EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By sputnik
#1306209
Witam,,
Krótki poradnik: wprowadzanie polskich znaków na tablecie z Androidem za pomocą klawiatury fizycznej.
Dla wszystkich tych, którzy uważają że nie da się pisać polskich liter (ą,ę,ż,ź,ś,ć,ó,ł) z tableta lub klawiatury podpiętej pod urządzenie mobilne i uważają się zwolnieni z poprawnej, ojczystej pisowni :beer: http://www.tabletowo.pl/2014/09/20/krot ... fizycznej/

Pozdrawiam :beer:
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1306351
Nie sądzę, choć chciałbym być mile zaskoczony. Nawet Ci którzy używają klawiatury fizycznej na co dzień, często piszą po Mandaryńsku ;)
Awatar użytkownika
By Isia
#1306362
Thaniell pisze:Nie sądzę, choć chciałbym być mile zaskoczony. Nawet Ci którzy używają klawiatury fizycznej na co dzień, często piszą po Mandaryńsku ;)

Muszę się z tobą zgodzić :( niestety :cry:
Jak dostałam w ręce mój tablet,to pierwsze co sprawdziłam,a później ściągnęłam odpowiednią klawiaturę :) samą mnie drażniło pisanie po ''Mandaryńsku'' ja to określam inaczej,lecz tu nie będę się wyrażała brzydko :mrgreen:
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1306364
To jest przykre. Bo ja jako dyslektyk, piszący z fona staram się jak tylko mogę. A ludzie używający komputera piszą takie posty że masakra.
Mi osobiście to zwisa bo mogę odczytać nawet tekst bez oddzielonych wyrazów, ale wiem że dużo ludzi to razi. :)

.........
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1306371
To nie chodzi, czy zwisa, czy nie. Pomijając nawet regulamin. Pisanie poprawną polszczyzną pokazuje kulturę, oraz szacunek dla czytającego. No tak mi się wydaje.
Awatar użytkownika
By glowa82
#1306374
szperaczz pisze:Mi osobiście to zwisa...


To spróbuj ogarnąć to :)

dagiii pisze:Witam palę dopiero 2 mc pod choinkę dostałam control nano volish do tego miałam ( bo fajka spadła i pekł) clearomizer volish crystal2 dual v2 grzałka dual chce zamówić jakis wiekszą pojemnosc i dobry i nie drogi gdzie kupic bo w tych sklepach niewiele sie znają a napewno bede paliła i jaki dzieki :) :)
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1306375
No bez problemu. Ja przez moją przypadłość takie teksty umiem przeczytać ;)

Thaniell pisze:To nie chodzi, czy zwisa, czy nie. Pomijając nawet regulamin. Pisanie poprawną polszczyzną pokazuje kulturę, oraz szacunek dla czytającego. No tak mi się wydaje.

No o tym pisałem. Kultura wymaga by inni też mogli przeczytać. Dlatego się staram :P

.........
Awatar użytkownika
By Isia
#1306379
glowa82 przeczytam,lecz nie tak szybko jak to robię normalnie :( ,ale najczęściej w takich tematach nie piszę.
Awatar użytkownika
By Faja
#1306401
Nie przesadzajcie, komp, 3 tablety, 2 telefony i na wszystkim mam język Polski bez żadnych kombinacji i mogę włączyć pięć innych.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1306406
Ale przyznaj, że gdyby ktoś napisał, że "nie robie nikomu laski" to byś się przyczepił :D
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1306416
No jeśli by to mojej "laski" tyczyło to może bym się zasmucił :D
A poważnie to jeszcze kontekst się liczy ;)
.........
By Krasnal45
#1306508
glowa82 pisze:@szperaczz, zauważ, że przecinki i kropki są na swoim miejscu :)

I w tym właśnie jest całe sedno :mrgreen: Bez interpunkcji, już tak łatwo nie będzie. Szpercia z tego wyłączam :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1306572
Faja pisze:Nie przesadzajcie, komp, 3 tablety, 2 telefony i na wszystkim mam język Polski bez żadnych kombinacji i mogę włączyć pięć innych.


Język Polski powiadasz? :mrgreen:
By tomeh
#1321309
Ja jak piszę z telefonu to z reguły bez klawiatury a głosowo. Za grube paluchy mam i zbyt wiele błędów leci jak pisze klawą.
Awatar użytkownika
By yoey
#1321335
Można mieć klawiaturę prawie jak w komputerze (z kursorami, cyframi i znakami spec. od razu). Do telefonu 4 cale ekranu klawisze mogą być za małe ale na tablet jak znalazł.

http://hackerskeyboard.googlecode.com/f ... w-en-s.png

Do pobrania za darmo z: http://bit.ly/1wwRR4g
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1321358
@Isia - też taką apk. polecam, choć sprzęt trochę mi na niej przycina, systemowa chodziła szybciutko, ale jak to stockowa... uboga i tyle, ta jest ok. Tylko sprzęt już trzeba na dwa rdzenie i 1gb ramu.

Z fona...
Awatar użytkownika
By lukasz.marszalek78
#1332233
szperaczz pisze:

Ja to jednym tchem czytam. Tak jak inne dziwne posty na forum :D
.........


No teraz to ja jestem w szoku. *BOJE SIE* Przeczytałem tekst z obrazka jednym tchem i dopiero jak wczytałem się w poszczególne słowa, dotarło do mnie że są poprzestawiane litery! Przy pierwszym czytaniu nie zauważyłem tego... Czyli co, jestem dyslektykiem? :( A może to dlatego, że kiedyś bardzo dużo książek czytałem i tak jakoś wzrokowo potrafię "ogarnąć" kilka wyrazów?
Awatar użytkownika
By Faja
#1332971
lukasz.marszalek78 pisze:
szperaczz pisze:

Ja to jednym tchem czytam. Tak jak inne dziwne posty na forum :D
.........


No teraz to ja jestem w szoku. *BOJE SIE* Przeczytałem tekst z obrazka jednym tchem i dopiero jak wczytałem się w poszczególne słowa, dotarło do mnie że są poprzestawiane litery! Przy pierwszym czytaniu nie zauważyłem tego... Czyli co, jestem dyslektykiem? :( A może to dlatego, że kiedyś bardzo dużo książek czytałem i tak jakoś wzrokowo potrafię "ogarnąć" kilka wyrazów?


Bo czytasz patrząc, spróbuj ten tekst przeczytać na głos (wypowiadając każdą literę)
Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.