EPF
Co z czym i jak mieszać.
By e-shell
#133788
Witam:) Przeglądając forum natknąłem się na kilka postów w których mowa była o własnym liquidzie, oraz recepturach na jego wykonanie. Po krótkiej analizie doszedłem do wniosku że przydałby się post który zbierze to wszystko w jedną całość.

Na sam początek lektura z którą należy się zapoznać
(raczej ostrzeżenie):


Nikotyna - szczególne środki ostrożności

1. Nikotyna jest trucizną. Nie zaleca się używania nikotyny osobom, które mają jakiekolwiek dolegliwości zdrowotne, wymienione poniżej:.

a. ból serca, nieregularne bicie serca, wysokie ciśnienie krwi lub bóle w okolicach klatki piersiowej;
b. zaburzenia funkcji stawu skroniowo-żuchwowego;
c. nadczynność tarczycy;
d. cukrzyca;
e. niewydolność wątroby lub nerek;
f. astma i przewlekłe choroby płuc.
g. ciąża oraz karmienie piersią - nikotyna może przenikać do mleka matki a poprzez karmienie piersią, do organizmu dziecka.

2. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
3. Nie połykać E-liquidu Roztworu Bazowego. W przypadku połknięcia natychmiast skonsultować się z lekarzem.
4. Bezpośrednio po kontakcie z E-liquidem Roztworem Bazowym, myć ręce. Nikotyna może być wchłaniana przez skórę.
5. Zawsze przechowuj E-liquid Roztwór Bazowy w butelkach, w ciemnym i chłodnym miejscu. Każda ekspozycja na światło słoneczne może spowodować przebarwienia i inne skutki ujemne.
6. Długotrwałe przechowywanie E-liquidu Roztworu Bazowego w otwartej butelce, naraża go na działanie powietrza i może wpłynąć negatywnie na siłę i skład płynu.


No i trochę zasad-tylko po to by post był czytelny i kulturalny:

1.W poście wpisujemy jedynie receptury na stworzenie własnego e-liquidu-piszemy w temacie.
2.Proszę nie spamować *SPAM*
3.Nie cytować niepotrzebnych fragmentów.
4.Nie zadawać głupich pytań i nie pisać głupich odpowiedzi.
5.Receptury pisać na zasadzie schematu:
. a)Ilość bazy: (...)
. b)Zawartość nikotyny w bazie: (...)
. c)Ilość GP: (...)
. d)Procent gliceryny(ile kropel na ml): (...)
. e)Użyte aromaty oraz ilość:
. -1-szy. aromat(ile kropel na ml)
. -2-gi. aromat(ile kropel na ml)
. -3-gi. aromat(ile kropel na ml)
. -(...)
. f)Pożądany efekt: (opisujemy smak liqiudu, podobieństwo smaków, itp..)
. g)Ocena: (w skali 1-5)

Myślę że o niczym nie zapomniałem :D
Życzę miłego czytania postu:)

szczuro: ale odkrycie dales
poczytaj regulamin przy okazji
kolor zmienilem
Awatar użytkownika
By szczuro
#133793
moj ostatni schemat jest taki:
biore baze i zalewam
to wszystko - dobry smak

PS przy okazji taki temat juz jest
By kajan5
#133797
Cóż, jak napisałem w innym wątku, jestem neptkiem, po prostu frajerem. Nie potrafię stworzyć nic co by choć w połowie przypominało Casablance Tabaco, to jest rewelacja dla podniebienia, to orgiaa zmysłów, to orgazm organów wewnętrznych, to po prostu ideał :)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.