EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By markorb
#871769
Kliknij w excelu w lewym górnym rogu na plik ,następnie w ochronie skoroszytu kliknij - nie chroń Poprosi Cię o hasło to wpisz - 1234 i powinno być ok.
By mattoid1973
#872430
Jeśli są w nim makra, to nie będzie.
EDIT:
Sprawdziłem. Makr nie ma, więc powinien zadziałać bez problemu. Nie wiem tylko, odwołania w obu pakietach definiuje się tak samo.

PS. Word Ci nic nie da. Potrzebny jest Excel.
Awatar użytkownika
By maliniak
#872460
Pablo181 w open office nie działa. wszystkie okienka są wypełnione frazą Błąd 504 i nawet po uzupełnieniu nic się nie dzieje.
By mattoid1973
#873255
Pisałem wcześniej, że prawdopodobnie Open Office inaczej się odwołuje do komórek w innych arkuszach. Nie wiem. Nie używam OO. Ale to na 99% będzie taki problem. Lub nie działa jakaś funkcja.
By Aramis
#1236327
Przepraszam, że odkopuję stary temat, ale właśnie przerzuciłem się na chmurzenie i bardzo zależy mi na tym, by od samego początku prowadzić statystyki. Niestety wszystkie linki podane w tym temacie wygasły. Udało mi się znaleźć gdzieś wersję 1.3 arkusza, a zależy mi na tej ostatniej wersji 1.6 + baza. Być może ktoś z Was ma gdzieś jeszcze te pliki i mógłby się nimi podzielić? Będę bardzo wdzięczny.
By Aramis
#1236383
Wielkie dzięki, Erbis! Wiedziałem, że ktoś to jeszcze ma, choć nie spodziewałem się aż tak szybkiej odpowiedzi.

.kokakola, to pierwszy w moim życiu złoty szpadel ;) Wiem, że temat jest stary, ale nie widziałem lepszego miejsca na zadanie pytania o te arkusze. Okazuje się, że warto było go odkopać, bo Erbis szybko odpowiedział i sądzę, że nie tylko ja na tym skorzystam. Szpadel postawię na półce z trofeami i obiecuję, że od tej pory będę pisał jedynie w aktualnych tematach.
By dellorto
#1338225
Panowie, ma ktoś kalkulator w wersji w której był sam kalkulator liquidu? Była tam cena poszczególnych składników, proporcje, ilość kropel aromatu, które dajemy itp. Szybko i łatwo można było sobie wyliczyć samogony, a teraz nie mogę go nigdzie znaleźć :(

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.