EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Benyend18
#1339010
Cześć wszystkim :D . Zakupiłem dzisiaj sobie nowy clearomizer "v3-a" . Podpinam do baterii (ego-T). Naciskam guzik i nie słychać syczenia ani nic. Słyszałem o podniesieniu pinu ale albo to źle podważam, albo po prostu nie działa. Znacie przyczynę braku działania? (Grzałka bezproblemowo się przykręca do baterii to myślałem, że bedzie działać ;/)
By amsaw
#1339014
Do baterii lepiej przykręcać clearomizer, zamiast grzałki.
Sprawdź na innej grzałce. Może jest uszkodzona.
A na drugiej baterii też nie działa?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1339026
Benyend18 pisze: Zakupiłem dzisiaj sobie nowy clearomizer "v3-a" .

a możesz wstawić link lub zdjęcie?
By Benyend18
#1339029
Bateria działa w 100% , bo na na standardowej grzałce działa, dymi itp. Myślę, że chyba źle ten pin podważam , albo nw jakiś inny problem. A grzałka prosto dziś kupiona.
By Benyend18
#1339048
Mam, ale tuleja jest rozwalona z dołu wycieka olejek, a po większym "buszku" z grzałki wychodzi spalenizna. Więc wolałem kupić nową i inną.
Obrazek
Awatar użytkownika
By gregbard
#1339054
Zabytkowa Vivi mini cc szumnie nazwana dripperem v3 a :lol:
Porządnie grzałka dokręcona jest?
Ostatnio zmieniony 19 mar 2015, 20:54 przez gregbard, łącznie zmieniany 1 raz.
By amsaw
#1339057
Benyend18 pisze:Mam, ale tuleja jest rozwalona z dołu wycieka olejek, a po większym "buszku" z grzałki wychodzi spalenizna. Więc wolałem kupić nową i inną.

Jak z grzałki może cokolwiek wyciekać?
Grzałka to nośnik liquidu, trochę drutu i baza.

-- [scalono] Cz 19 mar 2015 20:53:45 --

gregbard pisze:Zabytkowa Vivi mini cc szumnie nazwana dripperem v3 a :lol:

Do tego z uszkodzoną grzałką :)
Awatar użytkownika
By gregbard
#1339064
Wyciek z tulei? Naprawić? Naprawiać można grzałkę, jak się ma drut i sznurek. Wycieki można likwidować bawiąc się w wymianę oringów uszczelniających, ale jeśli liquid wydostaje się na połączeniu plastiku z metalem, to nie ma sensu naprawa, albo kupuje się nową tuleję zbiornika, albo g.... ląduje tam gdzie jego miejsce a my udajemy się na poszukiwanie równie g... clearomizera lub czegoś lepszego, trwalszego ale i droższego, co może nie przysporzy tylu kłopotów.
By Benyend18
#1339077
W moim mieście nie sprzedają samych tulej, tylko całe clearomizery.. Nie wiedziałem, że grzałka jest az taka do du.. Czyli nie da się nic poradzić?
By amsaw
#1339078
Jeśli silniejsze dokręcenie grzałki nie pomaga, to pozostaje Ci sprawdzić grzałkę miernikiem.
Miernika pewnie nie masz, bo po co, zapasowej grzałki nie masz, bo po co, drutu ani sznurka nie masz, bo po co, więc jak Ci pomóc?
Kup nową grzałkę, a w przyszłości normalny clearomizer.

edit:
jeśli nie masz forsy, to najbardziej budżetowym, sprawdzonym górnogrzałkowcem jest stara, poczciwa Vivi - link Ci podałem wyżej.
7zł za klirka, to naprawdę nie majątek.
Grzałki za 2,90zł
http://www.poster82.pl/wyprzedaz/grzalk ... etail.html
Awatar użytkownika
By gregbard
#1339110
Benyend18 pisze:Kupuje inna i lepsza grzalke. Do zamkniecia.

Byłoby dobrze jakbyś kupił cały inny i lepszy clearomizer, grzałka to tylko wymienny element clearomizera.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.