EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By AstralProjection
#1348576
Witam.

W nadmiarze wolnego czasu w związku, z utratą pracy, zabijam nudę robiąc różne przydatne lub mniej urządzenia. Tym razem padło na podstawkę do montowania i ściskania grzałek, której mi brakowało, a na rurkach jest mało wygodnie.

Materiały to jakieś ciemne drewno i balsa, pokryte metodą dekupażu kopią kopii jakiegoś listu z IIWŚ:)

Do zasilania służy jeden efest v2 czerwony i duży przycisk 16A zmodyfikowany wewnątrz aby nie blokował się w pozycjach on/off. Przycisk pochodzi ze spawarki(która nie działa:>)

Cóż więcej dodać. Puścić chmurkę się na tym da ale nie do tego celu ma służyć.





Awatar użytkownika
By AstralProjection
#1348671
Myślałem nad omomierzem ale stwierdziłem, że nie ma sensu, robię grzałki wyłącznie 1ohm i doszedłem do wprawy, a dla pewności sprawdzam miernikiem;) Brakowało mi tylko stabilnej podstawy z zasilaniem:)
Awatar użytkownika
By ppowa
#1348704
Potrzeba matką wynalazków. Tak to było? :wink:
Ja gwint do mocowania parownika umieściłbym na największym boku, tak żeby leżał na śrubach lub przeciwległym boku, wtedy byłby jeszcze bardziej stabilny i można swobodnie docisnąć śrubokręt podczas kręcenia grzałki bez obawy, że się przewróci. Na podstawę nakleiłbym jakąś gumę - kawałek dętki, uszczelki itp. wtedy nie jeździłby po blacie.
Awatar użytkownika
By AstralProjection
#1348716
Sam nie wiem dlaczego nie wpadłem na gniazdo z boku, będzie jeszcze stabilniej. Na spodzie będą sylikonowe stopki takie jak pod radiem czy innych urządzeniach ale nie mogę ich znaleźć w bałaganie;)
By Mastertext
#1348730
A jakby odpalanie było na pedał od elektrycznej maszyny do szycia, to w jedną rękę pęseta, a w drugą lupa i w ten sposób mamy model dla niedowidzących:)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.