EPF
Awatar użytkownika
By Semen_K
#1267581
szoferek pisze:Przecież z transportem nie ma problemu w związku z regulacją pierścieniem. Na K4 zrobiłem parę machów tylko i to na klonach. I tak bym TGT II nie zamienił na nic innego :drinkb


Ehh, racja, głupi ja :D
Nie pozostaje nic innego jak się organoleptycznie przekonać w takim razie.
By Pilot353
#1267611
Kiedy spodziewana jest dostawa Tajfunów II ?

Bo tak rozważam, Taj czy Kaj ;)
By Pilot353
#1267644
Wiec pozostaje pierwsza część pytania ;)
Awatar użytkownika
By Einheart
#1269544
łał na bogato :) dobry zakup - ja ostatnio też coś takiego sobie sprawiłem - pozbywając się wcześniej gratów kupionych na FT i jeszcze trochę kasy zostało :) ale warto było
Awatar użytkownika
By LICHU
#1269567
Einheart pisze:łał na bogato :) dobry zakup - ja ostatnio też coś takiego sobie sprawiłem - pozbywając się wcześniej gratów kupionych na FT i jeszcze trochę kasy zostało :) ale warto było



Nom też się cieszę zestawik fajny :) a jak fajniście pali TGT to bajka :)
Awatar użytkownika
By LICHU
#1269591
Ładnie to wygląda tylko mam uraz do K4 :D a PV ładne malowanki chodź osobiście wole tradycyjnie SS :P
Awatar użytkownika
By Einheart
#1269598
co zrobić E-JACK miał już tylko takie - a ja potrzebowałem drugiego zasilania - bo jak z okiem u szyi wchodziłem po córkę do przedszkola to dzieci krzyczały ale ma pan rurę :) mam żonę zazdrosną i musiałem zaopatrzyć się w to mini :) ale powiem szczerze że warto - a tak na poważnie to szkoda mi było oka zabierać na narty czy rower - jakbym zgubił lub zniszczył to bym tego nie przeżył :)
Awatar użytkownika
By LICHU
#1269634
Einheart pisze:co zrobić E-JACK miał już tylko takie - a ja potrzebowałem drugiego zasilania - bo jak z okiem u szyi wchodziłem po córkę do przedszkola to dzieci krzyczały ale ma pan rurę :) mam żonę zazdrosną i musiałem zaopatrzyć się w to mini :) ale powiem szczerze że warto - a tak na poważnie to szkoda mi było oka zabierać na narty czy rower - jakbym zgubił lub zniszczył to bym tego nie przeżył :)


Haha czyścisz mi monitor :D

A fakt do pracy czy na wypady na rower itp to szkoda oka niszczyć, po prostu żal. Nie wiem czy to kwestia ceny czy tak fajnego sprzętu :P
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1269702
Ja swojego Oka nie oszczędzam. Zawsze ze mną! :D Mam parę rysek nad przyciskiem nie wiem skąd. Kolega mi poradził bym z tym poszedł do złotnika i chyba tak zrobię. Może ładnie wypoleruje. Ja nie mam do tego zdolności i wiedzy.

Ale wracając do TGT II. Wytrzymała bestia jest.
Taifun zaliczył mi już dwa upadki razem z Okiem. Jeden na dywan, drugi na podłogę ale dość porządnie upadł. Myślałem, że już po szkiełku ale nic się nie stało. Działa nadal świetnie.
By Pilot353
#1269866
No nie wytrzymałem i w dniu wczorajszym zamówiłem TGT2 w niemcowni, jakie było moje zdziwienie gdy po 24h, tak po 24h dzwoni kurier i wręcza mi przesyłkę do ręki.
Awatar użytkownika
By Einheart
#1269870
Pilot353 pisze:No nie wytrzymałem i w dniu wczorajszym zamówiłem TGT2 w niemcowni, jakie było moje zdziwienie gdy po 24h, tak po 24h dzwoni kurier i wręcza mi przesyłkę do ręki.



ile wyszedł w sumie ? - bo bez tego ich podatku chyba sprzedali
By Pilot353
#1269871
Tak, po zalogowaniu się na ich stronie cena maleje do 116,81 ojro plus niecałe 10 przesyłka. Wychodzi taniej niż u Jacka choć osobiście wolałbym kupić u nas na miejscu. No niestety czas i praca gonią :(
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1269947
Nie wiem, czy jest sens ( trzeba spróbować ), ale go rozumiem. To nic innego jak zwiększenie bufora liquidu. Jeśli ta opcja nie zalewa, ale zapewne jak się dobrze ułoży watkę, to nie ma takiej opcji, może być ciekawą alternatywą.
By Krasnal45
#1270098
Opcja ciekawa. Zrobił sobie drippera, bo jakoś nie zauważyłem żeby napełniał baniak.
Awatar użytkownika
By poniatkys
#1270164
Po zakręceniu baniaka widać, że ma w nim liquid. W sumie nie najgłupszy pomysł na setup
Awatar użytkownika
By LICHU
#1270198
Tak tylko czy jak zalejesz baniak nie będzie cieklo.
By Gold e-cigar
#1271051
Czy tuby (plastikowe) z tgt 1 będą pasowały? Bo ten wizjer jest nie do przyjęcia :)
Awatar użytkownika
By LICHU
#1271055
Gold e-cigar pisze:Czy tuby (plastikowe) z tgt 1 będą pasowały? Bo ten wizjer jest nie do przyjęcia :)


