EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By BEDO
#639162
Też się zastanawiam nad nimi masz je czy tylko tak pytasz raczej nikt nie podpowie co i jak trza samemu testować
Awatar użytkownika
By Raknor
#639167
Właśnie nie mam ale się zastanawiam czy następnym razem nie wziąć od nich i dlatego ciekawi mnie wydajność tych aromatów. Nie wierze ze nikt z forum nie używa, za dużo ludzi robi swoje żeby nikt nie korzystał z tych aromatów.

A wziąłbym kilka "tytoniówek" bo "gotowce" na tych aromatach bardzo mi podchodzą :D
Awatar użytkownika
By BEDO
#639169
ja myslalem nad 7 volwes i flue clued ale nie wiem jak się maja bo akurat te tytoniowe mi podchodzą od evapera ale pewnie z nimi nie mają nic wspolnego
Awatar użytkownika
By Raknor
#639181
W temacie:
http://www.hangsenshop.pl/pl/mieszanie- ... niowa.html

Hangsen podaje:
Rekomendujemy dawkowanie esencji tytoniowej do gotowej bazy w ilości 20-50% objętości gotowego liquidu. W przypadku e-aromatów jest to odpowiednio 3-5% objętości gotowego płynu. e-Aromaty są bardzo dużo bardziej esencjonalne (skondensowane) w porównaniu z esencją tytoniową dla tego dodaje się ich znacznie mniej.


to by dawało od 2-5 ml tej esencji tytoniowej w 10ml gotowego liquidu - czyli w sumie dużo, przy cenie 19 zł za 10 ml esencji

w opisach esencji:
Jeśli jeszcze nie korzystałeś z esencji tytoniowych HANGSEN, rekomendujemy rozpoczęcie pracy od proporcji 20-30% absolutu tytoniowego i 70-80% bazy nikotynowej.


to też sporo by szło.
Awatar użytkownika
By pendzik
#1267949
Hangsena używałem dawno temu(choć konretnie nie Ry4 jak pamiętam). Cóz wydajność - tak jak napisane te 15% trzeba dać. Smak jak liquidy hangsena. Jak ktoś uwielbia jakiś smaczek od hangsena - to why not, jak nie przy takiej wydajności imo M&P i Capella lepsze.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.