EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
Awatar użytkownika
By ReksioGC
#130759
Dzięki reed.

Anda.
Widziałem ten wątek ale

cyt.
DSE 801 atomizer + bateria M 201 -działa
Atomizer M 201 + bateria DSE 801 działa, ale dostaniesz, żył za uszami :D bo dse nie ma otworków w baterii....
Pozdrawiam
Koniec cyt.

A ja właśnie mam atomizery 201 i będzie mod z gwintem 801. Nie byłem pewien czy pasuje 100%. Jeżeli w dalszej części tego wątku jest to wyjaśnione to sorki za zamieszanie.
Awatar użytkownika
By bigbaster
#130790
Reksio obaj wiemy o co chodzi ale zaraz mnie coś trafi. Tyle razt było to wałkowane. Musisz wsadzić w gwint drucik w kształcie litery T. Da on styk środkowemu gwintowi. I wszystko będzie chulało. Problem może być tylko z innej strony. M201 potrzebuje niższe napięcie niż te, które daje „nasz” indu.
Awatar użytkownika
By ReksioGC
#130805
Ja wiem że generalnie wszystko na forum jest już powiedziane i to po kilka razy. Niestety nie jestem w stanie czytać wszystkich wątków jakie są na forum. Ale nie ważne.

Teraz poczytałem i faktycznie baterie M201 dają około 3V. Kiedyś jedną rozebrałem i był na niej napis 3,7V. Popalimy, zobaczymy :)

Edit.
Zmieniałem posta w tym samym czasie, kiedy kolega bigbaster pisał odpowiedź:)
Wcześniej zadałem pytanie czy to elektronika tak obniża napięcie.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, 18:39 przez ReksioGC, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bigbaster
#130812
Prawdopodobnie tak. Jak teraz sam zrozumiesz trzeba będzie dokupić atomki Poltiko, Trendy lub jakieś inne. Ja na moim modzie po miesiącu straciłem M201 a drugi na batce jechany wiele więcej ma pół roku i śmiga.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.