Ja dziś wkręcałem czarną z ft z TGT 1 i pasowało aż sam się zdziwiłem :)
Awatar użytkownika
By jasio
#1276394
Taifun to twarda sztuka... Dwa razy już mi spadł na kafle... Za drugim razem jak go podnosiłem , to z niedowierzaniem spojrzałem jakim cudem ten baniok jest jeszcze cały. A spadł razem z P3 , także całkowity impakt był naprawde spory. Lanca łupnęła o glebe i to konkretnie. Po upadku ani śladu :beer:
By bodzio1981
#1278012
Panowie czy to ustrojstwo w postaci plastikowej rureczki do zmniejszenia średnicy kanału powietrznego można gdzieś kupić albo czymś zastąpić?
Awatar użytkownika
By Einheart
#1278015
bodzio1981 pisze:Panowie czy to ustrojstwo w postaci plastikowej rureczki do zmniejszenia średnicy kanału powietrznego można gdzieś kupić albo czymś zastąpić?



ja tam - na chwilę włożyłem do oryginału - ale różnicy jakiejś wielkiej nie zauważyłem że leży w pudełku mogę Ci sprzedać jak Ci zależy
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1278025
Jaki jest sens używania tego? Przecież przy minimalnym przepływie (jedna dziurka) można żylaków na szyi dostać. ;)
Awatar użytkownika
By Jacek1812
#1279708
Mam ten atomizer kilka dni grzałki robie na drucie kental A1 030 ładnie kopci i smak ok ale kopa jakos nie mogę uswiadczyc grzałka niżej lub wyżej i nic jakies pomysły
Awatar użytkownika
By Einheart
#1280028
Jacek1812 pisze:Mam ten atomizer kilka dni grzałki robie na drucie kental A1 030 ładnie kopci i smak ok ale kopa jakos nie mogę uswiadczyc grzałka niżej lub wyżej i nic jakies pomysły


https://www.youtube.com/watch?v=nyADp7R4b4I
zrób tak jak koleś na filmie :) i musi smaczyć
Ostatnio zmieniony 22 sty 2015, 16:40 przez Einheart, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Jacek1812
#1280031
kopci ładnie i smaczy ale nie kopie w płuco jak powinien
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1280040
Też miałem początkowo problem z kopem w TGT1.
Z mojego doświadczenia wynika by grzałkę dać raczej wyżej niż niżej. I dać więcej mocy. ;)
Aktualnie mam 1ohm i daję na to 11W. Z hotstartem jest to 16.5W przez pierwsze ułamki sekundy.
Lepiej też zrób microcoila niż grzałkę na sznurku.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1280050
SzamanDM pisze:Też miałem początkowo problem z kopem w TGT1.
Z mojego doświadczenia wynika by grzałkę dać raczej wyżej niż niżej. I dać więcej mocy. ;)
Aktualnie mam 1ohm i daję na to 11W. Z hotstartem jest to 16.5W przez pierwsze ułamki sekundy.
Lepiej też zrób microcoila niż grzałkę na sznurku.



Niby dla czego wyżej grzałkę ? :zakrecony
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1280114
Nie wiem.. Jak jest wyżej mam lepszego kopa. Doświadczalnie to złapałem.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1280237
SzamanDM pisze:Nie wiem.. Jak jest wyżej mam lepszego kopa. Doświadczalnie to złapałem.


Przetestuję dam znać. Ja zawsze grzałkę niżej dawałem....
Awatar użytkownika
By Einheart
#1287466
wcześniej robiłem z wąsami przechodzącymi na zewn. - teraz wszystko w środku i chmura lepsza i smaczy lepiej
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1287467
A to już wiem.. ta grzałka z instrukcji obsługi.
Muszę spróbować.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1287594
Einheart pisze:wcześniej robiłem z wąsami przechodzącymi na zewn. - teraz wszystko w środku i chmura lepsza i smaczy lepiej


A niby czemu chmura ma być lepsza i smak? Ja tak zrobiłem i różnicy nie zauważylem żadnej ...
Awatar użytkownika
By Einheart
#1287596
to może ja wcześniej źle robiłem :) teraz jest dużo lepiej
Awatar użytkownika
By LICHU
#1287607
Mnie się wydaje, ze to efekt placebo (==
Awatar użytkownika
By Einheart
#1287682
LICHU pisze:Mnie się wydaje, ze to efekt placebo (==



dużo mniej waty dawałem - może dlatego
Awatar użytkownika
By LICHU
#1287713
Einheart pisze:
LICHU pisze:Mnie się wydaje, ze to efekt placebo (==



dużo mniej waty dawałem - może dlatego



No to by wszystko wyjaśniało :piwo
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1287751
A jak z przepływem powietrza w takiej grzałce? Nie blokuje ta wata airhola?
Awatar użytkownika
By LICHU
#1287808
SzamanDM pisze:A jak z przepływem powietrza w takiej grzałce? Nie blokuje ta wata airhola?



Nic nie blokuje wszystko bangla jak powinno. Spróbuj to się przekonasz :)
Awatar użytkownika
By nester
#1288276
Zrobiłem właśnie taką konfigurację z muji.. zobaczymy ile to warte ;) Jeżeli zda egzamin, to nawet lepiej, bo nie trzeba wogóle paska muji (płatka ciętego na pół i wzdłuż "włosa") skracać tylko upchać w komin..
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1288352
No faktycznie, całkiem zacny setup *CZAJNICZEK*
Nic nie zalewa, nic nie bobrze, idealnie.
6 zwojów A1 0,35mm , wiertełko 2,3mm (0,8 Oma), duuuużo KGD wewnątrz kubka i to je dobre *DANCE* *ISH*

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1288407
Rewelacja. Moje problemy ze skroplinami odeszły w niebyt. Szybciutko się to wykonuje, pięknie się pali, no i sucho jak należy. Dzięki E-JACK.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.