EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By Skryba
#1272284
Witam,

nazywam się Robert Głowacz, jestem jednym z założycieli i członków Zarządu SUEP z funkcją Sekretarza a już niedługo Prezesa Zarządu. Dotychczas nie uczestniczyłem w forum, po części z braku czasu (sprawy organizacyjne SUEP zabierają go bardzo dużo, a dodatkowo tuż po rejestracji ogłoszono nową TPD i trzeba było zająć się doraźnie próbą przeciwdziałaniu temu "unijnemu dobrodziejstwu") i trochę z przekory (wcześniej nie byłem zwolennikiem for a niemłody już jestem i nie łatwo mnie się przekonać :lol: ).
Niezależnie od powyższych okoliczności od długiego już czasu jesteśmy w kontakcie z LogeremM i chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować Mu za wsparcie w naszych działaniach.
Stowarzyszenie Nasze jak większość takich przedsięwzięć nie rodziło się bez bólu i nie sposób tutaj nawet opisać ile wysiłku musieliśmy w nie włożyć za co dziękuję wszystkim Członkom Założycielom. Nie oznacza to niestety, że już wszystkie problemy mamy za sobą - głównym jest jak zawsze brak "rąk do pracy". Zapraszamy do Nas wszystkich, których ambicje sięgają nieco wyżej od pisania postów na forach. Może czasem z pewnymi informacyjnymi opóźnieniami, może czasem z odrobiną zniechęcenia wynikającą z nadmiaru pracy? ale zapewniam Was - cały czas działamy.

Pozdrawiam Wszystkich
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1272328
Witaj na trawniku Robercie.
Dobrze że wystapiłeś w programie,choć sam program mimo sporej oglądalności, programem opiniotwórczym niejest...
Czego mogę życzyć?
Na pewno dalszego propagowania ideii e-p w Polsce,tj.rozwoju samego stowarzyszenia - to wielki plus ,a dla nas sprawa istotna i przede wszystkim możliwości startu,ukazania wszystkich dostępnych argumentów,na korzyść i na nie...bo takie napewno są w konkretnym programie przy dyskusji.
Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#1272342
A kogo to moje piękne szmaragdowe oczy widzą... Skryba we własnej osobie! Na trawniku! Normalnie wiosna w styczniu.
Cześć Robert - gratulacje za wczoraj. Pokazałeś prawdziwą siłę spokoju. Teraz nie masz wyjścia - jesteś już nominowany do stanowiska celebryty e-fajkowego. W następnej kolejności Polsat, TVN, Trwam i CNN.
Awatar użytkownika
By pendzik
#1272386
Witam na forum. I przy okazji gratuluję występu w tv. Imo stanąłeś na wysokości zadania, może nie zakrzyczałeś wszystkich i nie byłeś osią programu jak celebryta na N, ale miałeś rozsądne podejście i byłeś naturalny. Życzę dalszych sukcesów i powodzenia w działalności:).
Awatar użytkownika
By bezi2
#1272391
Dziękuje Tobie za zaangażowanie w obronę EP w naszym kraju, jestem niezmiernie uradowany mogąc Ciebie powitać na naszym forum. Gratuluję występu, szkoda że przeznaczyli tak mało czasu antenowego bo na pewno mógłbyś dużo więcej zdziałać. Trzymam kciuki za sukcesy SUEP. Robicie naprawdę dobrą robotę.
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
#1272518
To i ja przywitam naszego Nadwornego Skrybę :)

Witaj i nie daj się trawnikowemu szaleństwu ;) No zostaw już, później poczytasz o grzałkach.... :beer:
Awatar użytkownika
By Skryba
#1273276
@StaryChemik, witaj Mirku i dzięki Tobie Dobry Człowieku za zaszczytną nominację. Na wyostrzonym Modzie zaprzysięgnę wierność naszej sprawie :) Z wymienionych serwisów medialnych szczególną estymą obdarzam TV Trwam, która niegdyś przedstawiła jedną ze znanych sieci sprzedaży e-p jako nowych sprzedawców dopalaczy powiązanych niechybnie ze światem przestępczym. Tak się składa, że znam Ludzi z tej sieci i na pewno ze światem przestępczym nie mają nic wspólnego. Chętnie zatem podejmę się polemiki z przedstawicielami tej "jedynie słusznej" rozgłośni :) Dobrze Mirku, że Jesteś.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1273298
@Skryba witaj, dobra robota w TV! Jak już jesteś użytkownikiem forum zapodaj sobie jakiegoś awatara np. takiego ;)

By Krasnal45
#1274450
Dziękujemy za duży krok w stronę zbliżenia z trawnikiem. Kszywcho gdzieś napisał, że trawnik to największe polskie forum o tematyce e-p. To prawda, ale druga prawda jest taka, że mimo tego, w odniesieniu do CAŁEJ polskiej braci waperskiej, to margines. Ale margines silny i wierzę, że teraz, wspólnie, coraz silniejszy będzie.
Skrybo :beer:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.