EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By psn
#1292836
me9363 pisze:Mam dokladnie taka sama sytuacje jak Pan wyżej , paczka wyslana 29grudnia , tracking wręcz identyczny , kolejna wyslana 28stycznia i jak wyżej przesyłka ani drgnie dalej , nie wiem co się dzieje bo wczesniej wszystkie paczki max po 14dniach mialem u siebie ...




Pytanie czy to wina upsa czy zample leci sobie troche i daje tylko numer nie nadając paczki...


Drogi me9363, trudno gdybać a osądy jak wiadomo rzucać łatwo. ;)
Choć nie możemy wykluczyć, że paczka zastępcza jest celowo opóźniona np. o tydzień, tak by dla "świętego spokoju" czy aby poprzednia nie dotrze. :)
Ja ze swojej strony będe interweniował w ciągu tygodnia jeśli tracking nie zmieni się w jakikolwiek sposób. Będą to 2 tygodnie od daty wysyłki.
Mam nadzieję, że to tylko zbieg okoliczności, jak widzisz kolega Ytier w trackingu ma tylko Polskę. ;) Jest nadzieja! :lol:
Podaj swój tracking number to będzie można porównać dalszy rozwój sytuacji. :)
Awatar użytkownika
By Michi
#1292863
27.01 Shipping Label Created
Grudniowego zampla dostałem w sumie za darmo więc jestem cierpliwy :P
Ekipa zampla wcześniej jak 3 tygodnie od wysyłki nic nie zrobi, bo jak się tłumaczą USPS daje sobie 3 tygodnie na dostarczenie paczki...
@psn akurat opóźnianie nie ma tutaj żadnej racji ;) raz dostałem 2 zample dzień po dniu. Jeden zaległy (po miesiącu dotarł), a zastępczy dotarł na następny dzień (po około tygodniu od nadania) :D
Awatar użytkownika
By psn
#1292891
Michi pisze:27.01 Shipping Label Created
Grudniowego zampla dostałem w sumie za darmo więc jestem cierpliwy :P
Ekipa zampla wcześniej jak 3 tygodnie od wysyłki nic nie zrobi, bo jak się tłumaczą USPS daje sobie 3 tygodnie na dostarczenie paczki...
@psn akurat opóźnianie nie ma tutaj żadnej racji ;) raz dostałem 2 zample dzień po dniu. Jeden zaległy (po miesiącu dotarł), a zastępczy dotarł na następny dzień (po około tygodniu od nadania) :D


A czy pamiętasz przebieg trackingu tamtych Zampli? Głównie mam na myśli ten zaginiony. Szukam jakiegoś wspólnego mianownika. Mój dawno powinien wrócić do USA z Austrii i się zapętlić lub zostać u nich.
Co do opóźniania - w takim razie jasna sprawa, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Ale ta rozpiętość w dostarczaniu to fenomenalna sprawa. Poprawnie nadana i przechodząca przez sortownie paczka dochodzi w +/- 7dni a jak zaczyna błądzić to już ruletka. Zastanawia mnie czy może mieć to związek z wycierającymi się wydrukami przewozowymi przyklejanymi do kartonu z liquidami. Nie wiem jak u Was ale mój który dotarł szybko i tak już miał dość wyraźnie starte napisy. Innych pomysłów nie mam, chyba, że sortownie w różnych częściach świata działają jak chcą, ewentualnie mają jakieś specyficzne procedury, np. jak trafi do Austrii to zamiast posłać dalej do PL postanawiają robić zwrot bo już kraj do którego dotarło w ogóle nie powinien być uwzględniony i leci typowa zwrotka. Najbardziej ciekawą opcją jest natomiast fakt jak dociera do WER Warszawa i nagle leci do Austrii albo i Londynu. :D Jeden wielki kabaret - z jednej strony mi bawi a z drugiej odbiera radoche z regularnego odbierania coraz to nowszych paczuszek. *RYK*
Awatar użytkownika
By Michi
#1292908
Tego co szedł miesiąc nie pamiętam ;)
Grudniowy od 9 stycznia do chyba 22 stycznia leżał w Austrii i ruszył, ale 20 zrobili zwrot kasy ;)
Listopadowy to pobił rekordy szybkości :D

Awatar użytkownika
By Ytier
#1292940
Strasznie to dziwne, że paczki docierają (albo i nie) w tak losowy sposób.

