EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Wobbina
#1330520
Witam. Kupiłem w dniu dzisiejszym joyetecha one po czym standardowo podpiąłem go pod ładowarkę. Czerwona dioda (jak domniemam odpowiadająca za ładowanie zgasła) więc chciałem sobie povapować. Problem tkwi w tym że gdy trzymam przycisk bateria cały czas miga. Ktos spotkał się z takim problemem i wie co ewentualnie zrobić by sobie poradzić?

Z góry dzięki za info
Awatar użytkownika
By Skinner
#1330522
Instrukcja nic o tym nie wspomina? Podejrzewam zwarcie na pinie lub w grzałce. Spróbuj na innej. Jak nie pomoże -> gwarancja.
Awatar użytkownika
By Wobbina
#1330524
Instrukcja mowi iż podczas zwarcia dioda zapali sie 5 razy i zgasnie. A gdy trzymam przycisk dioda miga. Gdy go puszczę przez sekundę się swieci. Instrukcja niestety nie tlumaczy takiego zjawiska:(

edit. Po 15 mignięciach (gdy trzymam przycisk) zaczyna szybko mrugać i gasnie. Może to jakis obiaw?
Awatar użytkownika
By Peter007
#1330544
Może rozładowania?
Awatar użytkownika
By Wobbina
#1330596
Czerwona dioda po naładowaniu gasnie. Moja zgasła wiec raczej jest załadowany. Ale i na czysto bez grzałek i wyskręcany zachowuje sie tak samo... POMOCY!
Awatar użytkownika
By Wobbina
#1330618
Skinner wiszę ci wielkie piwo! Wymieniłem grzałkę (narazie na 0.5 ohma) i działa. Mysle ze to rzeczywiscie był ten problem.
By SirMatts
#1335171
Czasami przy odkrecaniu dolu w celu nalania liqiudu potrafi sie grzalka lekko odkręcić dlatego po każdym nalaniu dokrecam grzalke do podstawki
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 18:13 przez SirMatts, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1335172
SirMatts pisze:Czasami przy odkrecaniu domu w celu nalania liqiudu potrafi sie grzalka lekko odkręcić dlatego po każdym nalaniu dokrecam grzalke do podstawki

Dom na kurzej łapce? Grzałkę dokręcaj przed napełnieniem :wink:
By SirMatts
#1335181
Co za roznica czy przed czy po nalaniu? Na nic to nie wplywa
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.