EPF
Awatar użytkownika
By robo159
#1084222
Po przeczytaniu kilku wypowiedzi na temat modów na baterie 26650 i zachwytów nad nimi, postanowiłem samemu sprawdzić jak to jest z tymi modami.
No i pytanie: co wybrać? W zasadzie nie było nic,żeby mieć na już :( Powstał dylemat,czy zapisywać się na liste i czekać nie wiadomo ile czasu , czy kupować coś z drugiej ręki? Z pomocą przyszedł post na FB @MrJacek ,że wypuszcza do sprzedaży moda na 26650 :) Po ustaleniach na PW nastaje radość ,będę miał *1st* *1st* *1st*


WORKER bo o nim tu mowa :)

Po kilkudniowym użytkowaniu Workera postanowiłem coś skrobnąc na jego temat.

Specyfikacja ( zaciągnięta ze strony Jacka)

- Długość 90mm
- Średnica 30mm
- Stal nierdzewna
- Włókno węglowe
- Magnetyczny przycisk
- Logo i wygrawerowany nr seryjny

Po kilku dniach oczekiwania do drzwi zapukał listonosz :D Ma moda dla mnie :D

Po otwarciu paczki ukazał się piękny widok. Trzymam w ręce blaszane pudełeczko z Workerem :)

Obrazek


Teraz przedstawie kilka zdjęć Worker'a :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



No i kilka słów o samym modzie :)

Jak dla mnie wykonany perfekcyjnie :) Wszystko jest ze sobą dokładnie spasowane, carbon ładnie licuje się z głowicą, przyciskiem i tubą. Gwinty chodzą lekko i płynnie :) Pin + regulowany, znany z JM16 i JM22,lecz tutaj został posrebrzony ,tak samo jak pin - . Logo wykonano w podtoczeniu na rurze. Grawer jest nie nachalny,ale wyczuwalny pod palcem

Nowością w modzie ( w porównaniu do innych produkcji Jacka) jest przycisk typu recessed na magnesach. Skok przycisku bardzo mały, coś koło max 1mm. Przycisk chodzi płynnie , nic nie zacina ani nie trze.Działa 100/100. Ja osobiście coraz bardziej się przekonuję do tego typu rozwiązania.

Bardzo mi się podoba ten nowy design Workera ( carbon i podtoczenie w rurze ). Wcześniej nie miałem okazji mieć w ręce rurki z carbonem, czy to od Jacka czy innej. Carbon jest przyjemny i fajny w dotyku ( w dotyku przypomina mi akryl), przez co mod nie ślizga się w ręce i dość dobrze się go trzyma. Obawiałem się,że mod o takich wymiarach będzie ciężki, lecz po wzięciu Workera w ręce moje obawy zostały natychmiast rozwiane.

Ogólnie polecam moda wszystkim osobom chcącym zakupić moda na batki 26650. Istotnym elementem jest tu dostępność moda a także przystępna cena nawet na nasze polskie warunki

Dla osób chcących nabyć moda podaje linka do niego
http://shop.jmmods.eu/big-worker-p-97.html
Awatar użytkownika
By sliwa404
#1084233
To teraz czekamy na JMG30, tylko ciekawi mnie, jak to jacek ugryzie tym razem, aby zmniejszyć komorę :D
Awatar użytkownika
By piehot
#1084234
są też JMshop`ie Worker`y 22 mm, ale to nie ten temat ;)
Awatar użytkownika
By daras25
#1084269
sliwa404 pisze:To teraz czekamy na JMG30, tylko ciekawi mnie, jak to jacek ugryzie tym razem, aby zmniejszyć komorę :D


Może tak ?

Obrazek
Awatar użytkownika
By sliwa404
#1084302
Darku, można, ale to już nie będzie JMG. Chodziło mi o zachowanie wyglądu i normalną wagę, bo jasne, można zrobić Cap z grubymi ściankami, Ale waga. Może tytan?

Pozdrawiam,
Patryk.
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1098971
"Gruby" raz jeszcze :



Elektrownia niesamowita, kij z estetyką małych zasilań, ten "prund" Panie jest niesamowity *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK*


Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By Scirocco
#1099088
Świetnie się prezentuje, ja się chyba skuszę na Worker'a ale w wydaniu na 8nastki :)
By JasnY9546
#1099101
widziałem gdzieś kayfuny(oczywiście klony) o średnicy 30mm lub podobnej, jestem pewien że wyglądałyby z nim super
Awatar użytkownika
By jasio
#1197902
Pytanie do posiadaczy Big Workera ,
Czy faktycznie jest tak licho z wentylacją aku w tym modzie ?

Awatar użytkownika
By Gwido67
#1197907
Nie, nie jest już tak źle z wentylacją. Obecna wersja przycisku, nazwę ją roboczo nr 2, posiada już dziurska wentylacyjne. W pełni drożne i całkiem słusznych rozmiarów.

Todd dostał do recki moda wyposażonego w przycisk w wersji nr 1.


Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By jasio
#1205532
No i dzisiaj wpadł w moje łapki Big Worker. ( To mój pierwszy mod tego rozmiaru ) Wykonanie super , gwinty , karbon, praca guzika klasa , w kompecie dwie głowice ,wszystko spasowane jak trzeba i akusa fajnego otrzymałem (koloru zielonego :mrgreen: ). Well done !! *CZAJNICZEK*
A bliski byłem kupienia czegoś z FT i pewnie bym pewnie tuning jakiś uskuteczniał zaraz, i dobrze zrobiłem że nie wziąłem,bo naprawde nie ma się do czego przyczepić w Big Workerze. Polecam. :beer:
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1205595
No i widzisz jasio, nie taki wilk straszny jak go malują :twisted:
Gratuluję zakupu i mocy radochy z użytkowania *CZAJNICZEK*


Pozdrawiam
Grzegorz

PS. W jednym ze swoich Big Workerów, w przycisku zamieniłem magnesy na sprężynę, dokładnie to na tę dużą z Nemesis, i również jest bardzo fajnie, przycisk chodzi jeszcze lżej, moim zdaniem eksperyment wart zachodu :wink:
Awatar użytkownika
By MrJacek
#1206068
jasio pisze:No i dzisiaj wpadł w moje łapki Big Worker. ( To mój pierwszy mod tego rozmiaru ) Wykonanie super , gwinty , karbon, praca guzika klasa , w kompecie dwie głowice ,wszystko spasowane jak trzeba i akusa fajnego otrzymałem (koloru zielonego :mrgreen: ). Well done !! *CZAJNICZEK*
A bliski byłem kupienia czegoś z FT i pewnie bym pewnie tuning jakiś uskuteczniał zaraz, i dobrze zrobiłem że nie wziąłem,bo naprawde nie ma się do czego przyczepić w Big Workerze. Polecam. :beer:


Ten zielony akus to Sony ;)
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1236400
Gratki jasio, kawał sprzętu, solidną musisz mieć prawicę/lewicę *CZAJNICZEK* :mrgreen:


Pozdrawiam
Grzegorz
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.