EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1318995
Artykuł to chyba za dużo powiedziane. Zgadzam się, że miejsca, w których nie wolno wapować powinny być uregulowane prawnie. Jest też coś na rzeczy z handlem przez internet. Małoletni mają przez to nieograniczony dostęp do wszystkiego. Niestety taki zakaz odbije się na ludziach z mniejszych miast. W mojej mieścince są tylko 3 małe stoiska z e-p i jak łatwo się domyślić, można w nich kupić produkty volish, mild, p1 itp. Nie zdziwiłbym się, gdyby właśnie te marki mocno maczały w tym palce.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1318996
marta8 pisze:Jakoś nigdzie nie mogę znaleźć komentarzy do tego artykułu?

Przewiń stronę do dołu, komentarze są pod artykułem. :wink:
By marta8
#1319011
Ludzie chyba już się zorientowali i nastąpiła wyprzedaż na allegro.
Hm niestety co nie którzy muszą wszystko komentować.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1319017
marta8 pisze:Ludzie chyba już się zorientowali i nastąpiła wyprzedaż na allegro.

Na allegro jest wieczna wyprzedaż :mrgreen:
Awatar użytkownika
By saradonin
#1319020
Niestety co niektórzy muszą się podle wyzłośliwiać w każdym napisanym poście.
To chroniczne mentalne rozwolnienie autorki tematu przysłania istotę sprawy.
Osobiście podobnie jak Peter007 widzę w tym największy problem.

Czy zapłacę więcej za pewność, że liquid spełnia standardy sanitarne, chemiczne czy jakieś tam inne? Zapłacę, w granicach rozsądku.
Czy wybiorę coś spośród zaproponowanych mocy? Wybiorę.
Czy kupię przyzwoity liquid stacjonarnie? NIE. Zwykle zaopatruję się właśnie w sklepach internetowych. Na miejscu to mam do wyboru same wysepki, plus kilku sprzedawców popularnych ego.

Sprawa wcale nie jest zabawna.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1319024
Nie rozumiem tego zakazu sprzedaży przez internet? Przecież teraz analogi można sobie kupić bezproblemowo w necie. Wpiszcie w google np. trafika
Awatar użytkownika
By Skinner
#1319031
Nieśmiało przypomnę, że przez internet to można kupić wszystko co jest nielegalne ...
Po za tym jak ktoś zauważył - dziwna sprawa, bo można kupować przez internet tytoń i papierosy.
Kolejna sprawa to sens takiej restrykcji. Czemu to ma służyć, po za wzmocnieniem pozycji szerokich sieci dystrybucji niektórych firm ? Ochrona nieletnich ? - to fikcja. Trudniej kupić przez internet (przelew, odbiór itp) niż podstawić na wysepkę menela z gotówką w ręce ...
Zakaz w miejscach publicznych - moim zdaniem głupota, ale zbieramy żniwo chmurzących wszędzie - "bo przecież można".
By marta8
#1319033
Kolego chronicznie i mentalnie rozwolniony to jesteś .....
Czytając twój post mam wrażenie że kupił byś gówn....w butelce gdyby kosztowało 1 zł i nie masz świadomości że w dobrym liquidzie nie chodzi o badania ale o pół produkty które zostały użyte a te niestety są droższe od produktów przemysłowych i nie mów że cena 12 zł za liquid to jest drogo.
Tak kupisz dobry liquid stacjonarnie i proszę nie wmawiaj nikomu że liquid z allegro po 3 zł jest tk samo dobry jak liquid firmy x za 12 zł w sklepie stacjonarnym.
Sklepy stacjonarne płacą:
-czynsz
-podatki
-pensje pracownikom
-Zuz
Allegro i sklepy internetowe tego nie robią (może nie liczni)
Więc cena 12 zł w sklepie stacjonarnym nie jest wygórowana za dobry liquid.
Będzie krzyk i płacz jak się ktoś zatruje i wtedy nie będzie tylko zakazu sprzedaży przez internet ale zakaz całkowitej sprzedaży.
Mam świadomość że niestety te argumenty trafiają do nie licznych.
By marta8
#1319046
W żadnym wypadku,chciałam się dowiedzieć tylko coś więcej o tym artykule na temat zakazu sprzedaży.Może ktoś coś więcej wie na temat tej ustawy?
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1319056
Zakład Ubezpieczeń Zdrowotnych :monkey:
@marta8 widzę, że masz problem z kompem - sprawdź kombinację klawiszy ALT + F4 i daj znać.
Awatar użytkownika
By saradonin
#1319059
marta8 pisze:[...]Sklepy stacjonarne płacą:
-czynsz
-podatki
-pensje pracownikom
-Zuz
Allegro i sklepy internetowe tego nie robią (może nie liczni)[...]