Ja osobiście nie miałem jeszcze problemów z USPS, paczki docierały w max. 14 dni. Raz się nawet zdarzyło, że paczka zamówiona w niedzielę dotarła do Polski we środę! Potem niestety było gorzej bo nasi celnicy oglądali ją z każdej strony przez 11 dni, po czym kazali przyjechać osobiście z fakturą zakupu. Cła nie naliczyli, VAT pomineli, tylko za wydanie policzyli jak za wysłanie priorytetem (normalnie jak bym sam do siebie miał paczkę wysłać, potwierdzenie nadania mi kazali wypełnić, opłacić, tylko znaczków nie przyklejali)...paranoja :shock:

Czy jest jakaś szansa, żeby drugie Zampelbox'a dostać z rabatem? Czy jedynym rozwiązaniem jest anulowanie subskrypcji i rejestracja od nowa z podaniem kodu promocyjnego?
Awatar użytkownika
By psn
#1293050
Trochę powalczyłem i chciałem złożyć skargę do USPS'a i wysłać im parę życzliwych słów żeby ogarnęli w swoich sortowniach dlaczego w ogóle paczka leci do złego kraju ale niestety tzw. "Claim" można złożyć jak jest się z USA. Jeśli jesteś poszkodowanym odbiorcą to musisz zgłosić sprawę do nadawcy i on może dopiero takiego ticketa założyć i się szarpać z USPS. Przypuszczam, że Zample i tak to robi bo sądzę, że "zastępcze paczki" są normą, wystarczy też popatrzeć czasem na komentarze w grupie ZampleBox Vape Lounge. Przeraża mnie ta "Amerykańska solidność", patrząc na chinoli to są oni wręcz perfekcyjni jeśli chodzi o dostawę. Ostatnio nawet zamawiając jakieś duperele nie związane z E-P na aliexpress, doszły do mnie 4 niezależne paczki, w tym dwie w ogóle nierejestrowane i wszystko w max 14 dniach się zamyka. No ale dość tego malkontenctwa, zobaczymy co pokażą kolejne tygodnie, nie mniej jednak zachęcam do dzielenia się trackingiem, może coś sami rozkminimy dlaczego tak jest. :)
By TRNCzarny
#1293793
Zrobiłem dziś 3 podejście do Sunburst i dopiero po 2 miesiącach w szufladzie pokazał swoje pyszniutkie oblicze :) polecam go przetrzymać ;)
Awatar użytkownika
By psn
#1294227
:bry

No to wychodzi na to, że zastępczy Zamplebox właśnie zawitał do miasta stołecznego Warszawa! :)
Obrazek

*SUPER* *SUPER* *SUPER*
Awatar użytkownika
By Ytier
#1294335
@ psn Tracking łudząco podobny do mojego. Może coś idzie ku lepszemu. Jak by wszystkie paczki tak dochodziły byłoby idealnie.

Ja już jestem po krótkich testach 4 liquidów i Banana Nut Bread od Cyber mnie powalił. Dziwi mnie to bardzo, bo z reguły nic poza tytoniowymi i mentolowymi smakami mi nie podchodziło.
Awatar użytkownika
By Ytier
#1295005
Niemal identyczny zestaw jak mój. Jedynie dwa liquidy są inne.
Awatar użytkownika
By Michi
#1296770
A mój cholera wie gdzie jest :P
Do tej pory chociaż co drugi dochodził bez problemów. Teraz drugi gdzieś się błąka i ki czort wie czy i kiedy dojdzie :(
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1296771
Tak jak odradzam hangsena storm na wyjścia w otoczeniu różnych osób tak
zdecydowanie bardziej nie polecam Saltet Caramel Apple.

