EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By czes21
#1274805
5. Współuczestnictwo w przeciwdziałaniu czarnemu rynkowi urządzeń i płynów (Liquidów) do e-palenia, oraz dystrybucji urządzeń i płynów (Liquidów) do e-palenia nie spełniających przewidzianych prawem norm bezpieczeństwa i jakości.


czyli teoretycznie tak myśląc zrobisz sobie boxa lub z 3 szt i 2 sprzedaż czyli już jesteś na czarnym rynku co do liquidu to ta sama historia


chyba że coś pokręciłem ale to tak wygląda w moim odczuciu
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1274809
Tak to odebrałam dlatego mam tyle wątpliwości, czy odpowiednio uzasadnionych czy nie - to już się okaże.
Awatar użytkownika
By pok14
#1274816
Sam czekam odpowiedzi na pytanie jakie zadałem. Cisza jak makiem zasiał.
Może:
- nie działają w dni wolne i święta
- może się obrazili
- może uzgadniają jedyną słuszną linię polityki prasowo-informacyjnej
- może sobie odpuścili
- może zajmują się życiem rodzinnym i towarzyskim
- może dają mam czas aby wszyscy ochłonęli
Ja tam sobie poczekam spokojnie do poniedziałku na odpowiedź. Jeśli nie padnie nic z konkretów to po prostu przejdę nad tym do porządku dziennego i nie będę na temat zwracać najmniejszej uwagi.
Bo w końcu komu na kim powinno zależeć.
By Qński
#1274820
pok14 pisze:Sam czekam odpowiedzi na pytanie jakie zadałem. Cisza jak makiem zasiał.
Może:
- nie działają w dni wolne i święta
- może się obrazili
- może uzgadniają jedyną słuszną linię polityki prasowo-informacyjnej
- może sobie odpuścili
- może zajmują się życiem rodzinnym i towarzyskim
- może dają mam czas aby wszyscy ochłonęli
Ja tam sobie poczekam spokojnie do poniedziałku na odpowiedź. Jeśli nie padnie nic z konkretów to po prostu przejdę nad tym do porządku dziennego i nie będę na temat zwracać najmniejszej uwagi.
Bo w końcu komu na kim powinno zależeć.

Może jest sobota i nie siedzą przed komputerem?
Awatar użytkownika
By czes21
#1274822
to jeżeli zakładasz suep i nie potrafisz odpowiedzieć wyjaśnić prostych pyt to mija się to chyba z celem a raczej każdy by chciał wiedzieć pod czym się podpisuje.osobiście nie rozumiem punktu 5 i proszę o wyjaśnienie
Awatar użytkownika
By Fisherking
#1274841
Wezcie sie opamietajcie, czy trawnik jest oficjalnym kanalem informacyjno kontaktowym dla SUEP?
czy pomyslal ktos ze suep moze tu zajrzec za tydzien, albo za dwa? Piane po proznicy bijecie opamietajcie sie nieco, to forum dla doroslych? Chyba nie....
Awatar użytkownika
By Tomba
#1274957
Dobra, coby nie było, że się czepiam, to zainwestowałem w SUEP :D
Jak na Poznaniaka, to i tak dużo w "ciemno" :mrgreen:

Mam nadzieję, że przyszły Pan prezes znajdzie czas, by się nam przedstawić i odpowiedzieć na nurtujące nas pytania.

Obrazek
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1275179
1. SUEP istnieje i co jakiś czas o nas słychać - tutaj na trawniku była wielka akcja z pozwem TPD do Sądu UE - nie słyszeliście o tym z Maćkiem? Temat był przypięty przez administratora, a na stronie głównej tego właśnie forum było wielkie ogłoszenie tuż pod banerem z reklamami. Ponadto nieraz wspominał o nas SCh na swoim blogu, też ciężko było pominąć. Aktywnie uczestniczyliśmy w GFN2014 i tam również było nasze logo. Podpisaliśmy się pod listem do WHO - też tam było logo.

Pamiętam jakąś akcję, w której warunkiem uczestnictwa było bycie bezrobotnym czy coś w ten deseń. To o to chodzi?

Do Patryka jeszcze pytanie o Facebooka.
Na pytanie .kokakoli o FB odpowiedziałeś trzema kropkami. To rozumiem przeoczenie?
Nikt nie ma obowiązku mieć tam konta. Teraz jest tak, że bez konta na FB nie można zobaczyć co tam jest napisane u Was. Można to poprawić tak by strona ta była dostępna dla wszystkich. To zdaje się jeden ptaszek w ustawieniach konta.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1275245
Ja tam nie wiem czy powód do dumy czy nie. Jak miałam 15 lat to Facebook był fajny i słitaśny, teraz mi przeszło i konto już 2 lata temu usunęłam bo miałam dość zdjęć dzieci "mój słodki Alanek zrobił kupkę!" i nietrzeźwych ludzi "najebka wypas powturka w pszyszly wekend".
Awatar użytkownika
By Hunka
#1275309
Merytoryka dyskusji powalająca.
Temat rozwija się w klasycznym i przewidywalnym kierunku.
Jakoś się nie dziwię że w SUEP brak chętnych do taplania się w tym słitaśnym szambie.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1275336
Hunka pisze:Merytoryka dyskusji powalająca.
Temat rozwija się w klasycznym i przewidywalnym kierunku.
Jakoś się nie dziwię że w SUEP brak chętnych do taplania się w tym słitaśnym szambie.


Owszem, masz rację, coraz bardziej zanika treść merytoryczna w postach.
Aczkolwiek pytania mnożą się jak bakterie w kiblu a nie ma kto na nie odpowiadać.
Pewnie niewielu wie, że ostatnio prowadziłam rozmowę z niejakim panem Robertem Głowaczem co do mojego oficjalnego przystąpienia do SUEP.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.