EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By Mimli
#1204346
Gorąca Czekolada [12mg] - Smakuje jak czekolada z automatu, lub po prostu taka z proszku. Świetna! Nazwa była zachęcająca, a sam płyn jeszcze lepszy! 10/10
By Flaper
#1208762
Poziomka 18 mg/ml
Całkiem naturalny i wyrazisty smak poziomki. Mam wrażenie, jakby smak był lekko mleczny. Coś w stylu lodów poziomkowych. Nie jest za słodki. Jeśli chodzi o chmurkę i kopa, to ponownie się nie zawiodłem.
Awatar użytkownika
By synegdocha
#1209688
Rafaello 12 mg: to nie jest absolutnie to, czego można byłoby się spodziewać po liquidzie o tak konotującej nazwie. Głównym, dominującym smakiem tu jest czekolada. O! Więcej jej jest tutaj nawet niż w Gorącej Czekoladzie tejże samej marki. Dodałem kilka kropel aromatu kokosowego i po trzech dniach jest to znośny dla mnie produkt. Rafaello 4/10 bo zbyt w tym mało Rafaello, przykro mi.

Gorąca Czekolada 12mg zaś zasługuje na 7/10, choć trochę zbyt mało to produkt intensywny. Faktycznie, można się tu doszukać podobieństw z tą czekoladą z automatu, lecz jedynie w wypadku, kiedy mózg nasz wie, na co się szykować. Inaczej pozostało tylko zgadywanie.
By Flaper
#1220585
Gruszka 18mg/ml
Smak generalnie bardzo przyjemny. Czuć naturalną gruszkę, jednak moim zdaniem mógłby być odrobinę bardziej intensywny. Jeśli chodzi o chmurkę i kopa to ponownie się nie zawiodłem. :)
By Repcak
#1220606
Dane było mi raz palić lq firmy BVS (tylko ten jeden jedyny, z powodu niedostępności w mojej okolicy). Smak to gruszka.
Moc 12mg, testowane na Caravela + Fogger 4.1. Smak dobrze wyczuwalny, czuć gruszkę, aczkolwiek smak jest lekko "ostry", aczkolwiek mi nie przeszkadza. Chmurka niezła, smak wyczuwalny w pokoju, również dobrze oddający zapach lq. Generalnie bardzo dobry lq, w dobrej cenie. Szkoda, że nie mam możliwości zakupienia lq tej firmy w moim mieście (nie lubię zamawiać przez internet).
By Freezja
#1222454
Kiedyś znajomy mnie poczęstował cytryną z miodem od BVS Biotech. To była uczta :) Niestety nie znam innych smaków tej firmy...
Awatar użytkownika
By malone
#1222835
polecam pieczone jablko, banan z czekolada i truskawke z wanilia - mnie tak posmakowaly ze odstawilem mieszanie na jakis czas
Awatar użytkownika
By Filemon
#1223001
Ja póki co wypróbowałem (wszystko w wersji 6mg):

truskawka z wanilią - bardzo fajne połączenie tych dwóch smaków, o dziwo jak nie przepadam za wanilią to tutaj idealnie to zagrało :) 8/10

marakuja - drugi liquid o tym smaku który próbuje i niestety ale tutaj coś mi w nim nie podeszło, sam do końca nie wiem co ale nie miałem ochoty już drugi raz zalewać nim kajtka, co nie oznacza, że nie dało się go wapować 5/10

cytrynowe orzeźwienie - tutaj bomba :D smakuje trochę jak tabletki na gardło o smaku cytrynowo-miodowo-ziołowym, które bardzo lubię :D 9/10

szampan z truskawkami - pierwszy buch i od razu uśmiech na mojej twarzy :D liquid naprawdę bardzo bardzo bardzo dobry i nie mogę się od niego oderwać, zarówno smak szampana jak i truskawek czuć wyraźnie 10/10

Wszystko wapowane na kayfun plus mankos 20mm (każdego płynu było wypalone między 1 a 3 zalania parownika do pełna)
setup: microcoil 1,1ohm z drutu kanthalD 0,35mm na szmacie bawełnianej

