EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By suvv
#1353049
Szanowni użytkownicy...

zwracam się do Was z pytaniem, co sądzicie w kwestii sprawności i „oryginalności” baterii Vapros Nunchaku

W dwóch (szanowanych na forum) sklepach nabyłem dwie baterie Vapros Nunchaku:

Obrazek

Bateria A oraz bateria B zakupione w Peleon oraz e-dym...

W przypadku obydwu baterii nie miałem problemu z potwierdzeniem kodu z pudełka, wizualnie baterie nie różnią się niczym, ale...
...tu pojawiają się szczegóły:

1. tip z gwintem 510:

Bateria A
Obrazek
20141231-vxhg689

Bateria B
Obrazek
0326-Tomasz0303

2. użytkowanie:

jedna z baterii (A), bez względu na ustawienie ilości W daje gorący dymek (z lekkim bobrem), druga (B) startuje z chłodnym i bezpłciowym smaczkiem na 6W i od 8W zaczyna oddawać aromat i ciepły dymek. Przy 10W zaczyna się lekki bober...
jedna z baterii w trakcie pracy wydaje z siebie dziwny dźwięk (piszczący), który trwa jeszcze 2 sekundy po odpuszczeniu przycisku (A).
druga bateria pracuje bezdźwiękowo, na tyle cicho, że mam wrażenie, iż nie chodzi. Ponadto miałem z nią problem pt: odmowa współpracy z grzałkami 1,5Ohm...
Pomijam fakt czasu pracy obydwu...

W baterii A przycisk ON działa we wszystkich pozycjach i na całej jego powierzchni nacisku, w batce B muszę trafić w sam środek, inaczej nie uruchomię grzałki.

Wapuje na kangertech'ach Genitank i Aerotank


Waszym zdaniem wszystko jest ok? Czy może któraś z nich nie do końca pracuje tak jak potrzeba?
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1353060
Masz gwarancję - reklamuj, zaufani sprzedawcy powinni Ci pomóc.
Awatar użytkownika
By suvv
#1353062
Dzięki, liczę na to, już wysyłałem maile do sklepów... nurtuje mnie jednak fakt, że obydwie baterie mają jakieś "ale" jeśli choodzi o prawidłowe działanie - czy to możliwe aby mieć takiego pecha?
Awatar użytkownika
By Peter007
#1353064
To w końcu produkcja seryjna, więc wszelkie niedoróbki są jak najbardziej możliwe.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.