EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By leonardon1
#1161566
Duvi Gold Black Line - Tytoniówka nie za mocna nie za słaba, ze "smaku" przypomina Davidoffy Goldy (zresztą chyba nazwa wskazuje na inspirację tymi papierosami). Lżejsza od Desert Ship, mocniejsza od Cohiby. Jak ktoś przerzuca się z Davidoffów na e-fajka to będą najbliższą imitacją smaku analogów. Dla mnie 8/10.
Awatar użytkownika
By Lukus
#1162044
Italian Cream 16mg - słodki, dla niektórych może nawet za bardzo. Ja jednak lubię słodycze :) Nie gryzie w gardło, czuć bardzo lekko śmietankę i odrobinę kawy. Na dłuższą metę może być odrobinę za mdłe ale na krótkie sesje akurat. 9/10.
Awatar użytkownika
By XinZhao
#1166917
Whisky Black Line 16mg - mocno wytrawny liquid. Smak rzeczywiście whisky i to bardzo dobrze odwzorowany (nie spodziewałem się, że da się tak dobrze odwzorować smak whiskacza). Chmurzy się przyzwoicie, nie słodki 9/10.
Awatar użytkownika
By XinZhao
#1167421
Nie narzekałbym na dodatkową pracę testera liquidów :) Jak kupuje jakiś nowy smak to recenzuje. Jak na razie naciąłem się u nich wyłącznie na Tutti Frutti które było mocno średnie. Jak możesz mi polecić coś innego to chętnie spróbuje, jak na razie miałem styczność z Hangsenem i Liqueen (Black Tea w przypadku obu) i smakowały gorzej (oczywiście to moje subiektywne zdanie) od Ciggera. Chętnie wrzucę jakieś porównanie smaków.
By TRNCzarny
#1167428
Na forum jest masa polecanych liquidow. Sprawdz samogony forumowych bimbrownikow przy nich cigger sie chowa ;)
Awatar użytkownika
By XinZhao
#1169147
TRNCzarny pisze:Na forum jest masa polecanych liquidow. Sprawdz samogony forumowych bimbrownikow przy nich cigger sie chowa ;)


Jak będę miał chwilkę to przejrzę. Na razie mam zrobione zapasy płynów od Ciggera :)
Awatar użytkownika
By Jeronimo
#1179940
Sweet Melon 12mg Black-Line - W smaku słodki, zapach mocno arbuzowy, trochę kojarzący się z arbuzowymi gumami do żucia. Miła odskocznia od tytoniówek. Ogólnie liquid jak dla mnie in plus. Super przerywnik na kilka dni, na dłuższe maratony odrobinę za słodki. U mnie ma 8+.
By alehandro
#1183959
Green Tea 16mg - Jeden z pierwszych liqiudow, które próbowałem. Super smak, naprawdę przypomina zieloną herbatę. Nie jest słodki, za to dobrze orzeźwia. Jak ktoś lubi zieloną herbatę (Jak ja) to na pewno mu "podejdzie" 9/10
Awatar użytkownika
By Lukus
#1187262
Energy q-line 16mg - W założeniu, ma przypominać picie energy drinka, i rzeczywiście jest bardzo podobny posmak, w mojej opinii jednak trochę za mało "wyraźny" Jeżeli któś lubi delikatne aromaty, to będzie w sam raz. U mnie 8/10
By grochulel
#1188665
Witam wszystkich serdecznie :)

Wapuję liquidy ciggera od 3 tygodni i:

Vanilla Mint 11mg - orzeźwiająca mięta w połączeniu z lekko mdłą vanillią. Fajny na krótkie sesje, lub do mieszania z mocno słodkimi lq. Moja ocena to 8/10
Tutti frutti 11mg - na początku lekko słodki w smaku podobny do gumy z lizaków Chupa Chups, po kilku mililitrach "stracił" swój urok, prawie wcale nieodczuwalny smak. Po zmieszaniu z Vanilla Mint ( dosłownie 5 kropel mięty ) - genialne, słodkawe połączenie, orzeźwiające, zostawiające na języku ciekawy posmak. Na początku 8/10, później 5/10. Kwestia gustu.
Kiwi 6mg - bardzo słabo, wręcz katastrofa. Dałem spróbować kilku osobom i żadna! nie określiła smaku! Mdłe, brak jednoznacznej nuty smakowej, zapach neutralny. Po 2 zbiorniczkach przebijał się smak starych, fermentujących owoców. Jeśli trafiłem na złą partię - szkoda, ale na chwilę obecną oceniam na -1/10
Blackcurrant czyli Czarna Porzeczka 6mg - ledwo odpakowane, pobuchałem z 15 minut. Pierwsze wrażenie - pozytywne. Mocno słodki, występują 2 smaki które ciężko określić w ciągu tak krótkiego okresu wapowania. Przypomina cukierki Verbena o smaku szałwi? ocenę dopiszę po wypaleniu całego liquidu :)