Generalnie gęstość liquidów naprawdę na dobrym poziomie, king czy hangsen (podobna półka cenowa) przy nich powinien się wstydzić, chmurka również bez jakichkolwiek uwag, ilość aromatu także odpowiednia. Co do kopa się nie wypowiem bo schodzę właśnie z 12mg na 6mg :P Również chyba zarzucę na jakiś czas mieszanie własnych, bo drogo nie jest a naprawdę smacznie :)

Jedyny minus dostają od mnie zakraplacze w butelkach :P mogły by być dużo dużo cieńsze, bo żeby zalać kajtka muszę albo bawić się strzykawką albo zalewać przez odkręcenie górnego capa albo przelewać do innej butli ;)
Ostatnio zmieniony 20 lis 2014, 10:32 przez Filemon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By inferno121
#1223635
Szampan - Cóż porównanie mam tylko do szampana z truskawkami tejże firmy, który dla mnie jest na 1 miejscu, bardzo dobry smak, ale ciężko się odnieść do czegoś, szampan to szampan, aczkolwiek z dodatkiem truskawki zdecydowanie lepszy. O chmurze nie ma co pisać bo w każdym przypadku jest obfita i zadowalająca.

Żurawina - Nowy smak z oferty który wpadł mi w ręce. Zdecydowanie przyjemniejszy zapach od prawdziwej suszonej żurawiny, bardzo przyjemny nieco cukierkowy, zapach chmury wprowadzał znajomych w zachwyt, jak jakieś słodkości. W smaku zaś nieco przypomina mi poziomkę z BVS'a z lekkim kwaskiem zdecydowanie na plus. W podsumowaniu dodam że liquid podchodzi mi bardziej niż prawdziwa żurawina.

W porównaniu do hangsenów czy innych lq rozlewanych w chinach BVS to taki Mercedes wśród liquidów, naturalne aromaty i brak wyczuwalnej chemii. Biją na głowę konkurencję ceną jak i jakością.
Awatar użytkownika
By Sammael
#1245509
Jak z gęstością liquidów BVS ??
Czytając opinie zamierzam się w końcu skusić :D
Awatar użytkownika
By vinga19
#1248137
malone pisze:polecam pieczone jablko, banan z czekolada i truskawke z wanilia - mnie tak posmakowaly ze odstawilem mieszanie na jakis czas

Z ogromną ciekawością czytam opinie o liquidach BVS, zwłaszcza te, że smakują bardziej niż własne. Ostatnio krucho u mnie z czasem, wiec szukam czegoś, co zastąpi samoróbki. A niestety jestem wybredna. Chętnie wypróbowałaby kilka smaczków, ale 20 ml to za dużo, zważywszy, że u mnie 80% "kupnych" liquidów zostaje odstawionych w najgłębszy kąt szafy.
Przechodząc do sedna, chciałabym zapytać o próbki. Chętnie zamówiłabym np. 10x5, czy 10x2 ml. A chyba raczej (wg wcześniejszych postów) nie ma takiej możliwości?
By E-vaper
#1250018
Wapowłem już 4 liquidy tej firmy, tylko pod firmowa nazwą sklepu gdzie jest sprzedawany E-cygaretka!

Owoc goji- bardzo dobry smak owoców goji, ale szybko zanika smak ocena: 4/10

Kokos- pyszny smak płatków kokosowych, duża chmura ocena: 10/10

Cola z lodem- smak coli z biedronki, ale nie czuć tego "lodu" w smaku ocena: 9/10

Szampan z truskawkami- smak takich nie zasłodkich truskawek z tanim szampanem ocena: 7/10


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By basika
#1250168
W ostatnich dniach miałam okazję spróbować liquidy firmy BVS Biotech. Wszystkie charakteryzują się czystym, naturalnym i klarownym smakiem. Nie wyczuwam chemicznych dodatków. Myślę, że jest to cecha tych liquidów. Za nazwą idzie zapach i smak tego, co przeczytamy na etykiecie buteleczki. Ja w każdym razie się nie zawiodłam. Miód jest miodem, jagoda- jagodą, karmel- karmelem itd. Z wybranych przeze mnie smaków wszystkie były łagodnie posłodzone, ale nie przesłodzone. Z pewnością ma to wpływ na fakt, że stosunkowo wolno odkładają się na grzałce w formie nagaru. Moje grzałki dobrze je zniosły :)
Wszystkie dają ładną białą, gęstą chmurkę. Moc również jest adekwatna do zadeklarowanej.Z braku czasu ( okres przedświąteczny :) ) ograniczę się do krótkiej charakterystyki wybranych przeze mnie smaków.