Smakuje powiedzmy interesująco ale do szczytów jaknkeskich płynów nie dorasta.
Śmierdzi i dusi współbiesiadników nie miłosiernie. W końcu wymieniłem płyn. Przeszły dąsy dość szybko.
OK. Juz nic wiecej nie wylewam na serwer. Ostrzegam tylko. Płyn raczej osobisty albo w plenerze :) :beer:
By szyroki
#1300379
U mnie jak zwykle - 10 dni i ZB na miejscu...
By jermey
#1301754
Widzę że Zamplebox wysyła do Polski wszystko na jedno kopyto.
By m44
#1301764
jermey pisze:Widzę że Zamplebox wysyła do Polski wszystko na jedno kopyto.


Albo takie same profile smakowe pozaznaczane *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1301773
Autumn Crisp nie na jedno kopyto. Smak jest boski.
Awatar użytkownika
By Ytier
#1302005
Faktycznie na ostatnich zdjęciach boxów widać dużo podobieństw.
Ja to bym się nawet nie obraził jakbym w następnym dostał ponownie liquidy Cyber Cactus i Banana Nut Bread. Jak dla mnie są mistrzowskie.
By jermey
#1304926
Uwaga! Chyba mamy rekordzistę: dwa liquidy zastępcze za stłuczoną butelkę z Zampleboxa z listopada który przyszedł w styczniu! Butelka którą powinienem był wywapować w listopadzie przyjedzie (mam taką nadzieję) po 3 miesiącach.
Oto niezwykły tracking tejże malutkiej paczuszki z dwoma buteleczkami.


United States Postal Service, gratulacje, jesteście gorsi od PP!
By szyroki
#1306410
TRNCzarny pisze:Ponoć Red headed jest zajedwabisty :)


Bo ja wiem? Dużo bardziej mi podszedł Celestial Dawn - też czuć truskawkę, ale nie jest taki jednowymiarowy.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1309933
Po 20ml męki z tytoniówkami od P1 zalałem Nebula Pumpkin TT. :shock:

Toż to jest cudowne. <rozpływa się> ;) Życzę szczęścia w losowaniu.
Na stronie producenta nie ma tego liquidu a chętnie bym kupił.

I'm so excited.
https://www.youtube.com/watch?v=Ploj2U3NrHQ
Awatar użytkownika
By raseth
#1323647
Tydzień po nadaniu dotarł mój pierwszy zamplebox.
Obrazek

Póki co próbowałem tylko Mad Mikes (smak manic meltdown) i powiem tak: słodki jezu na patyku, jakie to dobre. Jagody + lekka mięta.
Awatar użytkownika
By Ytier
#1323939
Fajne zestawy....ja już wysiedzieć nie mogę, bo 27.02 kasę zabrali, a info o wysyłce brak :?
By TRNCzarny
#1333224
Atty Lube :lol:

Oskar dla gościa, który wymyślił nazwę :lol:



Co by nie było OT, małpka daje radę :)
Awatar użytkownika
By Ytier
#1333249
TRNCzarny pisze:Atty Lube :lol:

Może to zapachowy smar do oringów jest :zakrecony
By m44
#1333598
Ytier pisze:Wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił, ale może dlatego że chory jestem. Jednak w porównaniu z poprzednim Zamplem, 25ml liquidu mniej :(


Taki urok zampleboxa. Trzeba kombinować z profilami smakowymi żeby utrafić w końcu. Ja się zastanawiam czy nie szersze spektrum jeśli chodzi o dostępną paletę liquidów jest na 6mg w stosunku do 3mg.
Awatar użytkownika
By Ytier
#1333618
Wydaje mi się, że 6 i 12 są najpopularniejsze i w tym zakresie jest największy wybór.