PS: Podczas konsumpcji Kiwi zmieniłem grzałkę na słabszą ( 1,8 ). Nie jest ona przypalona, bo porzeczka smakuje normalnie.
Awatar użytkownika
By XinZhao
#1189852
grochulel pisze:Witam wszystkich serdecznie :)

Wapuję liquidy ciggera od 3 tygodni i:

Vanilla Mint 11mg - orzeźwiająca mięta w połączeniu z lekko mdłą vanillią. Fajny na krótkie sesje, lub do mieszania z mocno słodkimi lq. Moja ocena to 8/10
Tutti frutti 11mg - na początku lekko słodki w smaku podobny do gumy z lizaków Chupa Chups, po kilku mililitrach "stracił" swój urok, prawie wcale nieodczuwalny smak. Po zmieszaniu z Vanilla Mint ( dosłownie 5 kropel mięty ) - genialne, słodkawe połączenie, orzeźwiające, zostawiające na języku ciekawy posmak. Na początku 8/10, później 5/10. Kwestia gustu.
Kiwi 6mg - bardzo słabo, wręcz katastrofa. Dałem spróbować kilku osobom i żadna! nie określiła smaku! Mdłe, brak jednoznacznej nuty smakowej, zapach neutralny. Po 2 zbiorniczkach przebijał się smak starych, fermentujących owoców. Jeśli trafiłem na złą partię - szkoda, ale na chwilę obecną oceniam na -1/10
Blackcurrant czyli Czarna Porzeczka 6mg - ledwo odpakowane, pobuchałem z 15 minut. Pierwsze wrażenie - pozytywne. Mocno słodki, występują 2 smaki które ciężko określić w ciągu tak krótkiego okresu wapowania. Przypomina cukierki Verbena o smaku szałwi? ocenę dopiszę po wypaleniu całego liquidu :)

PS: Podczas konsumpcji Kiwi zmieniłem grzałkę na słabszą ( 1,8 ). Nie jest ona przypalona, bo porzeczka smakuje normalnie.


Jak ci zasmakowały owocowe to od siebie mogę polecić Litchi. Dotąd najbardziej egzotyczny i przyjemny liquid jaki wapowałem. Tutti Frutti rzeczywiście po chwili szaleje ze smakiem. Kiwi w moim odczuciu bardzo ok. Ja wapowałem 16 stąd może różnica.
Awatar użytkownika
By Tricky
#1193644
Litchi 11mg - dosyć egzotyczny, nie słodki, bardzo fajny na co dzień. Trudno opisać smak, należałoby spróbować. Trafili z tymi nowym smakiem, chylę czoła.
By grochulel
#1194258
Coś jest ze mną nie tak. Wywapowałem 5 ml porzeczki i... zobojętniał mi jej smak :( Robię sobie małą przerwę i próbuję znowu kiwi. Smak jak na razie znośny, lecz nadal brak wybijającej się nuty, brak słodkości.

Następny na pewno będzie arbuz. Zastanawiam się nad kolejnym, tym razem miętka - coś polecacie? :)
By TRNCzarny
#1194387
grochulel pisze:Coś jest ze mną nie tak. Wywapowałem 5 ml porzeczki i... zobojętniał mi jej smak :( Robię sobie małą przerwę i próbuję znowu kiwi. Smak jak na razie znośny, lecz nadal brak wybijającej się nuty, brak słodkości.

Następny na pewno będzie arbuz. Zastanawiam się nad kolejnym, tym razem miętka - coś polecacie? :)