1. Szarlotka- aromatyczna, ciasteczkowa i dużo jabłka z cynamonem. Kto lubi to ciasto nie zawiedzie się.
2. Szampan z truskawką- aromatyczna truskawka, trochę landrynkowa i szampan.Delikatny ale zdecydowany smak. Można wapowac na okrągło.
3. Miód- smak rozpuszczonego sztucznego miodu, słodki ,ale nie przesłodzony. Ma ciekawy aromat . Spróbowałam go solo i jako słodki dodatek do innych liquidów. Bardzo fajny.
4. Mango- pachnące, dojrzałe, słodkie, aromatyczne mango, daje uczucie świeżości. Nie nudzi się.
5. Malaga- jest to miks ciasteczka, śmietany, kakao, wiśni. Ma posmak alkoholowy, może rum. Idealnie wyważony smakowo. Dla wszystkich, którzy lubią słodkości.
6. Jabłko- pachnące dojrzałe jabłuszko.Zrównoważone smakowo :delikatnie kwaskowate i odpowiednio posłodzone.
7. Pieczone jabłko- maślane, z cynamonem, delikatne, jedwabiste, waniliowe.
8. Jagoda- słodka jagoda, bardzo zbliżona do dżemu o tym smaku. Bardzo naturalna.
9. Żurawina- prawdziwa słodko-kwaskowata żurawina. Uwielbiam ten smak
10. Karmel mleczny- przypomina mi cukierki Toffi. Ma smak kakaowo- waniliowy, lekko maślany. Bardzo aromatyczny.

Na koniec dodam jeszcze jedną uwagę. Nie znalazłam wśród nich lepszych i gorszych. Wszystkie prezentują jednakowy poziom. Widać dużą dbałość o jakość ,co doceniam i z ręką na sercu mogę polecić te liquidy. Ja im daję 9/ 10
Pozdrawiam i gratuluję firmie BVS Biotech. :)
Awatar użytkownika
By vinga19
#1251344
Dziś, gdy wróciłam z pracy, czekała na mnie obiecana paczuszka :)

Oczy wyszły mi z orbit, gdy zobaczyłam jej zawartość - 20 ml buteleczki z pysznościami. Nie czekając opróżniłam mojego nautiluska i wzięłam się za testowanie. Oto moje opinie:
- szampan z truskawkami - obawiałam się sztucznych truskawek z jakimś octowo-winnym dodatkiem, ale rozczarowałam się bardzo miło. Zero sztuczności, zero jabola :) Szampan przypomina lody magnum o tym smaku, a truskawki to truskawki! Pycha! 9,5/10
- kiwi - wyczuwalne jest dojrzałe, słodkie kiwi. Troszkę zabrakło mi odrobiny cierpkości charakterystycznej dla tych owoców, ale dla wielbicieli słodyczy - idealny. Dla mnie 8/10
- cytryna z miodem - byłam bardzo ciekawa tego smaku. Absolutnie mnie nie rozczarował. Na pierwszym planie cytrynka (cytrynowy cukierek), później miodek, wyczuwam w nim nawet jakiś kwiatowy aromat. Słodziutkie, naturalne. Aż chciałoby się do tego napić się gorącej herbaty. Na chłodne wieczory - mniam! 10/10

Jestem mega pozytywnie zaskoczona. Hangsen, Liqueen i inne chicopochodne, BM, Cigger, i wiele samoróbek nie dorasta tym liquidom do pięt. Do tej pory ciężko było mi kupić gotowy liquid, który by mi smakował, a tu do tej pory 3/3.

Dziękuję za możliwość przetestowania. Obiecuję, że gdy tylko wykorzystam przysłany mi zapas, zostanę stałą i wierną klientką!