Ja w swoim profilu chyba zrezygnuję z tytoniówek. Do tej pory z Zampla dostałem 6 tytoniówek, jedna wybitna (People's Vape Comrade), a reszta przeciętna. W najnowszym, 2 plus 1 gratis, to ziołowe wariacje RY4, które kompletnie do mnie nie przemawiają. Może jak wyzdrowieję i smak/węch mi powróci, to się do nich przekonam.
Pozostałe były świetne.
By m44
#1333684
A ja znowu tytoniówki jak najbardziej a rezygnuje w profilu z innych jak n.p. intense, exotic, citrus bo właśnie chciałbym głównie tytoniówki + jakieś deserowe.
Z Peoples Vape w moim klimacie jest bardziej Kremlin.
By ZjadaczGłów
#1343629
Jakby komuś jakiś smaczki nie pod pasowały to dawać na pw
Awatar użytkownika
By michalank
#1343643
Udało mi się zdobyć info co do Sumer'a. Info jest na stronce ZB. Możliwe, że niedawno dodali. Dałbym sobie głowe uciąć, że wcześniej informacji o nim nie widziałem. " Refresh yourself with this complex, delicious blend featuring honeydew, papaya, kiwi, and mango. "
Awatar użytkownika
By michalank
#1343649
No właśnie to jest najlepsze ;D Jednak etykieta i wyobraźnia robi swoje. Będę teraz musiał spróbować jeszcze raz. Ciekawe czy doszukam się podanych składników ;)
Awatar użytkownika
By psn
#1344627
michalank pisze:Smaki przeróżne. Wszystkie w mocy 3, więc nie ma zbyt dużego kopa, ale chmura jest ogromna. Wszystkie mają praktycznie 80% VG jak nie więcej. W porównaniu do liquidów dostępnych u nas, np. BlueMist itp. itd. smak jest dość płytki, ale mi to osobiście nie przeszkadza. Fajne odejście od mocno smakowych, lecz bezdymnych liq.


LOL. Nie wiem, może ten pakiet jakiś dziwny albo liquidy z serii 3mg są inne ale płytki smak w porównaniu z nędzą pokroju Blue Mist to co najmniej grube nadużycie albo czas wymienić grzałkę. :D
Bardziej aromatycznych i perfumowanych liquidów aniżeli z ZB to jeszcze nie miałem, choć w moim przypadku były to boxy 6mg ale znakomita większość soków to także high VG, pomijam już wielowątkowość nut smakowych w różnych kompozycjach.
Przyznam, że niebywale mnie zaintrygowałeś swoim wywodem bo różnych zampli to już wyjarałem sporo - czy to swoich czy cudzych. :D
Pragnę nadmienić, że przed ZB wapowałem w zasadzie jedynie 70/30 (pg/vg) z gienków.
Jedyny z wyjątków z pudeł to niejaki Hellfire u mnie, on naprawdę płytki i bez ochów i achów.
Pozdrawiam serdecznie i życzę ciekawych kolejnych butelek oraz terminowych przesyłek, ja póki co spassowałem. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Ytier
#1344632
psn pisze:Bardziej aromatycznych i perfumowanych liquidów aniżeli z ZB to jeszcze nie miałem, choć w moim przypadku były to boxy 6mg ale znakomita większość soków to także high VG, pomijam już wielowątkowość nut smakowych w różnych kompozycjach.

Z aromatycznością i wielowątkowością nut smakowych, to się zgodzę. Ale perfumowanych? Dla mnie perfumowane, to złego i sztucznego, a tego na razie nie uświadczyłem w lq z ZB.
Awatar użytkownika
By psn
#1344641
Ytier pisze:
psn pisze:Bardziej aromatycznych i perfumowanych liquidów aniżeli z ZB to jeszcze nie miałem, choć w moim przypadku były to boxy 6mg ale znakomita większość soków to także high VG, pomijam już wielowątkowość nut smakowych w różnych kompozycjach.

Z aromatycznością i wielowątkowością nut smakowych, to się zgodzę. Ale perfumowanych? Dla mnie perfumowane, to złego i sztucznego, a tego na razie nie uświadczyłem w lq z ZB.


