EPF
Awatar użytkownika
By matatiti
#1238796
Witam ponownie :)

Zakończono procedurę podziału nagród.
Dziękuję wszystkim za doskonały kontakt i szybkie odpowiedzi.
Już nie długo listonosz zapuka do Waszych drzwi ;) z Waszymi nagrodami, które mam nadzieję zadowolą większość z Was.
Z mojej strony, gorąca prośba, abyście po każdorazowej wizycie listonosza, nie zapomnieli się w tym wątku pochwalić, co dostaliście ;) (fotka mile widziana), tak aby sponsorzy, jury, oraz organizatorzy konkursu mieli pewność, że wszystko przebiegło pomyślnie. Nie żałujcie sobie i chwalcie się tu do woli, bo swoją ciężką pracą i poświęceniem w zbieraniu podpisów, w pełni sobie na te nagrody zasłużyliście.
Proszę też o nie wylewanie w tym wątku ewentualnych żali czy goryczy, bo tutaj zamierzamy świętować i cieszyć z tego co udało się nam wszystkim osiągnąć w tej akcji, a ewentualne niejasności, bądź nieprawidłowości związane z nagrodami, bardzo proszę o zgłaszanie mi na PW.
Zdaję sobie sprawę z tego, że od początku trwania konkursu minęło już trochę czasu, a co za tym idzie, część sponsorów mogła już dawno temu wyemigrować z tego forum, ale i z tym damy sobie radę i postaram się, aby każdy mimo to, został obdarowany;)_

Pozdrawiam

M.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1240378
Ostatnie PW do sponsorów zostały właśnie wysłane.
Teraz wszystko jest w ich złotych rękach.
Oczekujcie na dniach listonosza ;)
Przypominam wszystkim o pochwaleniu się w tym wątku swoimi otrzymanymi skarbami, tak abyśmy mogli podziękować jeszcze raz naszym kochanym sponsorom i zamknąć ostatni etap tego konkursu.
W razie jakichkolwiek problemów lub niejasności, ze strony sponsorów, czy uczestników konkursu, bardzo proszę o kontakt ze mną na PW.
Szczegóły organizacyjne, związane z takimi sprawami jak wybór mocy i smaku liquidów, rozmiarów koszulek, ewentualnej "zamianki" nagród, których dany sklep może już nie mieć na stanie, wysyłek itp pozostawiam na głowie sponsorów, licząc na to, że bezproblemowo załatwią to drogą PW z przydzielonymi laureatami nagród.

Pozdrawiam

M.
Awatar użytkownika
By basika
#1245808
Wczoraj dotarły do mnie prezenty od kol.freezyear i firmy BVS Biotech. Dziękuję bardzo :) Spróbuję załączyć zdjęcia. Robię to pierwszy raz i nie mam pewności czy mi się uda, ale spróbuję ;)











[/quote]
Ostatnio zmieniony 16 gru 2014, 15:16 przez basika, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
By SobekTM
#1246059
Witam :) ja z malym spoznieniem, za co oczywiscie z gory przepraszam, ale jak choroba mnie zlapie to przez tydzien nie mmoge z lozka wyjsc -.- ..Tymczasem w sobote dostalem paczke od @epapierosy24.eu w ktorej znajdowal sie piekny Hammer Mod, za co baaaaardzo dziekuje :) Mysle ze bedzie cos widac na tej fotce :P

Obrazek
By Garf90
#1247528
Dziękuje koledze puzii76 za samogony!
Dziękuje firmie Evaper za liquid Arabic Tobacco !