Na resztę smaczków przyjdzie czas jutro!
By K4MIL
#1254684
No nie znów spóźniony :(

ale tak btw właśnie wapuje waszą Cole 6mg i jest świetna :D
Awatar użytkownika
By Filemon
#1255011
Do mnie również dotarły :) Póki co spróbowałem 2 z 5, aktualnie jestem nieco chory przez co dużo mniej wapuje :(

Pieczone jabłko - wyraźny smak jabłka bez posmaków chemii, dodał bym tylko jeszcze jakiś posmak ogniska delikatny i było by w 100% pieczone jabłko :) 8/10

Brzoskwinia - również zero chemii, słodkawo kwaskowy smak dojrzałej brzoskwini 8/10

Co do gęstości i chmury pisałem już w poprzednim poście i tutaj nic się nie zmieniło :)
Awatar użytkownika
By vinga19
#1255312
Przyszedł czas na resztę moich recenzji:
- żurawina - pierwsze kilka buszków fajne, czuć owoce i trochę słodkości - smakuje bardzo dobrze. Jednak później smak gdzieś ucieka. Mógłby być bardziej aromatyczny. 8/10
- mango - kiedyś był to mój ulubiony smak liquidów, jednak trochę mi się przejadł. Mago z BVS jest smaczne, trochę jakby alkoholowe. Moim zdaniem najsłabszy z otrzymanych, ale i tak lepszy niż hangsen :) 7/10
- melon - bardzo słodki, soczysty melon. Nie wiem, która to odmiana, może jakiś miodowy czy cukrowy, na pewno nie jest to żółty. Smaczny, ale mógłby być w ofercie też jakiś bardziej orzeźwiający melon (lub melon z miętką) 9/10
- miętowa malina - dość mało aromatyczny, delikatnie sztuczny. Miętę czuć odrobinę. 7,5/10

Każdy z liquidów, które wypróbowałam, z chęcią zużyję do końca (cytryna z miodem znika w zastraszającym tempie - nie mogę się oderwać). Pierwszego dnia tak się przepaliłam Waszymi liquidami, że miałam kaca :lol:

Jeszcze raz dziękuję za możliwość wypróbowania. Jestem pozytywnie zaskoczona jakością liquidów no i podejściem do klienta.
Będę Was polecać gdzie tylko się da!
By franekfr
#1258350
Zacznę od tego ze liquidy przyszły w błyskawicznym tempie :) i za to jak duuuuzy plus. A teraz coś na temat liquidów:
- czarna porzeczka - dla mnie bomba, jakbym zerwał porzeczkę prosto z krzaka, nie mogę się od tego liquidu oderwać OCENA 10/10 ; CHMURA 10/10
- szampan z truskawkami - czuć wyraźnie truskawkę oraz szampana, na dodatek czuje te bąbelki, jakbym sączył szampana PICOLLO :piwo OCENA 10/10 ; CHMURA 10/10
- szarlotka - i tutaj zaskoczenie, smak boski tej szarlotki :) OCENA 10/10 ; CHMURA 10/10
- żurawina - OCENA 8/10 ; CHMURA 10/10
Awatar użytkownika
By BzykuBOOH
#1259407
Karmel mleczy całkiem sympatyczny, mocny intensywny. Ale na dripie ciężko go dłużej palić. Jedno zakropienie i wystarczy. Póżniej potężnie muli. Ale ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony. Nie czuć chemi ani nic. + !
Awatar użytkownika
By vinga19
#1260007
Mam pytanie do firmy BVS.
Czy w najbliższym czasie będziecie mieć w swojej ofercie smaki tytoniowe? Na stronie jest tylko jeden rodzaj, a gdzieś ćwierkały wróbelki, że odbywały się testy takich smaków :)

Mój R. z zazdrością patrzy, jak ze smakiem wapuję Wasze liquidy i chciałby też :) A używa tylko tytoniówek.
Awatar użytkownika
By maras
#1260040
Przybyły i do mnie. 5 smaków: amphored tobacco, szarlotka, kiwi, melon, truskawka z wanilią.
Wapowane na dripperze (0,6ohma). Wszystkie są smakowite i aromatyczne.
Warto spróbować, bo cena jest przystępna a smak jest o kilka klas wyżej niż wysepkowe soczki. Jestem przekonany, że kto zamówi smaki owocowe będzie zadowolony i usatysfakcjonowany.
Mnie osobiście nie podszedł ampfored tobacco - nie wiem - wyczuwam w nim zioła i duużo miodu - jakoś nie moja bajka. Pozostałe smaki są naturalne, nie czuć w nich chemii i nadają się do dłuższego wapowania. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By Filemon
#1261552
Ostatnie 3 szt które św. Mikołaj przysłał na testy:

Pigwa - nie wiem jak ten owoc smakuje w oryginale, także ciężko mi oceniać odwzorowanie smaku ale mi osobiście bardzo posmakował :) nie za słodki nie za kwaśny idealny do ciągłego chmurzenia 9+/10

Gorąca czekolada - pachnie czekoladą ale smak słabo wyczuwalny, kolor liquidu smoła także grzałkę zajechał w trymiga 4/10

Rafaello - no i tutaj mam mały dylemat bo liquid całkiem smaczny ale z rafaello ma wspólnego tylko nazwę, czuć głównie czekoladę z lekkim posmakiem czegoś słodkiego i delikatny ale to naprawdę delikatnym posmakiem kokosa. Tutaj będą dwie oceny jako rafaello 0/10, bez sugerowania się nazwa 7/10 ;) Rafaello kojarzy mi się bardziej kokos, lekki orzech plus coś mlecznego :) A no i tak samo jak w przypadku czekolady kolor ciemny brąz wiec po 5ml grzałka musiała iść do przepalenia ;)
Awatar użytkownika
By angelusx
#1261658
Witam,

Palił ktoś może Amphored TOBACCO? Przymierzam się do zakupu, ale może ktoś z obecnych ma na jego temat jakieś opinie? ;)
By K4MIL
#1267906
Dziś zakupiłem wasz drugi już liquid :) tym razem ananas 6mg.
Aromat świetny po otwarciu buteleczki już pachnie :D
Smak też niczego sobie, ale chmurka trochę słabsza względem coli, którą od was miałem.
Liquidy jak najbardziej polecam! Niedługo kupie kolejny wasz liquid teraz zastanawiam się jabłko-mięta czy może banan :)
By Mimli
#1280976
Ice Fresh 12mg - Jeden z lepszych liquidów od BVS'u. Ten płyn to raczej taka czołówka moim zdaniem. Świetny smak, idealnie oddaje smak tych cukierków, nic nie gryzie, chmura pokaźna. 10/10

Truskawka z wanilią 12 mg - Chyba pierwszy smak, który od tej firmy średnio mi podszedł, jedyny do tej pory. W smaku chyba identyczny jak lizak Chupa Chups, ale.. zapach w powietrzu bardzo dziwny. Szczerze mówiąc, głowa mnie bolała i każdy domownik narzekał na ten zapach. Mimo, że jest dobry to odstawiłem go tylko ze względu, żeby nie przeszkadzać w domu. 6/10.
Awatar użytkownika
By vinga19
#1300179
Wreszcie mam chwilę czasu, żeby opisać zamówione przeze mnie liquidy. Do rzeczy:
CZARNA PORZECZKA - poezja. Nic dodać, nic ująć. 11/10
PIGWA - już wiem, że nie lubię pigwy :)
ANANAS - żaden liquid ananasowy mi nie smakował. Ten niestety także nie. Ananasa w naturze uwielbiam. W liquidzie już nie będę próbować.
CYTRYNOWE ORZEŹWIENIE - pychotka 9,5/10
WIŚNIA Z CYTRYNĄ - jeden z najlepszych (chyba lubię kwaskowe smaczki:) 11/10
JABŁKO Z BANANEM - bardzo dobre, jak większość. 9/10
BANAN W CZEKOLADZIE - super odwzorowanie, pyszny smak. 9/10
CZEKOLADA MIĘTOWA - pyszny, słodki, ciężki (R.I.P grzałeczki) 8/10 - za śmierć grzałek
TRUSKAWKA Z WANILIĄ - mniamki 9/10
By etamitlu
#1305912
Witam.
Czy ktoś wapuje BVS-y od dłuższego czasu i może coś więcej powiedzieć na temat ich jakości ? Czy jakoś się zmieniła na lepsze/ gorsze ? Jak wypada w porównaniu do ogólnodostępnego liqueena na przykład? Dzięki:)
By maros19
#1307939
Hej postanowiłem wypróbować liquidy firmy BVS i tak by to wyglądało:
Cytrynowe orzeźwienie: smak 9/10, chmura 10/10
Pigwa: smak 10/10, chmura 10/10 póki co najsmaczniejszy owocowy jaki paliłem
Amaretto: smak 6/10, chmura 10/10 tu się troszkę zawiodłem jakoś mało czuć tej migdałowej nuty:)