1. Dobrego liquidu na oczy nie widziałeś, tak się składa, że to co jaram spełnia i spełniało większość wymogów nadchodzących, m.in. przechodzi badania każdej partii. Wskaż mi sklep stacjonarny, który może z swoim produkcie powiedzieć to samo.
2. Właśnie w kolejnym napadzie sraczki myślowej pomówiłaś o popełnienie kilku przestępstw (m.in skarbowych) zarówno Grupę Allegro jak i większość sklepów internetowych. Pozostaje mi poprosić administrację o archiwizację wypowiedzi i zaprosić dostawców do skorzystania z dostępnych narzędzi prawnych. W związku z powyższym życzę nieprzyjemnych rozpraw.
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1319063
marta8 pisze:Ha ha ha no tak koledzy sami sobie punkty reputacji nabijają

Tego repucha od Ciebie będę nosił z dumą i nikomu nie pozwolę go zabrać :mrgreen:

ps. co to znaczy idjota? :shock: :lol:
By marta8
#1319065
Co ja oczekiwałam,może tego że jest tu ktoś o poziomie wyższym inteligencją niż szympans ale niestety (oczywiście z wyjątkami)myliłam się.
Wrócę tu jak ustawa wejdzie w życie i się pośmieje z co nie których.Powodzenia trolle internetowe.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1319071
marta8 pisze:Wrócę tu jak ustawa wejdzie w życie i się pośmieje z co nie których.Powodzenia trolle internetowe.


marta8 pisze:ALE TY GŁUPI JESTEŚ saradonin


To już jest koniec... Nie wrócisz! :banhim
Awatar użytkownika
By saradonin
#1319074
marta8 pisze:ALE TY GŁUPI JESTEŚ saradonin
Możliwe, wcale nie wykluczam takiej ewentualności :roll: jednakże, w przeciwieństwie do ciebie, nie obnoszę się z tym faktem tak ordynarnie i nie udowadniam tego go w każdej wypowiedzi.
Awatar użytkownika
By Słońce Peru
#1319075
marta8 pisze:Co ja oczekiwałam,może tego że jest tu ktoś o poziomie wyższym inteligencją niż szympans ale niestety (oczywiście z wyjątkami)myliłam się.
Wrócę tu jak ustawa wejdzie w życie i się pośmieje z co nie których.Powodzenia trolle internetowe.


Myślę , że tu już nie wrócisz .
Szczęśliwej drogi już czas
życzy Troll Internetowy
Awatar użytkownika
By Isia
#1319079
marta8 pisze:ALE TY GŁUPI JESTEŚ saradonin

A ty po raz kolejny obrażasz :twisted: *IRYTACJA* tych,którzy z tobą się nie zgadzają,nie rozumiem ciebie i twojej mentalności :wink:
By AndyOO
#1319082
marta8 pisze:Co ja oczekiwałam,może tego że jest tu ktoś o poziomie wyższym inteligencją niż szympans ale niestety...

Jeżeli Sama nie dajesz nam zaznać swego wysokiego poziomu inteligencji, to się nie dziw, że w zamian tego nie dostajesz. Chcąc dyskutować z kimś na Twoim poziomie, Forumowicze muszą głęboko sięgnąć pamięcią, do swoich lat dziecięcych, Byś mogła zrozumieć to, co do Ciebie mówią, a i tak ma to opłakane skutki :roll:
A odchodząc bardziej od tematu, to zauważyłem, że większość, jeżeli nie wszyscy, nieudaczników życiowych, wini za swoje niepowodzenia wszystko i wszystkich dookoła, a nie samych siebie. Dziwne to, bo przeoczają w ten sposób najpoważniejszy problem jaki mają w drodze do życiowego, czy zawodowego, sukcesu :idea:
Ostatnio zmieniony 26 lut 2015, 12:40 przez AndyOO, łącznie zmieniany 1 raz.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.