EPF
Co z czym i jak mieszać.
By krupa100
#124377
Na stronce:http://www.liberty-flights.co.uk/product.asp?id=55 znalazlem dwie bazy. Jedna to PG a druga VG. PG mam i uzywam ale bardzo interesuje mnie glicerynowa.

Czy ktos z Was mial z nia do czynienia? Dodam, ze mozna takze kupic u nich gotowe liquidy na bazie VG - http://www.liberty-flights.co.uk/product.asp?id=54.
By kamil_uk
#124406
VG z liberty-flights jak dla mnie strasznie gęsta no ale dymek też gęściutki no i nie wysusza tak jak PG nie wiem tylko czy nie będzie za bardzo atomizerów zapychała.
By maniak
#126041
Lord_Iron pisze:A ktoś próbował VG w kartomizerach ?

Ja próbowałem. Co prawda nie "czystych" liquidów na VG ale mieszanych z bazą na PG. Większe zawartości gliceryny źle mi sie pali w kartomizerach. W atomizerze mogę palić nawet czyste płyny na VG oraz mieszane z PG we wszystkich proporcjach i jest ok. Na kartomizerze palę tylko te gdzie gliceryny jest niewiele (jak na mnie czyli do około 30%) bo inaczej ciężko się ciągną i mam wrażenie, że łatwiej je wtedy przepalić.
Generalnie do kartomizerów polecam niewielką ilość gliceryny.
By krupa100
#129604
Kupiłem liquid "Mild7"-24mg na bazie VG z liberty fligts i mogę powiedzieć jedno: płyn gęściutki, ostro kopie i dymi lepiej od analogów. Niestety nie trafiłem ze smakiem a w zasadzie prawie go nie ma.
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#129618
mam Mild7 18 mg z HG tez bardzo gęsty, a moim odczuciu za bardzo, trzeba by inaczej preparować watki aby dobrze spływał na siateczkę, ponieważ palę głównie 12 mg więc go troszkę rozcieńczyłem PG i wodą
By krupa100
#129646
Właśnie przeczytałem skład i trochę zdziczałem:
vegetable glicerin(75%) 3-methylcyclopeniane-12-dione(2,5%)1-malic acid(3%)2,3,5,6-tetramethylpyrazine(1,5%)2,3,5-trimethylpyrazine(0,3%)betadamescenone(0,2%)acetylpyrazine(0,2%)2-acetylpyradine ethanol(10%)rhodinol(0,3%)vanillin(2,5%)ethyl acetate(0,5%)ethyl maltol(1%)2-mthyl-butyric acid(0,5%)
To wszystko daje 97,5%!!! A gdzie reszta???
Zaczynam się zastanawiać czy dalej to coś inhalować??? :shock: :shock: :shock:
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 00:57 przez krupa100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By szczuro
#129649
krupa100 pisze:Właśnie przeczytałem skład i trochę zdziczałem:
vegetable glicerin(75%) 3-methylcyclopeniane-12-dione(2,5%)1-malic acid(3%)2,3,5,6-tetramethylpyrazine(1,5%)2,3,5-trimethylpyrazine(0,3%)betadamescenone(0,2%)acetylpyrazine(0,2%)2-acetylpyradine ethanol(10%)rhodinol(0,3%)vanillin(2,5%)ethyl acetate(0,5%)ethyl maltol(1%)2-mthyl-butyric acid(0,5%)
Zaczynam się zastanawiać czy dalej to coś inhalować??? :shock: :shock: :shock:


to poczytaj forum moze najpierw - wtedy bedziesz wiedzial
albo wroc do analogow - w koncu sa zbadane i wiemy jak sa szkodliwe :-)
By krupa100
#129651
Co to to nie. Nie wracam do analogów. Poprostu te nazwy są dla mnie zupełnie obce bo z Chemii miałem 3 minus. :wink:
Awatar użytkownika
By szczuro
#129653
wszystko znajdziesz wlasnie w tym dziale
wiec milej lektury zycze
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.