EPF
Awatar użytkownika
By tsuko
#1117913
Czy kolega michalodz88 dalej produkuje te boxy?
Ewentualnie, jestem skłonny nabyć sprzęt z drugiej ręki :)
Awatar użytkownika
By kalin20
#1235794
Dostałem dziś Little blue box. Wszystko działa tak mi się wydaje. Tylko jak regulować napięcie wejściowe?
Awatar użytkownika
By mariogd
#1235796
Zobacz w środku powinien być potencjometr wieloobrotowy.



Albo z tyłu ta mała śrubka z prawej strony od brzegu.

Awatar użytkownika
By kalin20
#1235851
Tak to już wiem.
Teraz tak podłączylem do tego kajtka z grzałką 1ohm i efekt jest słaby.
W momencie gdy mam podłączony parownik i nacisnę przycisk na wyświetlaczu pojawia się 3.5 V i kręcenie potencjometrem nic nie daje.
Jednak gdy parownik odłacze i nacisnę przycisk to mogę zmienić wartość potencjometrem do ok 7.5V. Jednak nawet gdy ustawie wartości maksymalne to chmurka jest mizerna. W hanie na 14 W wszystko działa ok.
Awatar użytkownika
By kalin20
#1235885
Zrobiłem grzałkę 1.4 Ohm i jest jeszcze gorzej. Może ktoś podpowie jakiś gotowy setup będzie prościej
Awatar użytkownika
By Goldi
#1235888
Ale napisz z czym jest gorzej? Jakie masz napięcie na oporze 1,4 Oma?
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#1235909
Jakie dałeś batki ?
10A lub nówki zwykłe dawały mi spokojnie 4V (a masz przeca mojego LBB :) (też robie kajtka na 1ohm)
przechodzone zwykłe już maxa niewyciągały
przy grzałce 1.4-1.8 ohm miałbyś ok 20% więcej mocy

w linkowanym temacie nie patrz się na wykresy odnośnie kisa z pierwszej strony, tylko na końcu 4
lub wydajnosc-modow-vv-vw-jaka-jest-t53517-79.html
Awatar użytkownika
By kalin20
#1235911
Narazie wrzuciłem te batki które mi dałeś. Wiec to one mogą być wszystkiemu winne?
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#1235918
Te batki są używanymi gratisami, jako testery czy w ogóle działa
Pisałeś, że masz swoje
Na końcu jechałem na efestach 10A i te najdłużej działały mi w LBB z 4 różnych rodzai jakie w nim uzywałem
Awatar użytkownika
By kalin20
#1235921
Moje się narazie lądują wiec musze poczekać. Czyli się nie przejmować i czekać na naładowanie moich baterii?
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#1235932
Mała batka sie w godzine od zera ładuje, więc zaraz zobaczysz :)
(no zależy też jakie są te Twoje :) )

W dual kisie mam podobnie
Naładowane, roczne u mnie, polaptopowe Woytazowe standardy dają mi max ok 22W,
na tym samym parowniku Panasy PF 10A wyciągają 34W
Awatar użytkownika
By kalin20
#1239037
Tak wiec wsadził em efesty 10 a ustawiłem na maxa i przy grzałce 1.4 Ohm daje 4.2 W. Całkiem przyjemnie to działa. Ciekawe czy wypale na tych batkach cały baniak w kajtku
Awatar użytkownika
By michalodz88
#1346967
Pozwólcie że odkopię nieco temat, dawno się w nim nie udzielałem...

Powoli sobie skubie drewienko ;)

Obrazek

Pozdrawiam Michał *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Marian Koniuszko
#1346999
Widzę że kolejne cudo z pod twojej ręki wychodzi , by mi pasowało do kompletu . Mam nadzieję że będzie coś więcej na temat tego drewienka . Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
By krawatos
#1347203
Mocny stan surowy? Eee, chyba nie. Kiedy pokażesz gotowego w lepszym świetle? Widać, że klocek stabilizowanego już czeka na obróbkę. Ten prototyp to drewno palmowe? Też stabilizowane?
Awatar użytkownika
By michalodz88
#1347245
Póki co, to tylko z grubsza docięty klocek. Czeka go jeszcze sporo szlifu i odwiertów w środku żeby grało jak trzeba. Dolny i górny cap już jest jak by to powiedzieć zaprojektowany i zrobiony. Tutaj ciekawostka mała czy większa. Konektor będzie automat, i do tego będzie można go zmienić na nowy w minutę, w razie gdyby się popsuł. Cały przedni panel też czeka na mój lepszy dzień. Jeszcze nie wiem jak go ugryźć, chodź mam pewne pomysły. Drewno z którego teraz robię to tak jak zauważyłeś palmwood. I tak sobie myślę, że chyba to naturalne drewno pasuje w połączeniu z mosiądzem. Stabilka na planie to statysta. Ale kto wie może z niej coś dłubnę. Gotowego boxa chciałem mieć na święta, ake zapowiada się że chyba nie da rady. W każdym razie myślę że do maja z palcem w... :) I dopiero jak będzie "dopicowany" wrzucę lepszej jakości zdjęcia ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Hugo_cek
#1348233
Zastanawiałem się nad drugim Pendulum ale chyba się powstrzymam, bo zapowiada się szalenie interesująco.
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#1348471
MIchal, jaka tam elektronika bedzie?

edit... OK, juz na FB podejzalem i @pl_intruder mnie uswiadomil - DNA 40 :)
Awatar użytkownika
By xtigerx
#1348871
Nie no piękny.Pierwszy drewniak z elektroniką który mi się podoba.Nawet bardzo.Pogratulować i pozazdrościć.
Awatar użytkownika
By bezi2
#1348964
Super wyszło!
Bardzo ciekawy i oryginalny.
Awatar użytkownika
By krawatos
#1349002
Własne guziki to strzał w dziesiątkę. Chodzi za mną ten pomysł już od dawna.
By jaro19591
#1349011
krawatos pisze:Własne guziki to strzał w dziesiątkę. Chodzi za mną ten pomysł już od dawna.

Ja już trenowałem przeróbkę śrub nierdzewnych na guziory :mrgreen: .
Awatar użytkownika
By teklan
#1349786
Czekam i ja :)
Awatar użytkownika
By donjohn
#1383422
Wrzuć więcej fotek , bo box zacnie się prezentuje :D
Są plany na 26ki ? *BOR*
Awatar użytkownika
By krawatos
#1385532
Zdjęć nie ma pewnie ze względu na kłopotliwy upload i wstawianie fotek na forum ;)
Oglądałem zdjęcia na twarzo książce i faktycznie bardzo fajne. Czekam na moją stabilkę :)
Jeśli potrzebujesz trochę darmowego egzotyka to daj znać.
Awatar użytkownika
By michalodz88
#1389802
Racja dość kłopotliwe jest tutaj wrzucanie zdjęć, ale chwilka jest więc coś tam wrzucę ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Komentarze mile widziane ;)
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#1389811
Michal, wklej jakas fotke boxa po jakims czasie uzywania. jestem bardzo ciekawy, jak wyglada ten mosiadz po utlenieniu.
Awatar użytkownika
By michalodz88
#1389812
Ciężko będzie bo sprzedane ale mój prototyp jakiś czas temu miał się tak

Obrazek

Z tym że nie należy zwracać na jakość wykończenia, bo wiele brakuje jej do ideału, jak już wspomniałem to był prototyp ;)
Awatar użytkownika
By se55ba
#1468091
Jakaś cisza w temacie się zrobiła :D to się pochwalić trzeba :P


Cudeńko jest przepiękne ;) Dziękuję bardzo Milo.







Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.