EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1281495
Tymon78 pisze:Można focie tego IMH?
Cześć szeryf...Ciebie się niespodziewalem...tu w sumie czarno na zielonym...nie jak w tych pytaniach/niektórych ostatnio...odetchniesz chłopie :beer:


Jak tylko go wyczyszczę to jasne, otworze temat pod tytułem Skansen Waperów :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1281530
Ok.Tomba
Miro.500 jak dobrze doszperaczylem *SMOKEKING*
Prymitywny ale ładny...ma coś z angielskich motocykli z początku 20 wieku,jeżdżą ...ale nikt nieprzejdzie obojętnie...ładny...on jest piękny.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1281541
Tomba pisze:
Tymon78 pisze:Można focie tego IMH?

Cześć, proszę Cię ja bardzo :)
Obrazek


To albo ja nie mam IHM albo już za duzo dziś :piwo
Mój IHM ma guziol z boku i gwint na zewnątrz. Jutro robię zdjęcie
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1281581
*SMOKEKING* Struna to p...nij poler a ja p...ne plusiaka,dziś temat odgrzebalem przez przypadek/zgon pierwszego moda a pierwszy mod sam wiesz...jest pierwszy i ponadto :wink:
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1281599
Tymon78 pisze:Ten GKmF teżby się uplasował w temacie...


To już nie tak wiekowe, ale mówisz i masz.
Zamieszczę jeszcze parownik z czasów IHM niespodziankę. Jeśli ktoś zgadnie co to, to jednego dostanie w prezencie.

-- [scalono] 24 sty 2015, 1:08:51 --

Tomba pisze:Moja żona nadal używa liquinatora - już mało kto pamięta jaki to był hicior :lol:


Mam dwa i się nie pozbywam, aż się łezka kręci.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2015, 11:30 przez STRUNA, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1281814
Poniżej zdjęcia IHM-a
Jedno z parownikiem niespodzianką
Dla Tymona78 z GKmF V2 zakuty w zbroje (za często się tłukł)

https://carousel.dropbox.com/photos/cc/6N4YSsmxBblVXSq

Niżej prezent dla zwycięzcy, nówka sztuka nie śmigana *SMOKEKING* *SMOKEKING*
https://carousel.dropbox.com/photos/cc/I4O1YqrTShY7KCK
Awatar użytkownika
By e_sat
#1281875
Protank I, mam już ustnik w kolorze miedzi, używam od grudnia 2013, ten ustnik określa wielokrotną używalnośc sprzętu :), kręcę wciąż własne grzałki na bazie kilkunastu zakupionych z Kangerem i dokupowanych przez pierwsze miesiące użytkowania, teraz pokusiłem się na PT2, ale PT1 jest ciągle w użyciu...Oczywiście musiałem dokupić podstawe grzałki, włącznie z Airflow...ale wciąz wapuję na zwykłej podstawie, Airflow powodował jakieś zwarcie i odłożyłem go po jakimś czasie do pudełka, do którego wkładam wszystkie zdobycze e-papierosowe ( tzw. archiwum X ) :))
Awatar użytkownika
By SqrK
#1281894
Bateria eGo-V v3 Mega i Davide BDC, kupilem w E dymie rok temu, przeżyli razem wiele upadków wiekszość na beton i kafeflki, pracowalem z nim w kieszeni na budowie przez 4miesiace, David smiga jak nowka a bateria troche stracila na wytrzymalości ale dalej smiga 1-2 dni przy 3.6-4.8V.
Awatar użytkownika
By Minik
#1281911
510-ki od Bogetech (chyba tak się nazywała ta firma).
Dwa zestawy kupione dobre 4 lata temu, jedną z baterii miałem ostatnio w ręce pół roku temu - dalej działała (chociaż z pojemnością jest już pewnie co najmniej źle) :mrgreen:

Ciekawostka - baterie w zestawach były bez gwarancji. Producent dawał gwarancję na 'kilka podładowań', może ktoś je jeszcze kojarzy ;)
Awatar użytkownika
By marehel
#1282675
Ha ! :) Mój pierwszy no-name Ego C + clearomizer v2 + ładowarka. Zestaw sprawny 2,5 roku, z tym że służy mi jedynie do pożyczania chętnym do spróbowania czym jest e-papieros (aby zaoszczędzić im kosztów w razie nie zaakceptowania) :)
A poza tym zestaw, który używam od początku i chyba najwięcej ze wszystkiego co mam (przeważnie w domu) czyli nie do zdarcia Goldibox (co prawda konieczna była naprawa przycisku i chyba przydałoby się malowanie :D ) a jego wiek to trudno mi ocenić, gdyż jest kupiony od prymusa (cenna sztuka !) i nie wiem jak długo on miał go w swoim posiadaniu :D (u mnie ponad 2 latka). Do niego przykręcony nie do zajechania Cyclon :) CUDO dla smakosza ! :)
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1292334
nototego pisze:Bateria ego.Nie wiem co to za model, farba zdarła się daaaawno temu. Kupiona jakieś 2 lata temu w sklepie przy rejtana 3(!!!).

No proszę...
Widocznie wtedy kto inny prowadził interes/kupy niewciskał...
Z fona...
By nototego
#1292851
Tymon78 pisze:
nototego pisze:Bateria ego.Nie wiem co to za model, farba zdarła się daaaawno temu. Kupiona jakieś 2 lata temu w sklepie przy rejtana 3(!!!).

No proszę...
Widocznie wtedy kto inny prowadził interes/kupy niewciskał...
Z fona...


2 lata temu zaczynałem przygodę z e-paleniem i kilka razy zrobiłem tam zakupy. Reszta rzeczy z tego sklepu okazała się totalną kupą :palm ,więc nie sądzę, że kto inny prowadził interes. Możliwe że po prostu małe chińskie rączki bardziej się postarały i szczęśliwym trafem finalny produkt znalazł się w tym sklepie :lol: . Generalnie batka śmiga cały czas. I żeby nie było, zakupów przy Rejtana 3 nie robię i sklepu nie polecam :-D
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.