Ogólnie jestem mega zadowolony z tych liquidów, na pewno jeszcze zamówię jakieś inne a do pigwy będę wracał częściej:)

Wapowane na Eleaf iStick i clearomizer Eleaf GS-Air DC Airflow

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By frybzy
#1308059
Jakieś opinie na temat serii Premium? Ktoś próbował? Może Biotech uraczy Nas darmowymi próbkami?
By franekfr
#1308134
frybzy pisze:Jakieś opinie na temat serii Premium? Ktoś próbował? Może Biotech uraczy Nas darmowymi próbkami?


Heh a właśnie miałem pisać czy ktoś już próbował.. bo smaczki wydają się ciekawe z linii PREMIUM. No i oczywiście próbki by się sprzydały *BOR*
Awatar użytkownika
By snoopher
#1309215
Jak do cholery pigwa smakuje? :P
Kilka osób chwali, ale nawet nie wiem do czego to porównać. wiki nie pomaga ;p
Awatar użytkownika
By sawas
#1311032
Pigwa to owoc podobny do małego jabłka. Jest cierpki i kwaskowaty o charakterystycznym posmaku. Generalnie nic ciekawego, chyba, ze się z niej zrobi nalewkę, bo ta jest bezbłędna ;)

puknięto w szybkę
By Bragae
#1315605
to i ja skrobnę coś o tych liquidach: z linii premium póki co przetestowałem czarną herbatę i kaktusa.

Czarna herbata: no powiem szczerze, że nic specjalnego. Smak? jak dla mnie ziemisty, mało charakterystyczny a gdzieś w tyle, bardzo daleko minimalna nuta herbaty. Niestety koło herbaty to to nawet nie stało a szkoda. Odczucia osób trzecich także nie są pozytywne. Chmura jak przy wszystkich jest bardzo dobra. Za tą cenę zdecydowanie nie polecam (lepiej dopłacić 1zł i wziąć jakąś 20ml np. gruszkę)

Kaktus: wyczuwalny smak kaktusa i delikatnej mięty ale podobnie jak w przypadku herbaty smak jest płytki i w ciągu dłuższego wapowania gdzieś ucieka. Chmura w porządku - jest jej dość sporo i jest gęsta

Spodziewałem się po linii premium wiernie odwzorowanego i intensywnego smaku ale się zawiodłem. Do przetestowania została mi jeszcze "wiśnia z pestką" i mam nadzieję, że będzie lepiej.
By Scoopie
#1318946
Witam!
Na początek chciałbym bardzo pochwalić firmę BVS Biotech za jakość ich produktów :)
Opróżniłem już kilka buteleczek tych liquidów no więc pora na opinię.
1. Truskawka - najlepszy liquid jaki paliłem :D doskonały smak i ogromna chmura. Jedyna wada tego liquidu to że za szybko go ubywa ;c 10/10
2. Kokos - cudowny smak, dla mnie idealny na dłuższe wapowanie, smak nigdy się nie nudził ale pierwsze buchy zawsze gryzły w gardło 9/10
3. Banan - aktualnie go wapuję :) świetny, mega smak, delikatny, nie za słodki nie za kwaśny, na chwilę obecną 9/10
4. Cytryna - orzeźwiający, troche kwaskowaty i lekko zalatujący chemią, można popalać od czasu do czasu 7/10
5. Brzoskwinia - bardzo aromatyczny, w smaku również dobry, słodki, taki napój brzoskwiniowy 8/10
6. Szampan z truskawkami - nie wiem czy to wina mojego clearomizera czy mi po prostu nie smakował, w sumie moim znajomym także nie, czułem jakbym palił perfumy :| niestety 1/10
7. Cola z lodem - jak lizaki Chupa Chups o smaku coli :D ale z czasem się nudzi 8/10
8. Cola z limonką - gdy go paliłem w całym domu pachniało cytryną :D bardzo zapachowy! smak jak dla mnie za kwaśny 6/10
9. Ice Fresh - jak cukierki o tej właśnie nazwie :D idealne odzwierciedlenie smaku i zapachu, z czasem się nudzi 8/10
10. Poziomka - u mnie nie smakowało to jak poziomka lecz jak jakiś miód zmieszany z cukrem, coś bardzo słodkiego bez smaku owocu, całkiem ciekawy smak ale nie na dłuższą metę 7/10
11. Żurawina - mnie całkowicie nie przypadł do gustu, taki dziwny smak, ni to słodkie ni to gorzkie, nie lubię 3/10
12. Szarlotka - przebija się cynamon ale ogółem super smak prawdziwego "japcoka" :D nie na dłuższe wapowanie niestety 8/10
Pragnę wypróbować wszystkie liquidy tejże firmy więc niebawem wrzucę jeszcze kilka opinii od siebie :)
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2015, 10:35 przez Scoopie, łącznie zmieniany 3 razy.
By franekfr
#1321369
To teraz czas na kolejne recenzje :
Z linii premium:
Czarna Herbata - 1/10 - w ogóle smaku herbaty to nie przypomina, stąd ta ocena.
Wiśnia z pestką - 10/10 - super smaczek dojrzałej wiśni :)
Pepper cola - 10/10 - identyczna jak liquid o smaku 'cola z lodem', przyjemność dla podniebienia. Jak ktoś już wspomnial podobne do żelków o smaku coli.

