EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Osohozsi
#1352430
Witam, jestem tutaj nowy.
Od 31 grudnia 2014 mam mild mastera, do tej pory wszystko było w porządku, ale od wczoraj pewien problem uniemożliwia mi palenie e-p ;/
Tak jakoś po południu wczoraj, chce sobię parę buchów ściągnąć, i co? Kupa. Gdy kliknę raz, dioda zapala się cztero krotnie na różowo ( przy zablokowywaniu lub odblokowywaniu
zapal się TRZY krotnie ) i zero dymu ani nic. Zniknęło po paru minutach, już mogłem brać normalnie buchy. Potem za kilka godzin znowu to samo, tyle że teraz już się nie naprawia. Nieważne ile bym nie klikał przytrzymywał ładował itd. cały czas to samo. Gdy odłączę clearomizer od baterii, JUŻ TEGO NIE MA, dioda podświetla się prawidłowo zależnie od tego co robię. Gdy przytrzymuję baterię z wklikniętym przyciskiem, ( podświetla się na biało ) i zaczynam w trakcie tego przykręcać clearomizer, od razu dioda mruga 4 razy i to wszystko. Za każdym razym gdy kliknę to samo. No nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć proszę o pomoc.
SORKI ZA nieużywanie waszego slangu, pierwszy raz jestem na tym forum i nigdy nie miałem wcześniej problemu z tym e-papierosem
*CZAJNICZEK*
By Krasnal45
#1352515
Osohozsi pisze:Czyli jak z innym clearomizerem też nie będzie działać to znaczy że to wina baterii ? Jeśli to bateria to co mogę zrobić

Dobrze kombinujesz :mrgreen: . Jeżeli to bateria, to trzeba zdjąć głowicę i wymienić uszczelkę.......... albo kupić nową baterię.
By Osohozsi
#1352535
Właśnie przypominam sobie to zawsze zakrecalem na fulla z całej siły

Nie ale się jutro przekonam jak od kolegi pozycze clearomizer

-- [scalono] 03 kwi 2015, 21:09 --

Ja mam baterie mild nie EGO
By amsaw
#1352565
Bo kosztuje o połowę więcej od porównywalnej baterii brandowanej inna nazwą.
Ponadto do Twojej baterii istnieje baaardzo ograniczona gama parowników, a do baterii z gwintem 510 wybór clearomizerów jest ogromny.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1352593
Osohozsi pisze:I co ze ogromny jak wszystkie różnią się niewidocznymi ludzkim okiem szczegolikami, chyba że o czymś nie wiem

Nawet zakładając, że masz rację to i tak chodzi w tym wszystkim o inny zmysł niż wzrok ;)
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1352889
Osohozsi pisze:I co ze ogromny jak wszystkie różnią się niewidocznymi ludzkim okiem szczegolikami, chyba że o czymś nie wiem

:palm

Na pewno różnią się tylko szczególikami niewidocznymi dla ludzkiego oka?












Jak nie widzisz różnic to już nie do okulisty a po białą laskę trzeba się wybrać...
By Osohozsi
#1352912
za taką lekturę to ja podziekuje to jest labirynt bez końca

-- [scalono] 04 kwi 2015, 13:00 --

No i co ty mi tu za zdjęcia magicznych urządzeń elektryków z Narnii wyslales co to jest
By Anjinsan
#1352919
Chyba nie sądzisz, że ktoś opisze Ci każdą baterię i każdy parownik z osobna...

Spójrz na mój profil, kiedy się zarejestrowałem. A teraz popatrz na mój podpis, kiedy kupiłem pierwszego e-papierosa. Ponad miesiąc wertowałem to forum, szukałem, porównywałem. No ale potem nie zadawałem pytań w rodzaju: co to jest parownik.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1352926
@Osohozsi - chyba trafiłeś tu przypadkiem, bądź z innej galaktyki...
A forum to dla kogo? - leniwców czy ludzi walczących z nałogiem?
Nic bez wysiłku nie ma...
Poczytasz "Narnie" - to się odnajdziesz...
Lwa też możesz spotkać, fajne boxy robi.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.