EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
By Skoczek135
#1255762
Witajcie.

W związku z tym, że moja TR-ka się rozpada i działa tylko jeden kanał ładowania, chciałbym zakupić ładowarkę jakąś porządniejszą w końcu. Wybór padł na Nitecore i tylko zastanawiam się czy wybrać prostą wersje I czy jednak bajerancką D? Czy używał może ktoś obu i może wysunąć wady i zalety obiektywnie co do nich?

Będę ładował głównie 18650, ale jeszcze z czasem będą ładowane paluszki - niestety mój budzik jest prądożerny ;)

Dziękuje ślicznie za rady :)
Awatar użytkownika
By piehot
#1255763
mam i4 i d4 i powiem tyle że różnicy nie widać w ładowaniu, bo mają ten sam próg ;)
ale wizualnie to D4 bije wszystko na głowę, a że cena D4 jest jak jeszcze rok temu za i4 to proponuję D4, na pewno się nie zawidziesz na d4. Fuuull wyypas LCD wyświetlacz, ładowanie 750 mah i 375 maha ale jest po protu idealna ;) (jak dla mnie)
i tu chyba najtaniej http://epapierosy24.eu/pl/p/Ladowarka-L ... ger-D4/562

bez kitu najlepszejsza jaką miałem ;)
By berto
#1255764
Ja zamieniłem TR-ka na D2 i jestem bardzo zadowolony. Używam intensywnie od dwóch miesięcy i nic nie piszczy w przeciwieństwie do TR. Jak na razie zero problemów, ładuje szybko no i ten lcd to jest cholernie przydatna rzecz. Polecam! :)
Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 01:50 przez berto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Mutango
#1255767
Ja mam i4 już chyba ze dwa lata i nie narzekam. Ale w nowych seriach ludzie narzekają na jakieś dziwne dźwięki. Nie ma to wpływu na jakość ładowania, ale ponoć jest denerwujące.
Awatar użytkownika
By piehot
#1255768
z resztą obejrzy filmiki na YT nt. D4. bardzo fajniutka ładowarka, aż chce się łądować !!!! :lol:
Awatar użytkownika
By Haze
#1255826
i4 kupiona około roku temu sprawuje się idealnie - każda wyjęta z niej batka ma równo 4,2V i koniec. d2 kupiona jakieś pół roku temu z reguły kończy ładowanie baterii w okolicach 4,15-4,17V.
Osobiście polecam LUCa4 - ona wprawdzie też często kończy ładowanie w okolicach 4,16-4,18V ale za to ma możliwość łatwego wyboru prądu ładowania 0,5 - 1 - 2 A.
By wader_28
#1256807
Od 3 miesięcy używam D2. Nie wydaję żadnych przykrych dźwięków podczas ładowania. Ale kończy ładować w okolicach 4,17 V ( czasem wkładam ponownie żeby doładować ). Maksymalny prąd ładowania 500mA, posiada funkcję ręcznego zmniejszenia prądu ładowania, ale nie używam ( po przełączeniu w tryb LOW pokazuje 300mA). Ogólnie jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
By arcik99
#1257031
Obie ładują tak samo, więc pomyśl czy chcesz dopłacać 20-30 pln za LCD na który przecież nie będziesz się patrzył często. Sam używam D2, wcześniej miałem i2. Z obu jestem tak samo zadowolony, zmieniłem bo nadarzyła się taka okazja. Gdybym miał jeszcze raz dokonać zakupu, brałbym i2 a za zaoszczędzoną kwotę kupił np. bazę i aromat :D
Awatar użytkownika
By Einheart
#1257126
też miałem i2 i przesiadłem się na d2 i powiem że warto było - ta nowa jest niesłyszalna - w I2 słychać delikatne piszczenie - no i sprężyna chodziła dużo ciężej co powodowało często uszkodzenie koszulek akumulatora no i z wyświetlaczem ładniej to wygląda :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.