EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By robur75
#1265755
Witam,
Od kilku lat e-palę liquidy 50% Glikol Propylenowy - 50 % Gliceryna roślinna . Ostatnio widziałem w TV opinię lekarzy że rzekomo Glikol propylenowy zawarty w liquidach źle wpływa na nasze zdrowie.
Zastanawiam się zatem czy to prawda że PG jest taki szkodliwy , a jeśli prawda - to czy nie warto robić sobie liquidów na samej Glicerynie Roślinnej + aromat.
Czy faktycznie LQ na samej glicerynie jest mniej szkodliwy dla zdrowia?? Jeszcze nie zmieszałem lq z 100% VG , nawet nie wiem jak będzie smakował.
Jakie są Wasze opinie na ten temat??

pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Semen_K
#1265770
Gliceryna też jest niebezpieczna bo aldehydy..
Nie ufaj telewizji. Już na pewno nie w sprawach e-p. Każdą informację da się przedstawić tak aby wywołała określoną reakcję.
Awatar użytkownika
By Tomy
#1265777
robur75 pisze:Witam,
Od kilku lat e-palę liquidy 50% Glikol Propylenowy - 50 % Gliceryna roślinna . Ostatnio widziałem w TV opinię lekarzy że rzekomo Glikol propylenowy zawarty w liquidach źle wpływa na nasze zdrowie.
pozdrawiam


Boże drogi! To się dzieje na prawdę! robur75 wierzysz w ten medialny, przygotowany na zamówienie koncernów tytoniowych bełkot?

Dzisiaj glikol jest wszystkiemu winien, jutro woda, a pojutrze wiatr.
By robur75
#1265794
Kszywho pisze:Uff... Chociaż trochę się zrehabilitowałeś :)

Chwilowa moja niedyspozycja umysłowa chyba była ;-)
Jestem Meega zadowolony z e-palenia , od ponad 2 lat nawet nie zapaliłem jednego analoga (po 20 latach palenia analogów) !! E-palę od 4 lat i nie narzekam na zdrowie , wręcz przeciwnie ☺☺
Dzięki za "powrót do normalności" ☺
Awatar użytkownika
By Einheart
#1265797
lobby tytoniowe wiedzą ile tracą codziennie z powodu e-palenia - to ich kasa więc walczą o swoje :) sami dobrze wiemy ile zyskaliśmy przesiadając się na elektroniczne papieroski człowiek wstaje rano zero kapcia, inny smak, wsiada na rowerek i bez większego wysiłku kręci 10 kilometrów na rowerku - wcześniej to było nie realne :) jedyna wada jaka się pojawiła - to jak się stanie obok nałogowego palacza i człowiek poczuje ten smród - to ma wyrzuty sumienia jak ta biedna żona znosiła to przy nim, przez tyle lat :( nie oglądajcie TVN bo to tylko ma namieszać w głowie https://www.youtube.com/watch?v=-BVApZimRH8
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.