EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By VickiBlack
#1229469
Hej hej :)
Jest tu ktoś może z Oslo? Z ciekawości pytam bo szukam porad jak sobie radzić z zakazem dystrybucji e-papierosów w Norwegii.
Awatar użytkownika
By VickiBlack
#1229603
Celnicy zatrzymaja przesyłkę. Niestety. Można ewentualnie przewieźć osobiście. Ale każda wysylka odpada bo urząd celny zatrzyma
Awatar użytkownika
By Smokey69
#1230337
Był już podobny problem:

e-papierosy-norwegia-t52119.html

Widzę trzy opcje:

a)wejdź na fora Polacy w Norwegii - może ktoś jedzie samochodem to przywiezie (choć to niezbyt bezpieczne w razie kontroli celnej).

b) załatw sobie receptę

c) przejedź się do Szwecji - tam chyba nadal są legalne
Awatar użytkownika
By Popek102
#1231040
Smokey69 pisze:
może ktoś jedzie samochodem to przywiezie (choć to niezbyt bezpieczne w razie kontroli celnej).


Jeżdżę do Norwegii prawie co tydzień. E-papieros i liquidy leżą na wierzchu i nikt, nigdy się do tego nie przyczepił. A miałem kilka kontroli.
Spotkałem do tej pory trzech Norwegów którzy e-palą. Mówili, że nie mają żadnych problemów z przesyłkami. Ściągają liquidy z Anglii.
Awatar użytkownika
By Smokey69
#1231264
Popek102 pisze:
Smokey69 pisze:
może ktoś jedzie samochodem to przywiezie (choć to niezbyt bezpieczne w razie kontroli celnej).


Jeżdżę do Norwegii prawie co tydzień. E-papieros i liquidy leżą na wierzchu i nikt, nigdy się do tego nie przyczepił. A miałem kilka kontroli.


To może się dogadajcie?
Awatar użytkownika
By daras25
#1231273
Z tego co wyczytałem w Norwegii jest nielegalna nikotyna ( tzn. płyny z jej zawartością ) a nie urządzenia i akcesoria .
Link do norweskiego forum http://www.norsk-dampselskap.no/NorskDampselskapForum/index.php - znajdziesz tam z pewnością więcej informacji .

Edit;
Sklepy ( lq tylko zerówki , reszta normalnie )
e-sigaretten.no
friskedrag.no
Awatar użytkownika
By VickiBlack
#1232861
Popek102 pisze:
Smokey69 pisze:
może ktoś jedzie samochodem to przywiezie (choć to niezbyt bezpieczne w razie kontroli celnej).


Jeżdżę do Norwegii prawie co tydzień. E-papieros i liquidy leżą na wierzchu i nikt, nigdy się do tego nie przyczepił. A miałem kilka kontroli.
Spotkałem do tej pory trzech Norwegów którzy e-palą. Mówili, że nie mają żadnych problemów z przesyłkami. Ściągają liquidy z Anglii.


Popek102 pisze:
Smokey69 pisze:
może ktoś jedzie samochodem to przywiezie (choć to niezbyt bezpieczne w razie kontroli celnej).


Jeżdżę do Norwegii prawie co tydzień. E-papieros i liquidy leżą na wierzchu i nikt, nigdy się do tego nie przyczepił. A miałem kilka kontroli.
Spotkałem do tej pory trzech Norwegów którzy e-palą. Mówili, że nie mają żadnych problemów z przesyłkami. Ściągają liquidy z Anglii.

Dzięki za porady:-) z tego co też dowiedziałam się na własną rękę przez weekend to można ściągać z całej UE ale czystą nikotyne i czyste liquidy smakowe i samemu mieszać.
W czwartek padła mi grzałka i zdesperowana zaczęłam szukać na norweskich forach i okazało się że nawet sklep stacjonarny z e-papierosami jest w Oslo :-)

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.