Obrazek

Liquidy na pewno będą smaczne. Jest mi bardzo miło, że zostałem nagrodzony. Tylko żal mi, że zebrałem tak mało podpisów i późno wkręciłem się do akcji. Kolejnym razem jak będzie trzeba pomóc postaram się być bardziej czujny i efektywniejszy.
By Qub4
#1247763
Tym razem dotarły do mnie 2 paczuchy: pierwsza z ładowarką od kolegi se55ba, druga z atomizerem Aqua i gratisem w postaci liquidów od kolegi nemiasty. Bardzo dziękuję za nagrody, w weekend sprawdzę jak się parownik sprawuje ;)

Obrazek

Obrazek

PS. Samogony od yacoopa są pyszne, polecam każdemu :D
Awatar użytkownika
By szmidlu
#1247778
Witam po raz ostatni. Wszystkie nagrody odebrane! Gratulacje dla wszystkich zwycięzców ! Dziś doszedł drip i liquidy z Wrocławia odebrane. Ostatnie podziękowania dla krokodylek i puzii76 :)


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By puzii76
#1247811
szmidlu pisze:Witam po raz ostatni. Wszystkie nagrody odebrane! Gratulacje dla wszystkich zwycięzców ! Dziś doszedł drip i liquidy z Wrocławia odebrane. Ostatnie podziękowania dla krokodylek i puzii76 :)


Garf90 pisze:Dziękuje koledze puzii76 za samogony!
Dziękuje firmie Evaper za liquid Arabic Tobacco !


Smacznego!!! *SMOKEKING*

Tym samym moje nagrody dotarły do wszystkich ;)

Pozdrawiam
W.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1248272
Brawa i podziękowania dla naszych sponsorów. To jeszcze nie koniec niespodzianek, bo nagrody będą stale napływać do uczestników konkursu.
Cieszę się, że tak ładnie dzielicie się z nami swoimi zdobyczami. Dziękuję Wam za to i gratuluję z całego serca nagród, na które sobie w pełni zasłużyliście.
Awatar użytkownika
By SobekTM
#1261922
No to moja kolej po cichutkich świętach :) Wielkie dzięki dla kolegi @Thaniell oraz @robcie2 za nagrody. Gienek od robcie2 Doszedł jeszcze przed świętami, dlatego przepraszam, bo mogłem wcześniej wstawić zdjęcie... :oops: MOD'ziki i AGA dotarły dzisiaj, więc pomyślałem że od razu wrzucę ;) Jeszcze raz wielkie wielkieee dzięki dla wszystkich. Pozdrawiam

Obrazek
Awatar użytkownika
By roscislaw
#1269425
Dziś otrzymałem kolejny prezent, choć wcale się go spodziewałem :)
Nagroda od donsenior.pl
Takie o to cudo:
http://donsenior.pl/product-pol-3311-Ka ... rwony.html
Bardzo fajny atomek, o solidnej konstrukcji, z wymiennym dripkiem :)
Bardzo dziękuję donsenior.pl i po raz kolejny organizatorom :)
Awatar użytkownika
By matatiti
#1269698
Kochani, bardzo się cieszę, że nagrody cały czas do Was przychodzą, od naszych kochanych sponsorów. Co prawda rozłożyło się to nie co w czasie, ale dzięki temu mamy dodatkowy zaskoczenia i niespodzianki ;) Z tego co wiem, to jeszcze nie koniec niespodzianek i te nagrody w dalszym ciągu będą do Was przychodzić. Nie zapominajcie się więc tu nam pochwalić ;)
By AlanekS40
#1273527
Obrazek

I to już ostatnia przesyłka dla mnie :) Bardzo serdecznie dziękuje sponsorowi nagrody oraz Matatiti za nienaganna realizacje i zaangażowanie, które może być przykładem dla całego świata *TANIEC*
By maestros00
#1310010
Mimo że już luty, okazuje się, że rozdawanie nagród konkursowych jeszcze nie skończone.
Serdecznie dziękuję koledze se55ba za świetnego Sibul-Akced moda!
Obrazek

Przy okazji mam prośbę. Do tego modzika wybrałem atomizer Orchid V6. Niestety nie wiem do końca jakie do niego wybrać grzałki (gotowe z fasttech), żeby fajnie współpracowały z Sibulem. Napisałem już w temacie, ale na razie nikt nie odpowiedział. Proszę o radę.
orchid-v2-klon-t73675-240.html
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.