Cola z lodem - 10/10
By Flaper
#1325850
Miałem okazję spróbować trzech płynów z nowej serii premium:
Banananana 18 mg/ml - bardzo przyjemny, bananowy smak; lekko się nudzi, ale poza tym wszystko na plus. 9/10
Energy drink 18 mg/ml - szczerze mówiąc, nie czuję większej różnicy między tym energy drinkiem, a tym ze "standardowej" serii. Jednak nie zmienia to faktu, że płyn jest bardzo dobry. :) 9/10
Malinowe orzeźwienie 18 mg/ml - KAPITALNY LIQUID! Ekstra połączenie maliny z delikatną nutą mięty. 10/10
We wszystkich trzech przypadkach, jak zawsze z liquidami od BVS, chmura i kop na bardzo wysokim poziomie. :)
By arucard18
#1327192
Ja również podzielę się opinią, trochę późno, ale musiałem do tego celu zakupić pierwszego dripera :)

Wszystkie LQ 6mg

Premium
-banan - 9/10 prawdziwy banan, zero chemii.
-ciastka- 10/10 świetny, wyważony smak ciasteczek.

Standard
-Cytrynowe orzeźwienie 11/10- bomba, pierwsza cytryna która mi podeszła, zawsze ludwik czułem, a tu rewelacja
-Cytryna z miodem- za dużo miodu, jeżeli ktoś lubi miód, będzie zadowolony 7/10
-Szampan z truskawkami 6/10- tak jak ktoś wspomniał, smak troche jak perfumy :) oczywiście czuć szampana i truskawkę, ale tego szampanowego aromatu jest za dużo wg mnie ... na kaytku gdzie aromat jest słabszy można raz na jakiś czas baniaczek zalać.
-Banan w czekoladzie- 7/10 smak ok, wziąłem, bo żona mnie prosiła, nie lubie wapować czekolady, a tu jako przerywnik jest spoko.
-Szarlotka- 8/10 spodziewalem sie zwyklego jablka, a lq bardziej smakuje ciastkowo i jest faktycznie jabłecznik.

Liquidy firmy BVS są świetne, super dobrane aromaty i super cena, jeżeli firma utrzyma poziom i cenę, będę stałym klientem :)
Awatar użytkownika
By insert12345
#1349315
Nie będę się długo rozpisywał, ale może mój post pomoże osobą które zastanawiają się jaki smaczek sobie kupić :D
Szampan z Truskawkami - 10/10 mogę go palić ciągle, jest po prostu super
Miętowa Malina - 10/10 praktycznie to samo co z szampanem, chociaż po pewnym czasie zaczyna się nudzić
Ice Mint (ten stary) - 10/10 super smakuje, idealnie odzwierciedla smak cukierków, u konkurencji jest o wiele gorszy
Brzoskwinia - 4/10 dobra aczkolwiek czegoś jej brakuje, nie trafia w mój gust
Rafaello - 2/10 pierwsze chwile super, ale po jakiś 10min nie mogę tego palić, jest okrutny
Jagoda 1/10 najgorszy lq jaki w życiu miałem okazję palić, nie potrafię nawet tego ubrać w słowa jaki on jest niedobry :E
By Flaper
#1364726
Cytrynowe orzeźwienie - 9/10 bardzo smaczny liquid; ja wyczuwam tu limonkę z odrobiną "lodowego" posmaku
Kiwi - 8/10 rzeczywiście oddaje smak owocu kiwi, bardzo dobry, jednak moim zdaniem troszkę męczący
By pharry97
#1426693
Ja posiadam Jabłko z miętą 6 mg




