EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By DaV
#126536
Witam Koleżanki i Kolegów

Zakładam post ponieważ już teraz wiem że kilka z moich aromacików będzie do wyrzucenia:( plus chcę zrobić małe zakupy po weekendzie, więc nie kupujmy kota w worku...

Jakie są wasze najlepsze i najgorsze aromaty smakowe?
Firma/smak, punktacja od 1 do 10 jeżeli będziecie mieli czas i ochotę mile widziane, no i jakie stanowczo odradzacie.

Ja zacznę, jako że jestem dopiero tydzień w Waszym teamie nie będę miał zbyt wiele smaczków do opisania niestety :? ale dajcie czasa :) ....

Coconut (Decadent) To mój number one for now, 9/10
Tiramisiu (Decadent) 5/10, trochę za słodki jak dla mnie
Cinnamint (Decadent) 2/10, za dużo aromatu, przerobie jeszcze raz i opisze
Pistachio (Lorann) 2/10 , ogólnie uwielbiam pistacje, ale fajka pistacjowa odpada
Chocolate Hazelnute (Lorann) Ja daje 7/10 , moja Babe 9/10
Strawberry-kiwi (Lorann) ja 8/10, Katka 5/10
Cheescake (Lorann) 2/10, porażka :( , to był zakup dla mej Fiance, Ona uwielbia serniczek...:)
Caramel (Lorann) Ja 7/10 , Katka 8/10

Pozdrawiam, DaV
Awatar użytkownika
By Maniek1972
#126565
Orzech Laskowy(INAWERA) jest boski 10/10,
Orzech Włoski(INAWERA) jest super 10/10.
Awatar użytkownika
By Itsumo
#126827
Wiśnia - Rm1 - 9/10
Rum - Rm1 - 10/10
Kawa - Rm1 - 10/10
By Bynik
#129044
Wiśnia w likierze - Inawera - 10/10
Kawa - Inawera - 10/10 Obecnie mój podstawowy do inhalacji
Tabacco - Inawera - 10/10
Burley - Inawera - 5/10 Strasznie delikatny, przez co trzeba dużo dodawać. A i tak nie jestem pewien, czy cokolwiek czułem.

Wątek dobry, bo skondensowany.
Dzięki niemu, przy dzisiejszym zamówieniu zwróciłem uwagę na orzechy laskowe.
Awatar użytkownika
By INGRID
#129048
INAWERA;
kawa-10/10
virginia-10/10
czekolada-jest tak pyszna,że czasami mam ochotę ją wypić :piwo
cynamon-1 kropla wystarcz na zaromatyzowanie wiadra liquidu-dla mnie za mocny dlatego rozcieńczam go glikolem
truskawka-niebo w paszczy :mrgreen:
Awatar użytkownika
By bigbaster
#129050
Mięta (Inawera) 11/10
Cytryna (Inawera) 10/10
Dwa jabłka (Inawera) 9/10
Dzika róża (Inawera) 8/10
Cool mint (Inawera) 9/10
Mocca (Inawera) 9/10
Czekolada gorzka (Inawera) 11/10
Virginia (Inawera) 9/10
Burley (Inawera) 8/10
Olejek cedrowy (Twój liquid) 8/10 Uwaga bardzo silnie skoncentrowany - kropla na 10ml
Awatar użytkownika
By inawera
#129165
bigbaster pisze:Mięta (Inawera) 11/10
Cytryna (Inawera) 10/10
Dwa jabłka (Inawera) 9/10
Dzika róża (Inawera) 8/10
Cool mint (Inawera) 9/10
Mocca (Inawera) 9/10- tego aromatu dot mój przypisek poniżęj.
Czekolada gorzka (Inawera) 11/10
Virginia (Inawera) 9/10
Burley (Inawera) 8/10
Olejek cedrowy (Twój liquid) 8/10 Uwaga bardzo silnie skoncentrowany - kropla na 10ml



Pięknie panie Bigbaster. Seba dzięki za wiadomość o nowej kawie "mocca". Może by i była już w sprzedaży ale i ty i tobie podobni nie dali do tej pory znać co myślą o wysłanych próbkach. Niech nikogo nie zdziwi że staramy się do testowania nowych atromatów tytoniowych zaprosić ludzi sprawdzonych i pewnych. 90% klientów którzy dostali próbki do oceny nie odezwało się. Albo aromat był kiepski, albo tester leniwy. Czekamy na opinie o aromatach: wiśnia słodka - 6/1 (6 wysłanych próbek/jedna opinia), poziomka (6/1), aromat 111 (6/1), jamaica rum (6/3), (śliwowica 6/2 - dobrze że są opinie ze spota poznańskiego)
Awatar użytkownika
By bigbaster
#129184
Tomba dzięki za zrozumienie.
Mocca jest bardzo przyjemnym aromatem ale wolałbym, żeby była bardziej gorzka.
Virginia + Mocca (pół na pół) i po prostu rewelacja. Jadę takiego mixa na cygarze i nie da się z ust wypuścić.
Awatar użytkownika
By inawera
#129198
naits pisze:też nie dostałem, więc nie było co testować



