EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Hakatari
#1344209
Witam ostatnio - poniedziałek, zakupiłem nowy Clearomizer Nexx Mega oraz baterię Chempion Evo. Mój problem jest dosyć prosty po prostu zalewa mi się grzałka. Myślałem że jest to spowodowane małą średnicą sznurka na grzałce więc kupiłem nową i niestety ponownie mi się zalała i brzydliwie pluje mi w udta olejkiem. Mam pytane czy jest jakiś sposób żeby uniknąć tego? Czytałem w grupie na Facebooku iż jest to wina tego modelu ale może zna ktoś jakiś sposób na to aby owa grzałka się nie zalewała? Spodobał mi się wizualnie ten clearomizer i nie chciał bym go zmieniać dlatego też tutaj szukam pomocy. W załączniku zdjęcie mojego e peta(MAM TERAZ INNĄ BATERIĘ SREBRNĄ I NIE TO NIE JA GO TRZYMAM NA TYM ZDJĘCIU :P). :lol:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 mar 2015, 19:13 przez Hakatari, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1344212
A nie można tego napisać normalnie? Nie mówiąc już o kolorze czcionki
Awatar użytkownika
By Peter007
#1344227
Dołóż sznurka na wierzch
By Hakatari
#1344235
Mógł bym prosić jaśniej ? Sory za banalne pytanie ale to mój 1 e papieros i nie jestem za bardzo obeznany w temacie :) .
Awatar użytkownika
By Peter007
#1344236
Zdejmij komin grzałki i na ten sznurek, który już tam jest dołóż jeszcze jeden kawałek czy watę
By Hakatari
#1344241
Zauważyłem że chmura z niego się skrapla po prostu i olejek spływa w dół. Może o to jest powód ?
Awatar użytkownika
By Peter007
#1344246
I masz tyle skroplin, że Ci obrzydliwie pluje?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1344247
Tak. Zmienić na lepszy. To te same grzałki co w innych clearach tej firmy? Grzałki których nie dało się rozebrać bez uszkadzania ich? Możesz kupować kolejne grzałki w nadziei że trafisz dobrze działającą... ale nie możesz nic zrobić jeśli z grzałką jest coś nie tak? Trochę strzał w stopę, choć zamysł dobry, kupować, kupować, kupować... a tymczasem w innych clearomizerach niemal identyczne grzałki "bcc" ... i da się je bez problemu otworzyć, dołożyć do środka sznurek jeśli ciekną, ba, można odbudować grzałkę która się spaliła...
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... FEk#t=721s
By dexx
#1344253
Peter007 pisze:Zdejmij komin grzałki i na ten sznurek, który już tam jest dołóż jeszcze jeden kawałek czy watę


zrób tak jak kolega tutaj napisał i musi grać, sam używam jeszcze od czasu do czasu ten parowniczek bo smak oddaje przyzwoicie i nieźle chmurzy. Kiedyś też miałem taki sam problem i kawałek sznurka 1mm załatwił sprawe.
Awatar użytkownika
By erbis
#1344258
Te grzałki też da się bez problemu otworzyć - trzeba tylko użyć trochę więcej siły niż w "normalnej" BCC.
W przypadku tego clearomizera pomaga też wymiana dripa na inny o większej średnicy wewnętrznej.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1344261
:lol: aaa czyli to płaczkom narzekającym siłowni brakowało i sprytu do otwarcia tych grzałek?
By Hakatari
#1344263
Peter007 pisze:I masz tyle skroplin, że Ci obrzydliwie pluje?

Tak po czasie poziom olejku w tej rurce jest ponad grzałką i gdy chcę ściągnąć chmurę idzie razem z olejkiem który się skroplił.
Peter007 pisze:Zdejmij komin grzałki i na ten sznurek, który już tam jest dołóż jeszcze jeden kawałek czy watę

Ok dzięki spróbuję tak zrobić :). Postaram się w najbliższym czasie napisać jaki będzie efekt.
By Hakatari
#1344267
gregbard pisze::lol: aaa czyli to płaczkom narzekającym siłowni brakowało i sprytu do otwarcia tych grzałek?

Tak jak już napisałem jest to mój pierwszy e papieros i nie za bardzo wiedziałem co zrobić :wink: .
Awatar użytkownika
By gregbard
#1344273
Hakatari pisze:Tak jak już napisałem jest to mój pierwszy e papieros i nie za bardzo wiedziałem co zrobić :wink: .

Mój wtręt nie był skierowany do ciebie ani też nie ciebie oceniał :wink: Byli przed tobą tacy co nie dawali rady otworzyć tych grzałek, jakby co to wyżej wstawiałem link do filmiku o niemal identycznej konstrukcyjnie grzałce z jej rozbiórką i odbudową.
By Hakatari
#1344280
gregbard pisze:
Hakatari pisze:Tak jak już napisałem jest to mój pierwszy e papieros i nie za bardzo wiedziałem co zrobić :wink: .

Mój wtręt nie był skierowany do ciebie ani też nie ciebie oceniał :wink: Byli przed tobą tacy co nie dawali rady otworzyć tych grzałek, jakby co to wyżej wstawiałem link do filmiku o niemal identycznej konstrukcyjnie grzałce z jej rozbiórką i odbudową.

Okej rozumiem i dziękuję wszystkim za udzielone mi informacje w tym kierunku :wink: .
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.