EPF
By znamsienatym
#991557
Box od moderów Vapers Malysia określany na niektórych forach i grupach FB jako DNA30 killer a dlaczego o tym poniżej ;) :

Cena: $300 + shipping fee

Variable voltage
Variable wattage
80-100 Watts Max Output :roll:
20-25 Amps Max Output
Real-time OHMS Checker
Real-time current Meter
Real-time Volt Meter
Battery Level Meter
Sub Ohms capability
Customized Serial Number
Thermal Sensor
On / Off Switch
TFT Display
Micro SD Ready
Wallpaper / Screensaver Features
Bare / Annodized Alluminum Enclosure
Accepts 2x18650 Battery
Dimensions: 99mm x 53mm x 28mm










Awatar użytkownika
By kimer
#991562
Jeśli działa tak jak jest na papierze, to zaczynam na niego odkładać :)

Edit: To jest cena z dripperem? bo nie mogę tego nigdzie doczytać.
Awatar użytkownika
By quios
#991591
sliwa404 pisze:Kolego, połowę z tego odkładaj na akusy które ciągną 25A.


To ten modzik będzie kosztował 50 zł ?
Awatar użytkownika
By ElCzupakabra
#991611
80/100W? Fajnie, tylko po co? Jak dla mnie to sztuka dla sztuki...
Awatar użytkownika
By sliwa404
#991631
Powiedz mi gdzie kupisz kilka aku 30A za 25zł. Bo jeden aku starczy może na 20 buchów.
Awatar użytkownika
By Mazee
#992043
Haha... @Goldi - Nonoooo, czakaj aż się dowie... :D
A tak ogólnie już dawno pojawiły się info o nim lecz na forum jakoś nikt nie zaczął...
Ja nie widzę najmniejszego sensu pakowania w takie coś więcej niż 40-50W a to i tak już kosmos...
Czym to wykarmić na wyższych ustawieniach? Ile wytrzymają aku? Po co taki wyświetlacz? Bajer sam w sobie. Poprostu chcieli udowodnić że można i tyle...

-- [scalono] 13 lut 2014, 03:03 --

Na bevapehappy podano 13-15Amper Max na wyjściu... Co źródło to inne dane... Napewno będą jakieś rozbierzności tylko w która stronę? Kurde... Ciekawe kto to testował bo ja narazie bym się wstrzymywał z kupnem urządzenia z elektroniką o nieznanej wytrzymałości...
Awatar użytkownika
By Mazee
#992771
MarioBernatti pisze:Pisał gdzieś, ktoś, co tam siedzi w srodku ?

Projekt chłopaków z Grand Innovation... narazie nic nie wiadomo ale pewnie autorski projekt (choć możliwe że zaczerpnęli pomysł z jakiegoś innego urządzenia)... Oryginalności im nikt nie ujmie jeśli chodzi o elektronikę i ogół projektu...
Awatar użytkownika
By Goldi
#998940
Mazee pisze:Co można z niego wywnioskować???

A to, że tym kolesiom potrzebny jest lekarz. Dobry lekarz. :lol:
Awatar użytkownika
By Mazee
#998972
Goldi pisze:
Mazee pisze:Co można z niego wywnioskować???

A to, że tym kolesiom potrzebny jest lekarz. Dobry lekarz. :lol:

Bez wątpienia masz rację... :P Ciekawe co wyniknie z ich pomysłu oprócz dużych mocy, jak z charakterystyką prądu na wyjściu i trwałością elektroniki...? :/
Trochę popłynęli - to napewno. Ale bynajmniej jest to kolejny etap rozwoju elektronicznych zasilań. Czy wybrali dobry kierunek? zobaczymy...
Awatar użytkownika
By Auro
#999330
jeszcze trochę i grzałki będą na rozkręconym gniazdku nakręcać ;D
Awatar użytkownika
By Mazee
#1013807
No to ciekawe co nasz szalony "broda" powie przy okazji recenzji...
Zasilanie wygląda na dobrze wykonane. Jakieś cząstkowe opinie użytkowników już są, jak i krótkie filmiki... Ciekawe czy ktoś w PL kupił...
Awatar użytkownika
By Mutango
#1013821
sliwa404 pisze:Kolego, połowę z tego odkładaj na akusy które ciągną 25A.

Oględnie mówiąc, to nieprawda, gdyż ponieważ stosując dwie baterie na wejściu, można niemal podwoić wydajność prądową na wyjściu. Na tym polega step-down..

