to z wyjsciem usb, zasilanie (dolna polowe), clearomizer, liquid (to lejesz do clearomizera), oslonke (wyglada jak czesc od dlugopisu) Sam mialem 3 zestawy od milda i niepolecam. Jesli chcesz to napisz mi wiadomosc, to ci wszystko wytlumacze i wprowadze w swiat e- palenia
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1353904
Dobrze, tylko @dinoZAR - ta bateria może nadawać się do utylizacji.
Stan 50% - czas?
By domciqq
#1353913
Dziękuję bardzo, zmieniłam grzałkę i wszystko działa, dobrze się ciągnie i jak na razie jest okej, także dziękuję bardzo wszystkim :) :)
By dinoZAR
#1353924
Sprawdz ile trzyma Ci bateria i dokup przejsciowke na gwint 510 i protanka 3, to moze bedzie dostateczny zestaw. Ja jednak bym go oddal/odsprzedal i kupil zwyklego egona, ladowarke i cliro z wyprzedarzy na edymie. da to lacznie okolo 45 zlotych, a w przyszlosci da rade rozwinac ten sprzet lepszym parownikiem.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.