EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Tokken
#1333435
Do tej pory wszystko było dobrze. Ładowałem baterię przez noc, rano ją włączyłem i zaczął się mój problem. Gdy kliromizer jest przykręcony, gdy próbuję nacisnąć przycisk, ten miga trzy razy. Raz na dwadzieścia kliknięć uda się ściągnąć bucha. Gdy odkręcam, to bateria jednostajnie się świeci, gdy naciskam znowu miga trzy razy. Gdy próbuję ją podpiąć do ładowania, to przez chwilkę się ładuje, po paru sekundach dioda jest zielona, a bateria słabo pulsuje co parę sekund. Kliro dolnogrzałkowe, z p1, było w komplecie.

Proszę o jakieś rady!
By peresooo
#1335498
Sprawdź czy nie masz grzałki spalonej, jak to nie pomoze to raczej powiedz papa batce, i kup jakis lepszy sprzęcior, nawet ten vapros vision 2
By danielgora1209
#1353656
To nie zwarcie odkręcić grzałkę od karto i rrozdzielić ja na 2 części tak jakbyś ja chciał rozerwać i pomiędzy tymi częściami jest mała uszczelka pewnie się przesunęła musisz ja nastawic albo wyjąć .ja ją zgubiłem bo mi w dywan wpadła i nie mogę wyciągnąć xD ale działa i jest git
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.