EPF
Awatar użytkownika
By ToJaMleko
#1273232
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Elektronika lezała i się kurzyła więc wykorzystałem ją do własnej interptetacji jak powinno się robić DNA boxy.
Nie jest na wysoki połysk ale chodzi o umiejscowienie elementów funkcjonalnych. Do tego połączenie równoległe na koszyku by zwiększyć czas wapowania bez ładowania akumulatorów.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1273240
No fajnie wyszło.
W sobotę też będę kombinować z dna tylko na 1 aku :D

.........
Awatar użytkownika
By Goldi
#1273242
A pin w konektorze nadal jest ruchomy przy tak ściśniętym przewodzie plusowym? Ten przewód wychodzący z konektora powinien mieć trochę luzu, bo w końcu porusza się on razem z pinem.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1273244
Czyli przewód należy do pinu przylutować?
Właśnie się zastanawiałem ja to złożyć :)

.........
Awatar użytkownika
By Goldi
#1273248
Przewód do pina, później sprężynka i na końcu nakrętka. Mniej więcej tak:


Awatar użytkownika
By szperaczz
#1273249
A no teraz wszystko jasne :)
Dzięki ;)

Jak już tu spamuje to jeszcze 1 pytanie.
Przewody 1mm prądowe (drut) będą dobre do zasilania?
.........
Awatar użytkownika
By Goldi
#1273257
Evolv zaleca AWG20 dla DNA30 i AWG18 dla DNA40 czyli odpowiednio 0,8mm i 1mm średnicy.
Awatar użytkownika
By ToJaMleko
#1273735
mam 0,75 z elektronicznego bo 1mm nie mieli :< smuteg
a co do pinu ma troche luzu i ładnie się reguluje, nie martw się goldi na wyrost :)
By purge
#1308525
Fajnie, że ma 2x18650 i fajnie, że nie jest utopiony w hotglucie :D. Myślałeś o jakiejś okleinie na to? Osobiście wyobrażam to sobie w skórze, albo czerwonym/czarnym karbonie ;).
Awatar użytkownika
By ToJaMleko
#1308535
hm. fajny pomysł. Lubie bardzo naturalną fakturę boxów aluminiowych. Ale carbonowa okleina też może być ciekawa :)
By purge
#1308583
Myślę, że to kwestia gustu :). Mi się podobają malowane na różne kolory i okleiny (ogólnie mówię o typowych mechanicznych krowach z mosfetem), albo aluminium po obróbce np. piaskowaniu itd, ale taki karbon na tym może wyglądać naprawdę słodko! Albo coś z nawiązaniem do nazwy, coś mlecznego...hehe, łaty :P? Tak czy inaczej, świetne zagospodarowanie miejsca, mi się podoba!
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.