Jeżeli mamy jakiekolwiek próbki do wysłania to robimy to w następujący sposób. Drukujemy sobie etykiety. Napełniamy butelki, stawiamy na regale i jeżeli ktoś w zamówieniu pisze o próbkach wkładamy do przesyłki. Jak się skończą to nie mamy. Potem znowu mamy i wysyłamy.
Ale teraz jak będziemy wysyłać to na forum będziemy pisać kto co dostał do testów. Niechaj reszta zainteresowanych na nich napiera. Może to zmobilizuje tych leniwych.
W najbliższym czasie napisze ile i jakich próbek aromatów tytoniowych pozostało nam do rozdysponowania.
W temacie tych aromatów nie chcemy polegać na przypadku. Przypomne tylko że aromaty tytoniowe o których mowa były już raz w Polsce i zostały wysłane do pięciu testerów. Odpowiedział tylko "gawronek".
A zapewne gdyby było wiecej opini to aromaty tobacco: american type, turkish type, hot spices, coffe cream, tabacco maple, były by od dawna w sprzedaży.
Pozdrawiam.
Irek.
Awatar użytkownika
By inawera
#129200
bigbaster pisze:
Mocca jest bardzo przyjemnym aromatem ale wolałbym, żeby była bardziej gorzka.
Virginia + Mocca (pół na pół) i po prostu rewelacja. Jadę takiego mixa na cygarze i nie da się z ust wypuścić.


BigSeba - "mocca" jest kawą o smaku naturalnej kawy, czekolady i odrobiny mleka. Powinna być słodka. Usadowiliśmy ją pomiędzy aromatem kawy a cappuccino.
Irek.
Awatar użytkownika
By miskowski
#129203
To teraz ja... :)

Wszystkie aromaty miąchane z bazą 24mg od TL i czasem odrobinką Camela High z GS.
Spalanie: Joye 510/520

Zdecydowani faworyci:
Arbuz i pinacolada (GS) - 10/10. Dwa kompletnie różne smaki, ale zapewniające tak fantastyczne wrażenia, że nie sposób ich opisać. Po prostu trzeba spróbować.

Kokos (GS) - 10/10. Po prostu kokos. :)
Jabłko i cynamon (GS) - 9/10. Za dużo cynamonu. Reszta bez zastrzeżeń.
Poziomka (GS) 8/10. Zbyt wyczuwalna nutka "chemiczna". Poza tym jak najbardziej OK.
Czekolada (GS) 8/10. Bardziej przypominą gorzką czekoladę. Niemniej jednak bardzo przyjemny aromacik.
Ananas (GS) - 8/10. To samo co w przypadku poziomki: za dużo chemii.

Nigdy więcej:
Kawa (GS) 0/10.
Obrzydlistwo. Na samą myśl o tym "czymś" mnie odrzuca.
Awatar użytkownika
By analog3
#129220
a ja dostalem-rozrobilem,ale czekam na paczke z atomkami i kartkami -i na nich taki test ma dopiero sens,moim zdaniem oczywiscie,a wtedy podziele sie swoimi wrazeniami-pozdrawiam
Awatar użytkownika
By DaV
#129426
A ja chyba zaraz bekse szczele bo narobiliście mi smaku na Inawerki *SMOKEKING* , widzę że to najchętniej odwiedzana firma w PL z aromatami, smaczki jak u Sowy w cukierni :zakrecony , googlowałem, szukałem, kombinowałem, lipa :x , w UK Inawerki nie dostanę, w wysyłce na stronie inawerki też nic nie wspominają o wysyłce za granice, Panie Irku jakiś pomysł?? :?:

Głodny Inawery DaV

P.s. Czy wy też tak macie że jak czytacie o jakichś extra smaczkach aromatów w necie to wam się ślinka zbiera jak na królewskie jedzenie i w żołądku lekko ssie?? :D
Masakra...
Awatar użytkownika
By inawera
#129463
DaV pisze:A ja chyba zaraz bekse szczele bo narobiliście mi smaku na Inawerki *SMOKEKING* , widzę że to najchętniej odwiedzana firma w PL z aromatami, smaczki jak u Sowy w cukierni :zakrecony , googlowałem, szukałem, kombinowałem, lipa :x , w UK Inawerki nie dostanę, w wysyłce na stronie inawerki też nic nie wspominają o wysyłce za granice, Panie Irku jakiś pomysł?? :?:

Głodny Inawery DaV

P.s. Czy wy też tak macie że jak czytacie o jakichś extra smaczkach aromatów w necie to wam się ślinka zbiera jak na królewskie jedzenie i w żołądku lekko ssie?? :D
Masakra...


Jeżeli nie można zrobić zamówienia /otworzyć/ naszej strony na wyspach to należy skontaktować się z nami zawsze poradzimy.
igavt@interia.

tel 516 653 075 mój prywatrny
lub poprzez PW.

Wczoraj robiliśmy wysyłkę do Danii i do Irlandii. Koszt P.P. - priorytet ok. 40 zł.
Pozdrawiam.
Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.