EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Tokken
#1340861
Przed sekundą rozebrałem kliro i przeczyściłem chusteczką gwint baterii, parownika oraz rozebrałem grzałkę i przeczyściłem nieco jej wnętrze, i ten gwint, do którego się ją wkręca. Skręciłem znów wszystko i nie leci dym :( Co się może dziać? Może mi to ktoś wytłumaczyć? Grzałka bardzo szybko zaczęła dawać coraz to mniejsze ilości dymu. Niestety nie mam innych kliromizerów ani grzałek, by zweryfikować, czy wina jest po stronie baterii, czy kliromizera. No ale bateria się normalnie ładuje.
By Tokken
#1341224
Nowa grzałka kupiona, tym samym problem zażegnany :) Wszystko to wina mojej dyskompetencji podczas ,,czyszczenia''. Ale jest jeszcze problem z ustnikiem, a dokładniej z gwintem. Nie będę zakładał nowego tematu, więc poproszę o pomoc tutaj. Otóż metalowy gwint jakby się ,,urwał'' i utknął w ustniku. Da się palić i jest raczej bezproblemowo, ale ustnik się ciężko wkręca, a czasami nawet przy odkręcaniu ustnika odkręca się grzałka xd. Czym najłatwiej ten gwint zutylizować?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1341251
Tokken pisze:Nowa grzałka kupiona, tym samym problem zażegnany :) Wszystko to wina mojej dyskompetencji podczas ,,czyszczenia''. Ale jest jeszcze problem z ustnikiem, a dokładniej z gwintem. Nie będę zakładał nowego tematu, więc poproszę o pomoc tutaj. Otóż metalowy gwint jakby się ,,urwał'' i utknął w ustniku. Da się palić i jest raczej bezproblemowo, ale ustnik się ciężko wkręca, a czasami nawet przy odkręcaniu ustnika odkręca się grzałka xd. Czym najłatwiej ten gwint zutylizować?

Najłatwiej w warunkach domowych się utylizuje do kosza na śmieci.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1341259
Gwint zutylizować? Za dużo mądrych terminów i bełkot wychodzi.
Jeśli to jakiś mildowski crystal2 to jak pamiętam : ma on gwint na dripie


Co, "zginął się" i został na gwincie tulei zbiornika?
Kup dobry clearomizer.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.