EPF


Awatar użytkownika
By LogerM
#1291435
EFVI pomimo starań wielu osób upadło. Ale to nie koniec, kolejne 15 miesięcy to z pewnością wiele dyskusji na temat ustaw, blokad i możliwości. Wiele newsów i dyskutowanych artykułów dlatego dział EFVI zostanie przemianowany (nazwę wymyślimy na dniach). Tutaj w tym miejscu będą się toczyć dalsze dyskusje aby było wszystko ładnie pod ręką. Przez najbliższe dni postanowimy które wątki zostaną tutaj przeniesione. Jeśli po zmianie tytułu działu (ale nie wcześniej bo mam dość PW na dobę) zauważycie że gdzieś pozostały tematy istotne dla meritum sprawy zgłaszajcie je proszę do mnie na PW lub poprzez formularz.
Awatar użytkownika
By Tomba
#1291443
Załóż dział SUEP. Dajmy im szansę wykazania się, choć od czasu jak poprosiliśmy o przedstawienie się i swojego planu działania (nie mówię o ogólnym statucie), to jakoś temat ucichł.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1291446
Koledzy z SUEP znają zasady powstania takiego działu. Było to z nimi omawiane. Jeśli ich aktywność na forum jako SUEP będzie tego wymagać dział otrzymają. Na chwilę obecną nie ma takiej potrzeby.
By szpurek13
#1292701
Myślę, że powinny się tu znaleźć również jakieś akcje typu tej: http://www.e-papierosy-forum.pl/stop-klamstwom-o-e-papierosach-t80889.html
Kayfun 4

Mój k4 dogorywa ,poczytałem pooglądałem i nadal n[…]

Atomizer do eVic aio

Jakieś propozycje atomizera do eVica aio ? -1x aku[…]

Problem z RX200S

Witam mam problem z moim sprzetem a mianowcicie Wi[…]

Atomizer do pico 75W

Witam Jak zaczynałem swoją przygodę z e-petkiem ni[…]