Kiwi z ciggera jest zajedwabiste tylko trza odpalic na porzadnym sprzecie ;)
Awatar użytkownika
By Tricky
#1211695
Cherry Q-Line: dobra chmura, porządna wiśnia, momentami czuć odrobinę kwaskowości. Dla mnie 7,5/10.
Blueberry Black Line: mocny jagodowy smak, nie za słodki przez co nie mdły, chmura porządna. Po dodaniu mięty do wapowania non-stop. 9/10
Awatar użytkownika
By Lukus
#1213638
dark tobaco - Fajny płyn, przypomina mi trochę tytoń do skręcania, którego przez długi czas używałem za czasów analogów. porządnie się chmurzy... za smak i sentyment dam 8,5/10 :)
Awatar użytkownika
By beriam
#1219871
Stoję przed wyborem pierwszego Liquidu, sprzęt będzie u mnie w poniedziałek.
Biorę pod uwagę dwie opcje Black Tea lub Green Tea, oba wyroby zbierają dosyć dobre opinie, ale z drugiej strony nie wiem, czy nie było by rozsądniej zacząć od opcji tytoniowej ?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1219875
Co znaczy "pierwszego liquidu" , żadnego jeszcze nie wapowałeś?
Awatar użytkownika
By ZybekR
#1222431
Miałem Jabłko, bardzo dobry w smaku, chmurka niezła ^^. Szkoda że do końca tego miesiąca ten sklep jest w Moim mieście :<<
Awatar użytkownika
By beriam
#1222439
Zamówiłem Litchi, Mango oraz Mint sensation z serii Q-LINE
Zielona herbata jakoś mnie nie porwała ;)
By Freezja
#1222445
beriam pisze:Stoję przed wyborem pierwszego Liquidu, sprzęt będzie u mnie w poniedziałek.
Biorę pod uwagę dwie opcje Black Tea lub Green Tea, oba wyroby zbierają dosyć dobre opinie, ale z drugiej strony nie wiem, czy nie było by rozsądniej zacząć od opcji tytoniowej ?


Paliłam oba i szczerze mówiąc żaden nie przypomina tego co ma przypominać :D
ale chyba lepsza czarna herbata.

Jeśli chodzi o ciggera to ja polecam jagodę i tytoniówki - zwłaszcza Seven, Usa MIX i Desert. Z tymze mozna znalezc tansze odpowiedniki.
Awatar użytkownika
By beriam
#1226406
Przetestowałem smaki o których pisałem wcześniej i jednak to nie dla mnie, może sprawił to fakt, ze wziąłem 11mg, ogólnie o wiele szybciej zeszły niż wersja black.
Awatar użytkownika
By Lukus
#1227148
Desert to jest mój ulubiony liquid od Ciggera :) bardzo fajnie się wapuje i nie nudzi się prawie wcale.
Awatar użytkownika
By xelorobex
#1227159
Ja też najbardziej lubię tytoniówki - ale moim faworytem jest Cohiba, bardzo przypomina cygaro, dobrze się chmurzy i generalnie brak zastrzeżeń :)
Awatar użytkownika
By XinZhao
#1227956
Kluczowe pytanie: ile paliłeś ? Jeżeli dochodziłeś do paczki dziennie lub więcej to 11 na początek będzie za słaba. Czuć będzie smak ale bez "uderzenia". Spróbuj np. Lemon + ice mint 16 albo mocniejsze i zobaczysz różnicę :)
Awatar użytkownika
By Jeronimo
#1227985
Zgadzam sie w 100% ja też palilem ponad paczke i w takim wypadku 16mg to absolutnie minimum, zeby zaspokoić "raka"
Awatar użytkownika
By beriam
#1228345
Powiedziałem sobie, ze tytoniowych nie ruszę, tak dla zasady :)
Obecnie chodzi mi po głowie herbata, względnie kawa. Przymierzam się, tez aby skosztować samogony od forumowych kolegów, aby zobaczyć czy faktycznie jest różnica.
Najgorsze to, ze lokalny sklep zrezygnował z Ciggera, na rzecz taniego syfu.
Awatar użytkownika
By XinZhao
#1244762
Ostatnio próbowałem tytoniówki Phil Mor z black line i okazała się zacna. Pomieszałem z odrobiną mięty i o ile analogi mentolowe nigdy mi nie podchodziło to w przypadku tych lq fajnie to współgra. 8/10, taka odrobinę słodsza i "cieplejsza" tytoniówka.
Awatar użytkownika
By sobelek
#1266028
Wypalilem caly q-line mint ciggera i musze przyznac ze chyba najlepszy mietowy liquid jaki do tej pory palilem 10/10
Awatar użytkownika
By XinZhao
#1270981
Bardzo fajnie się komponuje mint z np. blacktea i cytryna, wychodzi naprawdę fajne, smaczne połączenie.
By Burgund
#1342049
Cigger to chyba stanął w miejscu. Kiedyś w porównaniu do innych chińskich były spoko, w koncu dekang, ale poza jagodą i kiwi to juz bym nic nie tknal...
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1342058
Kiedyś tytoniówki były całkiem całkiem, teraz... :(
By ZjadaczGłów
#1342061
Szkoda, że z czasem się psują a powinno być odwrotnie. To moja subiektywna ocena
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.