Pale na smpl + doge v4 i jest rewelacja.
Smak intensywny, czuć go doskonale jak i przy wdychaniu i wydychaniu, jest również wyrazisty.
Po prostu 8/10, nie paliłem dotychczas lepszego liquidu w tym smaku i bardzo polecam.
Innych nie próbowałem.
Ten liquid mógłbym wapować do obiadu, smakuje czysto jak tymbark jabłkowo-miętowy.
By szmaszmo
#1436010
Dziś zakupiłem kilka smaków, trafiłem na tą nazwę przypadkiem i wyczytałem prawie same dobre opinie, więc pojechałem do stacjonarki na markiefki i pocałowałem klamkę :) urlop... no cóż, wyczytałem szybko na necie, że kolejna siedziba - giszowiec, no to jazda. Zakupiłem miętową gruszkę, colę z lodem, wiśnię z cytryną orzeźwiającą malinę i szampana z truskawką.
Na razie zalałem colę z lodem - spodziewałem się czegoś bardziej orzeźwiającego i chętnie zobaczyłbym ten smak z jakąś orzeźwiającą słodką miętą. Ciężko znaleźć dobrą colę, tą oceniłbym jako niezupełnie super ale poprawnie. Jak to mówią d**y nie urywa ale nie jestem zawiedziony - jest naprawdę dobrze. Po za tym moc jak najbardziej adekwatna do cyferki no i bardzo zadowalająca chmurka. Szukałem odskoczni od samoróbek w przyzwoitej cenie no i dalej zobaczymy.
Szkoda, że pani w sklepie nie pozwoliła "powoniać" liquidów przed kupnem, choć jak się w domu okazało butelki nie mają żadnych zabezpieczeń typu takie oringi, które się przerywają, bo nie wiem czy po zapachu po prostu nie kupiłbym któregoś z nich. Mam nadzieję, że w wapowaniu okażą się lepsze niż w wąchaniu ;). Być może zostanę z tą firmą na dłużej bo ceny są zadowalające.
By disstot
#1521981
Po przeczytaniu wielu za i przeciw skusiłem się i złożyłem zamówienie ;) Także czekam na mleczny karmel i szampan z truskawką. Wrażeniami na pewno się podzielę ;)
Awatar użytkownika
By Cris257
#1526498
Ostatnio dostałem liquid tej firmy za darmo na spróbowanie w jednym ze sklepów u mnie w mieście. 20ml American Dream Tobacco. Po za tym, że to 6mg, a zwykle kupuje 11-12mg to muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Smak może bliżej nie określony (dość skomplikowany, raczej więcej niż 2 smaki), ale bardzo smaczny. Możliwe, że skuszę się jeszcze na inne, mimo, że pierwszy raz widzę tę firmę liquidów.

Wysłane z mojego LG-D855
Awatar użytkownika
By Ceberebek
#1527769
Od siebie polecam:
miętową gruszkę-zarówno liquid,jak i aromat ;)
malinowe orzeźwienie - naprawdę dobra :D
Cole niestety nie podpasowały mi w żadnej "wariacji" :(
Awatar użytkownika
By Cris257
#1600035
Kupiłem aromat szampan z truskawkami i cóż...słabe. Odstał się tydzień i pierwsze co czuję to fakt - szampan z truskawkami, po chwili - męskie perfumy. I tak właściwie przy każdym buchu.

LG G3 + Stock 6.0
By Xempre
#1602205
Mam pytanko, oatatnio kupiłem baze bvs 100ml 12mg oraz aromat tej samej firmy brzoskwinie 10ml. Gostek w sklepie powiedział, że mogę zmieszać te 100ml z 10ml aromatu. Serio tam moge? W jakich proporcjach Wy mieszacie. Gdzieś czytałem, że w grę wchodzi np. 10ml bazy na 35kropel aromatu. Pomożecie?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.