EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1301290
Lepiej nie na zdrowie Ci wyjdzie.
A anologi na antybiotyku paliłeś?
Ostatnio zmieniony 10 lut 2015, 19:49 przez szperaczz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By xD_
#1301317
Nie ma to większego znaczenia ,jesli masz ochote to pal. Pytanie tylko czy chce ci sie palic jesli jestes powaznie chory ? Mi osobiscie nigdy sie nie chcialo , rok temu miałem angine to 2 tyg zero palenia ( nie smakowalo i gardlo bolalo przy zaciaganiu )
By Kades_
#1301319
Ok, dzieki :) nie jaralem analogow na antybiotyku bo to samobójstwo. I mimo ze jestem juz dosc obeznany w temacie wapowania to jeszcze nie mialem okazji dostać antybiotyku wiec wolałem nie ryzykować
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1301325
Czemu to samobójstwo?
Jak paliłem analogi to chyba tylko śpiączka mogła by mnie od tego odciagnąć. Żadna choroba nie była w stanie fajki mi obrzydzić.
By Kades_
#1301338
Kiedys raz analoga zapaliłem jak mnie rozłożyło(i to tak poważnie) i tak mnie to poprzeciągało że stwierdziłem ze nigdy wiecej...
Awatar użytkownika
By GeniuszAG
#1301931
Ja na chorobę a wgl na anginę nie palę ani analogów ani ep, gardło mnie wtedy tak szarpie jak bym miał je zaraz wypluć. Masakra
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1301941
Herbaty przy antybiotyku też proponuję nie pić - teina, śmierć w kaloszach *BOJE SIE*
By Kades_
#1301945
Hah :) no dobra, jade na duomoxie 750 mg. Okres poltrwania to jakies 60-90 min wiec poczekam pare godzinek i spróbuje.
Awatar użytkownika
By zakk87
#1302091
Ja też w grudniu wpierniczałem ten lek po 10 latach bez choróbska i nie było problemu z wapowaniem, podobnie jak u szperacza, tylko śpiączka zmusiłaby mnie do niezapalenia. Tylko, skoro nie czułem smaku, wapowałem bazę bezsmakową 6mg.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.