Źle się wyraziłem, wybacz. Chodzi mi oczywiście o intensywność nut płynących z samego wąchania liquidu, absolutnie nie o typową perfumerie którą charakteryzują się kiepskie liquidy lub nie do końca dobrze zrobione samogony. :)
Chylę czoła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By michalank
#1344733
psn pisze:
LOL. Nie wiem, może ten pakiet jakiś dziwny albo liquidy z serii 3mg są inne ale płytki smak w porównaniu z nędzą pokroju Blue Mist to co najmniej grube nadużycie albo czas wymienić grzałkę. :D


Tutaj też może źle sformułowałem stwierdzenie. Smak jest bardzo szeroki, wielowątkowy jak to ująłeś. Ale rzeczywiście może być tak, że przez 3mg może być to o wiele lżejszy smak (zawsze vapowałem 6, jak nie 12 ;) i nie ma tego "strzału w gardło")

Czytałem dużo na temat boxów 6mg, że istnieje większa różnorodność liq. Dlatego też zmieniłem preferencje zamówienia na tą moc oraz co nieco gamy smakowe.

Na koniec, wczoraj doznałem olśnienia smakowego. Liq "Wanna Cookie?". Zostawiłem go na sam koniec, bo nie przepadam za smakami deserowymi, ale matko bosko kochano, ten jest przemistrzowski.
By Qński
#1346012
To ja się przypomnę :mrgreen:
Widzę, że dostajecie lq od People's Vape :D
Jeśli po skończeniu lq, butelki te kwadratowe wam zalegają i są do wyrzucenia, to ja chętnie je przyjmę lub odkupię :mrgreen:
Cholernie mi się te butelczyny podobają i poluję na nie :D
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1346529
Ja pamiętam o Tobie. Ale dawno kwadratowej nie dostałem.
Awatar użytkownika
By Ytier
#1350801
ZB od przyszłego miesięca planuje wprowadzić zmiany, m.in. zaczną działać poprawnie profile smakowe i uruchomiony zostanie portal wymiany liquidów (pewnie opcja nieopłacalna dla klientów spoza US).
Niestety zmianie ulegnie również cena subskrypcji. Jaka będzie? Tego jeszcze nie wiadomo (wydaje mi się że za gold member może to być $60 - $65, ale zobaczymy).
Pocieszające jest, że dla posiadających już subskrypcję cena ma pozostać na niezmienionym poziomie (30% wartości rynkowej otrzymywanych liquidów), jako podziękowanie za korzystanie z usługi w wersji beta.
By TRNCzarny
#1366529
Nowe ceny już widzieli ? :P $55 za 11 flaszek + Ship
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1366535
Dla starych są stare. :P

Zauważyłem też, że dodali opcję pominięcia jednego boxa bez anulowania subskrypcji, co właśnie uczyniłem.
Portfel trochę odpocznie przez miesiąc. ;)
By TRNCzarny
#1366538
Ale jeśli zawiesisz subskrypcje na jakiś czas to dowalą Ci nowe ceny.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1366540
Nie dowalą. Masz przycisk by nie przysyłali ci w danym miesiącu. Data kolejnego boxa się zmienia na miesiąc później i cena zostaje ta sama.
Nie wiadomo tylko czy przewidzieli, że ktoś tak może robić co drugi miesiąc.
Awatar użytkownika
By Ytier
#1367762
TRNCzarny pisze:Nowe ceny już widzieli ? :P $55 za 11 flaszek + Ship

Ale jak zamówisz subskrypcję na cały rok, to cena taka jak była $44.99.
By loyeros
#1369513
Jeśli ktoś chce 10% rabatu za nowe konto to proszę na priv
Awatar użytkownika
By michalank
#1371008
Czytalem, ze jest spora afera wzgledem dostawy z liquidami od Eve. ZB dostalo pare batow przez to, ze prawdopodobnie w liquidach od Eve sa sztuczne barwniki. Sporo ludzi zerwalo subskrypcje. Ciekawe jak to wyjasnia. Jak dla mnie rzeczywiscie kolor nietypowy jak na liq, ale nie ma tragedii.
Awatar użytkownika
By Ytier
#1374524
ZB obniżyło cenę za międzynarodową przesyłkę do $9,99. Wiąże się to chyba ze zmianą firmy przewozowej, jednak na razie nie ma informacji kto będzie wysyłał nasze zielone pudełka.
Mam tylko nadzieję, że nasi celnicy się nimi nie zaczną interesować.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 23
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.