Co do samego urządzenia, to rzeczywiście potwór, który jest sztuką dla sztuki. Po prostu udowodnili, że nie ma ograniczeń w elektronice, więc można zrobić urządzenie, które wydajnością dorówna mechanikowi na wysokoprądowej baterii. Jeśli ktoś do tej pory narzekał że tylko mechanik daje mu to "coś", to na tym urządzeniu prawdopodobnie nie odczuje żadnej różnicy. Dodatkowym bonusem będzie stabilizacja napięcia, brak strat na przełączniku, stykach itp.. oraz szereg wskaźników pomiarowych na wyświetlaczu.
Nikt nikogo nie zmusza do wyciągania najwyższych mocy. To jest trochę jak samochód, który osiąga prędkość maxymalną 300km/h, ale właściciel nawet nie ma zamiaru tak szybko jeździć. Jeździ sobie 100-200km/h i autko przy tych prędkościach zachowuje się spokojniutko i stabilnie, podczas gdy inne przy tych samych prędkościach ledwo zipią i wyją jak oszalałe.
Awatar użytkownika
By Mazee
#1013859
Mutango pisze:
sliwa404 pisze:Kolego, połowę z tego odkładaj na akusy które ciągną 25A.

Oględnie mówiąc, to nieprawda, gdyż ponieważ stosując dwie baterie na wejściu, można niemal podwoić wydajność prądową na wyjściu. Na tym polega step-down..

Co do samego urządzenia, to rzeczywiście potwór, który jest sztuką dla sztuki. Po prostu udowodnili, że nie ma ograniczeń w elektronice, więc można zrobić urządzenie, które wydajnością dorówna mechanikowi na wysokoprądowej baterii. Jeśli ktoś do tej pory narzekał że tylko mechanik daje mu to "coś", to na tym urządzeniu prawdopodobnie nie odczuje żadnej różnicy. Dodatkowym bonusem będzie stabilizacja napięcia, brak strat na przełączniku, stykach itp.. oraz szereg wskaźników pomiarowych na wyświetlaczu.
Nikt nikogo nie zmusza do wyciągania najwyższych mocy. To jest trochę jak samochód, który osiąga prędkość maxymalną 300km/h, ale właściciel nawet nie ma zamiaru tak szybko jeździć. Jeździ sobie 100-200km/h i autko przy tych prędkościach zachowuje się spokojniutko i stabilnie, podczas gdy inne przy tych samych prędkościach ledwo zipią i wyją jak oszalałe.

Bardzo trafnie to opisałeś... A ciekawi mnie jak w każdym innym przypadku rozbudowanego interfejsu - jak ze stabilnością i błędami...
Póki co jedynie same pytania i domysły :)
Awatar użytkownika
By kdeel
#1013867
Dobrze by było, jakby dostał to w ręce któryś z solidnych recenzentów, bo u Ripa to będzie "woooow, 100 watów, woooow, duża chmura, wooow moc, wooow moja broda", a przydałoby się dowiedzieć konkretów.
Awatar użytkownika
By ElCzupakabra
#1014384
Jestem zawiedziony jego zapowiedzią - brakuje mi "... solid vapor! SOOLID VAPOR!" :D
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1018029
Śliczny piękny bajerancki szkoda że 300$ ;(
Awatar użytkownika
By Miotła
#1018295
To nie dużo, za 250$ widziałem boxy z dna30 i nie że jakieś drewniaki dobry typu gepetto mods.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1018605
Też widziałem -,- ale sam najdroższą rurke mam za 500 zł i kolejne 900 by bolało mój portfel^^
Awatar użytkownika
By kdeel
#1020933
To jest chyba najmniej intuicyjne urządzenie. Nie tylko wśród e-papierosów, W OGÓLE. Co mi po gigantycznym zapasie mocy, jak bym rozpieprzył to coś z nerwów związanych z ustawieniem czegokolwiek. I te przyciski... Na Filipinach wszyscy mają dziecięce rączki, czy jak?
Awatar użytkownika
By kimer
#1021104
A 2 ikony z menu są całkowicie zbędne.
Mogli inaczej rozwiązać blokowanie i wchodzenie do opcji..
Jednak bardzo podoba mi się wygląd tego urządzenia ;) poczekam na Gi3.
Awatar użytkownika
By pol
#1147478
Well, we figured they were coming and now it’s true.

I’ve gotten an email from Limwell, and they’re taking orders for the GI2 clone they have. I’ve heard the interface to this isn’t exactly the most user friendly thing in the world. But we’d be eager to see how it performs. We can’t recommend this one way or the other unless we had our hands on one, so buyer beware. They also say order now and it will ship August 15th.

Size 99mm x 53mm x 28mm

Features:

100 Watt output
2 x 18650 batteries
2.2-5.5 volts
13-40 amps
Fires down to 0.2 ohm resistance

Take a look at some of the photos below.








Awatar użytkownika
By STRUNA
#1243489
Po testach zdaj relacje jak sie spisuje.
Chętnie pomacam na spocie jak pozwolisz.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.