EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By nizzy
#1335769
Cześć,
sprawa wygląda tak, że mam grzałkę przez 2 dni (wymieniłem), 1.5om i strasznie śmierdzi spalenizną. Nie mogła się raczej przepalić od tak krótkiego czasu, tym bardziej, że przed nocą wszystko było ok, położyłem się spać, naładowałem baterię, wstaję rano a tu taki zonk bo wali bobrem na całego! Może być jakieś rozwiązanie? Myślałem, że to wina "niteczek" i jest ich po prostu za dużo, jednak nie mam jak się do nich dostać żeby jakąś wyjąć :)

Jestem w pracy do 16, więc nie dam rady też jej ugotować, a myślę, że mogłoby coś to pomóc. Jak ja przeżyję do końca tego dnia?! Mam nadzieję, że nie załapię się na analoga.

Bateria to nic specjalnego, P1, chcę wymienić na przestrzeni paru dni na jakąś ze stabilizacją napięcia.
Awatar użytkownika
By el.guitar
#1335819
Masz baterię bez stabilizacji - na niższym napięciu było O.K., a na świeżo naładowanej batce po prostu przypaliłeś. Tę grzałkę umyj i przepal (znajdziesz opis na forum), a by uniknąć przypalania kup grzałkę o wyższej rezystancji (1.8 - 2 omy). Po pierwsze nie będzie tak mocno grzać zaraz po naładowaniu, po drugie na dłużej starczy Ci bateria. Niestety, pod koniec baterii możesz odczuć spadek mocy.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1335960
nizzy pisze:Jestem w pracy do 16, więc nie dam rady też jej ugotować, a myślę, że mogłoby coś to pomóc. Jak ja przeżyję do końca tego dnia?! Mam nadzieję, że nie załapię się na analoga.


Grzałeczki zapasowe powinnieneś mieć pod ręką ( zawsze w gotowości bojowej nr1 ), jeśli nie możesz w pracy ich wygotować :lol:

PS. Powiedz STOP analogom :)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.